Takımlar bölümü için Moderatör ihtiyacı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Değerli Üyelermiz,

"MÜSABAKALAR BULUŞMALAR VE BÖLGESEL ATICILIK TAKIMLARI" bölümü altında "Moderatör" olarak görevlendirilmek üzere her takımdan gönüllü bir üyemizin bu başlık altında bize başvurması halinde gerekli teknik ayarlamalar yapılacaktır.

Bu bölümde görev yapacak "Moderatör" üyemizin yapması gerekenler son derce basit, bu konuda forum "Moderasyon" bölümünde bir konu başlığı altında kullanım klavuzu yayınlanacaktır.

Ayrıca forumda yeni "TEAM" bölüm kurulması ile ilgili taleplerinizi de bu başlık altında bize yazabilirsiniz.

Olası iyileştirme önerilerinizi de bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla

• ben bu işe gönüllü olabilirim eger forumdaki abi ve kardeşlerimde onaylarsa herhangi bir takıma üye değilim böylece hiçbir ayrıcalık konusu söz kobusu olmaz

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Official Post

Sanırım yanlış anladınız,
    Bizim aradığımız özellikle takım üyesi olması ve sadece takımlar bölümünde kendi takımı faaliyetlerini yönetmesi.
    İlginiz için teşekkür ederim

• merhabalar;

Havalı Kuvvetler İstanbul için ben adayım

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• Official Post

merhabalar;

Havalı Kuvvetler İstanbul için ben adayım

Merhaba Artun bey,
    "MÜSABAKALAR BULUŞMALAR VE BÖLGESEL ATICILIK TAKIMLARI" bölümü altında tam Moderatör yetkisi ile atamanız yapıldı,
    Sizden öncelikli ricam, "Buluşmalar, Müsabakalar, Takımlar ve Duyurular" Forumu altında yeralan eski konular içinde olası "HKT TEAM" e ait olan konuları "HKT TEAM" forumu altına taşımanızdır.

Sonrasında Takımınız Forumu içinde şimdi ve gelecekte düzenin sağlanması yanında, "Buluşmalar, Müsabakalar, Takımlar ve Duyurular" forumu altında genel dyurular yazabilmek, Takımlar arası iletişim ve organizasyonlara katkıda bulunmak.

Sevgiler

• Mustafa amca Caylaklar takiminin bulusma ve duyurularini ben yaparim.ilgili duzenlemeyi yapabilirsiniz...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Official Post

Mustafa amca Caylaklar takiminin bulusma ve duyurularini ben yaparim.ilgili duzenlemeyi yapabilirsiniz...

Yetkin...
    İyi çalışmalar

• Hali hazırda takımlar listesinde bulunan Çukurova grubu ne yazık ki ilgizilik nedeniyle dağılmış durumda.
    Bu yüzden yeni bir oluşum gerçekleşene dek listeden çıkarılabilir benim görüşüm.
    Eğer itirazı olan arkadaşım varsa tabii ki kalablir.

Ben şahsım adına yoluma Adana Takımı ile devam etmekteyim.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56