1 Dolum tüp, 1 Grupman, 50 atış :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 200 bar-110 bar arası 50 atışlık grupman, video azıcık uzun oldu ama, sesi hafiften açarsanız sıkılmazsınız belki.. ;tacli#

teşekkürler
    http://www.airguntube.com/video/1_dolum_t%C3%BCp_1_grupman_50_at%C4%B1%C5%9F

• Atışlar guzel elıne saglıkta ferhat hocam...asıl şu eski parcalar gece gece beni mestetti dinlendırdı vallaha :)

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Atışlar guzel elıne saglıkta ferhat hocam...asıl şu eski parcalar gece gece beni mestetti dinlendırdı vallaha :)

eyvallah abi..parçalar güzel ma değilmi, yoksa grupmana kimse bakmayacak diye özenle seçtim 8o

ve bu grupmanın ana teması :) '' sadece dürbün sıfırlanmazmış, ara sıra hayatıda sıfırlamak lazımış''

eyvallah abi, sevgiyle kal..

• parcalar şahane sanki bana hadi kalk artık sıfırla der gibi...dürbünü sıfırlamak kolay asıl hayatı sıfırlıyacam yakındır bakalım,,sokağı denize cıkan bır yere Akdenize kayacam inş ...saol ferhat kardeş :)

• abim ellerine sağlık ama hiç mi sıkılmadın ya =))

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• parcalar şahane sanki bana hadi kalk artık sıfırla der gibi...dürbünü sıfırlamak kolay asıl hayatı sıfırlıyacam yakındır bakalım,,sokağı denize cıkan bır yere Akdenize kayacam inş ...saol ferhat kardeş :)

inşaallah abi, Allah gönlüne göre versin..hayatı sıfırlamak zordur ama,
    alışkanlıklardan vazgeçmek, ve belki sayamadığı bi çok şey daha,..
    sonra hiç hesapta olmayanlar;
    hesapta olupta tutmayanlar :) sıfırlamak zor iş abi.. Allah gönlüne göre versin..bende bi sıfırlayacağım inşaalah, du bakalım ..

konuya dönersek;
    satılıkta olan bu tüfeğimiz ile 110 barda 50 atış yaptık az daha zorlasak 60 atışın üzerini rahatlıkla görürüz..
    ha Hw 97, ha benim at44 single.. ikiside aynı diyeceğim, ayıp olacak şimdi :thumbup:

• benım at44 guc ayarına ılk defa el attım orjınal fabrıka ayarı 2.75 tur açıktı 200-100 bar arası 35 atış yaparken,,gucu 2 tura cektım hoop 50 atışa cıktı bu hali ile 90 metrede etli sağlam bir şişeyı gayet guzel parcaladı,,ancak pelletin düşmesi hayli çoğaldı,,yanlız hala pelletin gıdisını dürbunden göremıyorum bunu görenler ne kadar kısıyor gücü ve bu güç yeterlı olmuyordur bence

• iyi olmuş 50 atış..
    peleti aydınlık bir havada gökyüzüne doğru atış yaparsan görürsün diye okumuştum bi ara yine bu forumda :)

• kapalı alanda yinede ister herhalde moderatör, ama dışarıda dediğin gibi çok az ses çıkıyor..

abim ellerine sağlık ama hiç mi sıkılmadın ya =))

bu arada 10 gündür bekarım, hanım-çocuklar yok.. ne yapacağımı şaşırdım koca evde, kimsecikler yok, ses yok, koşturmaca yok :/

• bizim cemalın tufek standart at44 5.5... 55-60 atıstan bahsedıyordu guç 1.5 tur acıkken...ferhat kardesım senınkı gucu kıssan 4.5 mm 70 atışları bulursun gıbı....

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Atos ().

• 70 atış.. bilmem ki, denemek lazım abi..farklı ağırlıklar ile farklı sonuçlar çıkabilir..

• 50 metre ustu atmıyorsan kı aslında 100 metre buyuk hedefe atacagına 50 metre gazoz kapagına atmalı hemde bolca atmalı,ayrıca hafif palet kısa mesafede güçte düşükse güzel iş göruyor,bide ekonomık oluyor,,güç ayarı işi zevklı ımış aç-kapa hepsini tad :)

• Ferhat hocam elinize sağlık yine güzel bir video hazırlamışsınız zira müzik seçimleriniz çok hoş :)
    Pelletin görünme mevzuuna gelince benim gözlemlediğim 50 metreden sonra pellet dürbünden görünmeye başlıyor bunda sanırım hız etkili. Dürbünün ilk kesişim noktası değil de düşerken görüyorum genelde.
    Ancak slow motion özellikli kameralarda durum farklı inerken de çıkarken de izleniyor pellet. Erdinç abinin kamera çekimlerinden hatırlıyorum.

• anladım abim ya sıkma canını ben olsam bende acısını tüfeklerden çıkarırdım haklısın =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Ferhat hocam elinize sağlık yine güzel bir video hazırlamışsınız zira müzik seçimleriniz çok hoş :)
    Pelletin görünme mevzuuna gelince benim gözlemlediğim 50 metreden sonra pellet dürbünden görünmeye başlıyor bunda sanırım hız etkili. Dürbünün ilk kesişim noktası değil de düşerken görüyorum genelde.
    Ancak slow motion özellikli kameralarda durum farklı inerken de çıkarken de izleniyor pellet. Erdinç abinin kamera çekimlerinden hatırlıyorum.

teşekkürler Samet hocam, :) elimizden çok bişey gelmiyor, anca bu kadar vallahi, müziklerde olmasa bizim grupmana kimse bakmaz galiba.. :)

• Ben videoyu göremedim,sanırım terslik bende

"Söylediğini düşünmek,düşündüğünü söylemekten daha zordur"
    "Yüksekten düşenin canı daha çok acır"
    agt

Daystate Airwolf Mct Tactical 5.5-zeiss conquest 5*20-50 s;,s
    hatsan mod 125 sniper vortex-SATILIK
    +;tuftabV#

• ferhat üstadım çok güzeldi. gerçekten videolarla ve müziklerinle ayrı bir şevk veriyorsun. akşam akşam atışa gidesim geldi. eline emeğine at44 ünün gazına sağlık :)
    ama şu alçıdan yaptığın hedeflerin 2. versiyonunu yakın zamanda görmek isteriz ;)

Hatsan Mod 125 Camo
    Daisy Powerline 008 £tabanxalı$
    AT44 Tacticak Long LW
    Hill Pompa (SATILIKTIR 300TL) ;director;
    Sıradaki 6 LT Scuba ;)

• ayrıca videoyu airguntube.com da da görmek isteriz ;)

Hatsan Mod 125 Camo
    Daisy Powerline 008 £tabanxalı$
    AT44 Tacticak Long LW
    Hill Pompa (SATILIKTIR 300TL) ;director;
    Sıradaki 6 LT Scuba ;)

• Ben videoyu göremedim,sanırım terslik bende

1 sayfa geride hocam :)

ferhat üstadım çok güzeldi. gerçekten videolarla ve müziklerinle ayrı bir şevk veriyorsun. akşam akşam atışa gidesim geldi. eline emeğine at44 ünün gazına sağlık :)
    ama şu alçıdan yaptığın hedeflerin 2. versiyonunu yakın zamanda görmek isteriz ;)

aslında alçı hedef Volume2, güzel olur.. da ayran kabını nerden bulacaz şimdi :thumbup: