25 Kasım 2007 Istanbul Buluşma ve tanışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ayrıca bir de buluşma saatimizi de belirlesek. Her ne kadar Mustafa kardeş bu sıralar galiba biraz uzakta ise de..

S&W 686-6

• Arkadaşlar dönüşte "Babalık" muhabbeti olacak mı??

S&W 686-6

• Official Post

Abi oradan beşiktaş trafiğine girmek,pazar günü olsa bile zor,bir de park sorunu vs...

Burada uygun güzel bir yer biliyorum,hemi karadenize karşı. :)

• +5

Hosomoklu kardeş acaba hangi konuya "Artı Beş" çekti.
    Yoksa Karadeniz özlemi ağır mı bastı da katılma kararı mı verdi ne ???? :whistling: :whistling:

S&W 686-6

• tam olarak zekeriya köyün neresinde ve saat kaçta buluşma yapılacak arkadaşlar eğer uygun olursam (yani komutandan (eşim) izin alabilirsem ) bende gelmek isterim saygılarımla. :rolleyes: :D

hamdım piştim yandım oldum.

• tam olarak zekeriya köyün neresinde ve saat kaçta buluşma yapılacak arkadaşlar eğer uygun olursam (yani komutandan (eşim) izin alabilirsem ) bende gelmek isterim saygılarımla. :rolleyes: :D

Zekeriyaköy'e girmeden az önce yol tek şeride iniyor: hemen sağ tarafa bir yol giriyor. Minibüs durağı olacak orada yanılmıyorsam. Tam karşıya da Jandarma Karakolu geliyor. Karakolun önüne gelmeden sola dönülecek ve yolu takiben galiba Basın Sitesi idi, onun önünden geçiliyor. Ondan sonrası biraz karışık. En iyisini Mustafa arkadaşımız detaylandırabilir.
    Bir saat belirleyebilirsek belki ilk yol ayrımında (minibüs durağı dediğim yerde) buluşabilir ve kafile olarak devam ederiz.

S&W 686-6

• Termos larınıza sıcak bir şeyler koyup gelin,tabi bardağınızı da. :)

Tabi bu arada yeni üyelerimiz de gelirlerse tanışmış oluruz,üstelik silahları yakından test etme imkanları da olur

ağalar tamam yeni üyeyim gelmek istiyom ama zekeriya köyün neresinde buluşacaksınız zaat gaçta 8) ?( bi yazıverin gaarii..

hamdım piştim yandım oldum.

• ağalar tamam yeni üyeyim gelmek istiyom ama zekeriya köyün neresinde buluşacaksınız zaat gaçta 8) ?( bi yazıverin gaarii..

Bayayhan Kardeş,
    Nereden hareket edip hangi istikametten geleceksin? Belki ben alıp (Karadeniz sefasından sonra) geri bırakabilirim ???

S&W 686-6

• Pazar günü bir aksilik çıkmazsa Sizlerleyim

Volkan telefon aç mail at seni bir yerlerden alayım. 0 532 334 09 00

• Burada uygun güzel bir yer biliyorum,hemi karadenize karşı. :)

Mustafa Abi, Rumeli Feneri köyünde "Barınak" balık lokantası var. Yoksa kastettiğiniz yer orası mı ? Eğer orası ise rezervasyon şart. Yoksa yer bulamayabiliriz.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Pazar günü bir aksilik çıkmazsa Sizlerleyim

Volkan telefon aç mail at seni bir yerlerden alayım. 0 532 334 09 00

selam enes abi...
    senin istikametin nasılsa ben uyarım....4.levent ya da beşiktaş benim için en kolay buluşma mekanları... telefonuda kayıt ettim, siz uygun olursanız , pazar günü için saat belirleriz...ben de, ona göre belirlediğimiz noktaya gelirim.
    görüşmek dileğiyle....

• Maslak Boyner Mağazanın(eski çarşı Mağazası) karşındaki benzinciye rahat gelebilirsen süper olur

• Arkadaşlar malum ben Çorlu'dan geleceğim ve gece Karadeniz yemeğinden sonra (Erdem kulakların çınlasın) geri döneceğim.
    Dün gece ve bu sabah acaip yoğun bir sis vardı burada. İnşallah yarın sabah aynı yoğunlukta olmaz. Bir de dönüşü düşünmek gerek. Eğer yarın sabah çok yoğun sis olursa benim (ve Fatih'in) gelişleri öğleni bulur. Duruma göre belki de "yemek" partisine katılamama sözkonusu olabilir.
    Bakıyorum henüz toplanma saati de belirlenmedi. Herhalde 10.00-11.00 suları atış mahallinde olunacak.
    Her hal ve karda telefonlaşırız.
    Selam sevgiler.

S&W 686-6

• Official Post

Arkadaşlar buluşma sabah saat 11.00 da başlaması bencede uygun,

En iyisi sora sora "British School" okul bulunur ve okulun karşısında buluşulsun ve mutlaka buluşmaya gelecek arkadaşlardan en birinin cep telefonu PM üzerinden temin edinki sıkıntı yaşanmasın,buluşma yeri bu okula 2000 metre mesafede.

Bu Arada " ihtiyar " Ülkü abi de buluşmaya bir mani çıkmaz ise katılacağını belirtti.

Forumumuza yeni katılan üye arkadaşlarım,İstanbul da olupta gelebilme imkanınız var ise mutlaka bu buluşmaya katılın,kaçırmayın,silahınız olması gerekmiyor. :)

• +1 erkut

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Official Post

Mustafa Abi, Rumeli Feneri köyünde "Barınak" balık lokantası var. Yoksa kastettiğiniz yer orası mı ? Eğer orası ise rezervasyon şart. Yoksa yer bulamayabiliriz.

Hayır bu dediğim yer başka.

• Maslak Boyner Mağazanın(eski çarşı Mağazası) karşındaki benzinciye rahat gelebilirsen süper olur

beşiktaştan dolmuş olan heryere gelebilirim sanırım :) bu arada ben bugun de çalışıyorum... akşam geç döneceğim ve evde tüpüm yok :( sabahın köründe tüp alamayabilirim şayet tüp bulamazsam pcpli arkadaşların tüpünden otlakçılık yapabilir miyim :whistling:

• Official Post

beşiktaştan dolmuş olan heryere gelebilirim sanırım :) bu arada ben bugun de çalışıyorum... akşam geç döneceğim ve evde tüpüm yok :( sabahın köründe tüp alamayabilirim şayet tüp bulamazsam pcpli arkadaşların tüpünden otlakçılık yapabilir miyim :whistling:

Sormana bile gerek yok.