Çok önemli yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yok arkadaşlar her dediğinizi yaptım yine olmadı yaktım yağ döktüm tığ denedim kanca denedim tuğla gibi sıkışmış çıkması imkansız gibi duruyo bu parçayı başka nerden bulabilirim boru gibi crosman 357 nin

• bunları yapıpda olmadımı pes diyorum.
    hocam sen sanırım bir paket peçeteyi sokmuşsun içine :D
    son çareyi söylüyorum

eline 2 tane tığ al bunları karşılıklı olarak sok namluya
    birini namludan diğerini pelet girişinden sonra başla birini sağ birini sola çevirmeye buda çare olmazsa eskiciye sat tabancanı.

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• yok arkadaşlar her dediğinizi yaptım yine olmadı yaktım yağ döktüm tığ denedim kanca denedim tuğla gibi sıkışmış çıkması imkansız gibi duruyo bu parçayı başka nerden bulabilirim boru gibi crosman 357 nin

belki boru içini çizer , tam tersinden ama kenardan vur.. o elindeki ne ise karşı tarafa geçecek, ondan sonra evir çevir bişeyler yap gari..

• Aklıma gayet kuvvetli bir yöntem geldi. Bunu bi dene istersen. İster sanayiye götür ister evde kriko varsa onunla yap. Evvela namlunun çapına yakın bir kalınlıkta çelik ( olursa daha iyi ) yada demir bir cubukgu ucu düz kesim olsun. Sivri uç daha fazla sıkar. Mendili soktugun yerin ters tarafından sok üzerine yavaş yavaş pres yap. Tabi namlu içi yağlı olsun. Baktım gitmiyor halen, pres altındayken namluya ufak bir çekiçle hafif hafif tıklat. Titreşimi alınca çıkacaktır o mendil.

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• O kadar gözden çıkardıysanız şarjlı tornavidaya namlu uzunluğunda veya daha uzun 4 lük matkap ucunu takın borudan içeri yerleştirip en yavaş devirde çalıştırın biraz çizer ama peçeteleri parçalar orası rahatlar çöpe atmaktan iyidir. Matkabın ucundan 3 mm sonra başlayacak şekilde matkap ucunu bantla sararsanız namlu içi çok daha az çizilir.

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen gamop23 ().

• önce sakın olun sinirle hareket etmeyın,, namluyu sökun sanayıye goturun tornacı vs bır usta çözer o işi

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• dediklerinizi yapıcam bu arada namlu çıkabiliyor çöpe atmak yada satmak saçma olur

• Borga 123

Umarim yivli boru tikanma sorununu cozmussundur ,sayet olmadiysa
    Boruya hidrolik yagi damlatin ve bir tornaciya gidin yivli boruyu aynaya
    baglayip sporta tutturdugu 4 mm lik bir mili tikanma noktasina getirip
    Sportu manuel olarak yuruttugunde sorun cozulur diye dusunuyorum.

Temizlik isinde pamuklu kulak copunu kullanabilirsin .