24 KASIM 2007 ANKARA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cumartesi'nin gelişi Çarşamba'dan belli olur derler :) demezlersede ben dedim (okuyanlar dejavu yaşayacak),
    Cumartesi saat 10.00 gibi uygunmudur arkadaşlar?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hava durumu güzel olursa neden olmasın, bir bakalım kar mar yağmasın da 8)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• yahu 24 ünde Ankarayı boşverin 25 inde İstanbul a gelin özledik

şimdi yola çıkarız, sonra iptal olur falan. maazallah. biz bekleriz hepinizi.

.

ankarateam.png

• Official Post

Yanıtını aldınmı Fatih,İstanbulluların karizmasını çizdirdin. ;(

• sizin organizasyon sağlam şişe infaz timine yazılmak lazım ,
    hızlı tren de başlıyo akşam bin yata yata akşam dön yata yata mis gibi :thumbup:

• Official Post

sizin organizasyon sağlam şişe infaz timine yazılmak lazım ,
    hızlı tren de başlıyo akşam bin yata yata akşam dön yata yata mis gibi :thumbup:

Aynı yöntem Ankara Team ın İstanbul buluşmalarına da gelmeleri için geçerli. :)

• Aynı yöntem Ankara Team ın İstanbul buluşmalarına da gelmeleri için geçerli. :)

iyi olur hakkaten, bizim geçen sefer pestilimiz çıktı.

.

ankarateam.png

• Arkadaşlar 24 Kasım c.tesi için hava durumunu bildiriyorum... Sabah hava 3 derece, hafif sisli, parçalı bulutlu, yağmur beklenmiyor. Yani atış için saha elverişli. Ben geliyorum ( umarım bir aksilik çıkmaz).....

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Tüh bu buluşmanın saatleri bana uymuyor, o saatlerde çalışıyor olacağım, artık benim yerimede bir iki el atış yaparsınız. Ama bir gün mutlaka aranıza sızıp yerimi alacağım. Gerçi benim okum bile yok, olsun beyav bende taş atarım :D

SAYGILAR...

• Güneşin daha toprağı bile ısıtmadığı erken saatlerde buluşma noktasında idim.Özgür bizden önce gelmiş atışlarına başlamıştı bile.SanırımMuratta ondan sonra gelmş olmalı idi.

Özgürün arabama bir koşuşu vardı anlatılmaka bitmez.Soguktan üşüyen elleri ve dikati ceken kırmızı burnu Biz ANKARA TEAM'in ne kadar bu spora gönülden bağlı olduğunun göstergesi idi bence. Hava bile durduramıyordu bizi.

Erdem aramza en son katıan takım üyemiz idi..ve herzamnki gibi hazırdı atışlara...

[Resim Engellendi: http://img122.imageshack.us/img122/4871/fotoraf0010py1.jpg]

[Resim Engellendi: http://img126.imageshack.us/img126/8232/fotoraf0009nl4.jpg]

Ben gelirken bir koli yumurta almış ve bunları 50 yardsa hepsini dizmiştim.. Malesef bu atış yerimizde en uzak mesafemiz 50 yards. Bunu aşmamız için araziyi çevreleyen te örgüleri aşmamız gerekiyor ki sabahheryer malesef çamur içinde. Yürümek ne mümkün 15 adımdan sonra ayakkabılarımızın altı 5 cm camur oluyor :)

Bir süre sonra 30 yumurtadan eser yoktu :) yavaş yavaş Air Armsıma alıştıgımı itiraf etmeliyim. Şems sıra ile uçurduğum yumurtaları görünce gülümsüyordu bana..Bende tek atış ve tek tık diyordum :)

[Resim Engellendi: http://img141.imageshack.us/img141/6376/fotoraf0011uc6.jpg]

[Resim Engellendi: http://img46.imageshack.us/img46/7274/fotoraf0012yj0.jpg]

Bu güzel gün için tekrar teşekkür ederim arkadaşlar... gene buluşmayı dört gözle bekliyorum....

• Bugün ekibe yeni arkadaşlarımızda dahil oldu. Erken ayrılmak zorunda oldukları için fotolarda malesef yer alamadılar.
    mrmataraci ve keskin nişancı oğluda atış buluşmamıza katıldılar, keskin soğuğa rağmen küçük sniperın hiç gıkı çıkmadı. Diğer buluşmalarımızda da kendilerini her zaman bekliyoruz.

.

ankarateam.png

• Bende erken kaçtım kusuruma bakmayın artık. Daha sıcak bir zamanda daha uzun kalayım :D

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• :D Resimler harika, insanı kıskandıracak nitelikte.

En sonunda gmby nin yeni bebeğini yakından görme fırsatım oldu, atıştan sonra buluştuğumuzda inceledim, off ufff tek kelimeyle bir harika, çok yakında bende sizlerin arasında olacağım, bekleyin geliyorum. Hatta savunun ben biraz sakarımdır, oranıza buranıza çelik yeleğinizi giyin :D şaka şaka sakarlığım kendimedir, siz hastaneye götürün beni yeter...

SAYGILAR...

• abi bende gelcem bi gün ama ne zaman ;(;(

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• görenler yanınızdaki dalış tüplerine anlam veremiyolardır sanırım :D

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100