hatsan bt65 vs glatian 4 artilari eksileri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selamlarr..bt65 ve glatian 4 u arastiriyorum,fabrika sonuclarina gore bt65 daha guclu gorunuyor.pratiktede aralarinda fark var mi ? kullanan abiler artilarini ve eskilerini yazarsa sevinirim
    -agirlik
    -fiyat/performans orani
    -atis stabilitesi
    -tahribat gucu
    -atislarda harcadigi hava
    -ariza veya hatalar (varsa tabi)
    ... ve akliniza gelenler..
    simdiden tesekkur ederim ilginize .

• Galatian isabet-işçilik

Bt tahribat

diğer özellikler hemen hemen aynı

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Hatsan nedense tüfeklerinde hiç estetik göz zevki üzerine durmuyor hiç mi yabancı markların tüfeklerini görmüyorlar sadece mekanizması değil ki tüfek...

• tam benimde aklımdaki konu olmuş bende çok merak ediyorum iki tüfek arasındaki farkları yakında stoeger i satıp bu ikisinden birini almayı düşünüyorum ama çok takılıyor aklıma ikiside bence güzel tüfek şekilleri hoşuma gidiyor bt65 rb ahşap olan özellikle :) hiç karşılaştırması filanda yapılmamış heralde bulamadım çünkü internette bizim forumumuzdada yok aradığım kadarılya göremedim. bt 65 regülatörle 100-150 mt arası mesafeden şişe kırabilecek şekilde kaç atış yapabilir regülatörlü ve regülatörsüz aynı soru galatian içinde geçerli benim için tahribat bu mesafelerden atınca şişeyi kırmak başka bişeylerini istemiyorum tabi tüfeğin stabiliteside önemli kaçta kaç yapacağımızda önemli, ayrıca galatian serisinin 1-2-3-4 aralarındaki fark sadece şekil ve malzememi yoksa başka farklarıda varmı? konuyu açan arkadaştan daha çok soru sordum heralde ama bu bilgilere ihtiyaç var ve sadece tecrübeli olan kullanmış olan arkadaşlarımız abilerimiz aydınlatabilir başka yerden öğrenme şansımız yok mazur görün bizide :)

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • ben bt 65 sb lw kullanıyom ilk başlarda tahribat istediğim için en güçlüsünü aldım 1 sene kullandım sonra tahribat yetmedi isabet istedim at 44 isabetini tutturamadım çünkü tüfek çok güçlüidi 200 metreye at 300 metreye at ama isabet zayıftı sonra mustafa ekiz e gönderdim regülatör için 115 bara ayarlayıp bana yolladı tam 45 gündür deniyom 90 metreye 20 su şişesi kapağı koydum 20 atış tam isabet inanın tüfeği tanıyamadım 200 bar hava 35 atış 115 kalan hava saçma 18 grein jsb 20 grein torpedo bu ikisi ile müthiş atışlar çıkıyor bt 65 kullanan herkese tavsiye ederim hemde şiddetle tüpü bile delmeden müthiş bir iş çıkardı ben çok memnunum

• Hatsan bt 65 sb lw 5.5 regili
    • Hatsan bt 65 sb lw 6.35
  • Halil abim,gülegüle kullan.inan sen böle anlattıkça yaptığım iş daha çok içime siniyor.

• Halil bey peki maksimum mesafedeki değişme nasıl oldu denedinizmi hic en uzak ne kadar etkili oluyor reg den ve 115 bardan sonra

• Isabet yüzde yüz oldu 200metre bir dot kaldırırken şimdi 2 dot kaldırıyosun ben şimdi tüfeği çok sevmeye başladım ateşli silah gibi oldu

• 2 tane fotoğraf yükledim 100m atışı bakabilirsin

• Teşekkür ederim cevabınız için bende Rb ye bayılıyorum regülatörden sonrada 200 e atış yapıyorsa isabetli bir şekilde galatiandan bir adım öne çıkar benim için çünkü görünüşü daha güzel :) bu bilgi iyi oldu gerçekten.

• İkisi arasında kalsam kesinlikle galatian derdim tüfek dediğin birazda göze hitap etmeli bence .

Zoraki Hp-01 Light 4.5mm :love:

• aynen tüfek gözede hitap etmeli o yüzden bt65 :) glatianın av tüfeği formu hiç hoşuma gitmedi benim...

8)

• aynı ikilemde bende kaldım yakın zamanda almayı düşünüyorum acaba regülatörlü bt65 galatian'dan daha iyi iş çıkarır mı çünkü ikisininde kendine göre artıları var

• bencede bt65 iyi hemde ayarlaması kolay yay tansiyonunu, gecenlerde galation söktüm bir yay tansiyonunu düsürecektim anam dan emdiğim süt burnumdan geldi :)

EDGUN MATADOR 6.35
    KALIBRGUN-CRICKET WST 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR

• Biraz galatianın içini açtım sonra dedim AMAN TANRIM didim gibi olmuş muhahahaha

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Biraz galatianın içini açtım sonra dedim AMAN TANRIM didim gibi olmuş muhahahaha

bir baktım kendi tüfeğimin yayı bana doğru geliyor...aman tanrımmmm didim 8o

8)

• galatian bt 65 den dengeli geldi bana daha sıtabil atışlara sahip işcilik bi gömlek uste taşın mış sanki

DAYSTATE AİRWOLF MCT 5,5 22 CAL
    HAWKE SİDEWİNTDER 30 8-32X56 SR PRO
    DRAGER KARBON FİBER 6,8 LT 300 BAR
    BERETTA A 400 XPOLAR ÜNİKO 12 CAL 71 NAM

• aynen tüfek gözede hitap etmeli o yüzden bt65 :) glatianın av tüfeği formu hiç hoşuma gitmedi benim...

+1