HATSAN MOD 125 TH durbun sfırlama

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba hatsan mod 125 th tufeğim var 100 metrede vurabılmem ıcın kac metrede sıfırlamam gerek ? ;tufey#

HATSAN MOD 125 TH ;tacli#

• Hocam karsı gelmek gıbı olmasın ama 10 metrede denedım 25 -30 metrede hedef kağıdının soluna cekıyor bu arada durbun optıma 3-9*32 ;confused;

• teorik olarak 10 metrede sıfırlanan bir silah 100 metrede 2. kez atış çizgisinde olduğu için vurman lazım ama 10 metrede sıfırlayıp 25 30 metrede denersen olmaz tabii o zaman 25 metrede sıfırlayacaksın ve maalesef dürbününü değiştir.hiç olmadı optimanın 3-12x44 lük dürbünün al :)

• Hocam tesekkur edıyorum ancak dampa ayak aldığım ıcın su anda değiştırmem soz konusu değil yakın zamanda pcp ye gecmeyı dusunuyorum durbunum ustunde verılen durbundur genede tesekkurler :D

• istersen hatsana gönder onlar hallederler :D adamlara bir tüfek gönderdim 100 metreden daha yakına sıfırlayamıyorum :D namluyu fazla kaldırmışlar ;lol;

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Tüfeğim yenı nazar değmesın su anlık bır problemı yok Mart ayının basında aldım :D :D :thumbup:

• Hocam saçma gamo magnum energy veya gamo pro hunter ?

gamo pro hunter kullan faydasını görürsün

birde 2.kez atış çizgisi nedir ?

Dürbün Montaj,Ayar ve atış ile ilgili Flash Demoları

burda tüm teknikleri var 2. atış çizgisi : bir silahın namlusundan çıkan mermi veya saçma hedefe varma esnasında 2 kez birleşir mesela örnek verirsek 10 mt ye sıfırladığın bir silahı 100 metredede vurursun çünkü birinci kesişim 10 metrede 2. kesişim ise 100 metrede meydana gelmiştir.

• sıfırlayamazsın

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• Hocam karsı gelmek gıbı olmasın ama 10 metrede denedım 25 -30 metrede hedef kağıdının soluna cekıyor bu arada durbun optıma 3-9*32

burada başka bir sıkıntı var..

tüfeğin farklı noktalardaki kesişmeleri sağa sola çekmesi ile alakalı değildir..
    alt-üst ayarından ziyade en önemlisi dürbünün sağ-sol ayarıdır..
    ve attığın herhangi bir mesafede bu değişmez şayet düzgün bir şekilde ayarladıysan..
    Bunun için şimleme gerekebilir, zira ''optik merkez'' önemli bir konu.. Bunu yine forumdaki konular arasında bulabilirsin..

alt-üst ayarı ise işin kolay olanı, bi şekilde halledersin.. işte burada o bahsedilen mesafeler devreye giriyor.. ikinci kesişim v.s.

• Hocam şevkinizi kırmak gibi olmasın ama o dürbün ve o saçmalar ile bence 100 metreyi sıfırlayamazsınız ... Yetersiz kalacaktır sahsen aynı durbun bendede var ancak 50 metreyi zor görüyorum 100 metreyi nasıl sıfırlayacaksınız allah aşkına :)

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Arkadaşlar pekı o zaman kaç metrede sıfırlanması gerek bu dürbun ? ;$.,

• 10 metreye sıfırlayarak, tahminen 55-60 metreye sıfırlanmış olacaktır. İkinci sıfırlama noktasını 100mt. yapabilmek için 5metre gibi bir mesafeye sıfırlamak gerekir.

(Kaynak: Chairgun. Pellet 16gn. jsb hız:850fps dürbün yüksekliği 4.5cm)

• öncelikle sıfırlanan dürbün almalısın:)

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• 10 metreye sıfırlayarak, tahminen 55-60 metreye sıfırlanmış olacaktır. İkinci sıfırlama noktasını 100mt. yapabilmek için 5metre gibi bir mesafeye sıfırlamak gerekir.

(Kaynak: Chairgun. Pellet 16gn. jsb hız:850fps dürbün yüksekliği 4.5cm)

YAni hocam 100 metrede vurabılmek ıcın 5 metredemı sıfırlamam gerek :D :!: