Hatsan Mod 85 Sniper Aldım Dürbün Ayarı İcin Ne Yapmalıyım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet Arkadaslar Hatsan Mod 85 Sniper Modeli dün elime geçti Dürbün Sıfırlaması en uygun pellet secimi. dampa ayagın gereklı olup olmadıgını acıklarmısınız-Dürbün optima 3-9*32
    Şimdiden Teşekkurler Hayırlı Forumlar

*At44-10 Long Lw tactical 22.cal ;tufey#
    *Krall Breaker W Bullbup 22.cal bs,;s
    *Mod 85 sniper 22.cal ;tufey#
    *Striker 1000x 22.cal ;tufey#
    *Mod 25 Supertact 22.cal ;#taban^l£tabanxalı$
    *Browning Mag 800 177.cal £tabanxalı$
    *Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• Öncelikle hayırlı olsun abicim dampa almassan dürbüne o kadar emek verirsin 5 atış sonra seni delirtir tekrar ayar yaparsın yani dampa şart iyi bi dampada en az 100 tl forumaki daha tecrübeli abierim genelde sporths mach DM60 öneriyor hatsan mod 85 sniper aynısı bende gerçeken iri ve güçlü bir tüfek dürbün kullanmak istersen dampa şart hani tüfek güçsüz olsa kaymaz kolay kolay ama sniper 85 güçlü bir silah

((SATILIK)) Hatsan Mod 85 Sniper(4.5)

• Öncelikle hayırlı olsun abicim dampa almassan dürbüne o kadar emek verirsin 5 atış sonra seni delirtir tekrar ayar yaparsın yani dampa şart iyi bi dampada en az 100 tl forumaki daha tecrübeli abierim genelde sporths mach DM60 öneriyor hatsan mod 85 sniper aynısı bende gerçeken iri ve güçlü bir tüfek dürbün kullanmak istersen dampa şart hani tüfek güçsüz olsa kaymaz kolay kolay ama sniper 85 güçlü bir silah

peki pellet secimi ne olcak en sevdıgı pellet hangisi silahın

*Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• berkay abiye katılıyorum hem uygun hem sağlam pellet

• teşekkür ederim beyler

*Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• Her zaman abicim sen aldınmı silahı yoksa alcanmı

• Ben aldım 2 gun once Bılmedıgım cok şey var :)

*Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• Bir şeyolduğu zaman sölersin özelden çünkü ben 3-4 aydrı kullanıyorum

• tamam kardeşim

*Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• mod 85 o kadar da güçlü bir silah değil standart güçte mod 75 95 99 da olduğu gibi 245m/s çıkış hızına sahip ( 5.5mm olduğunu düşünerek yazdım) dürbünün çapı da o kadar büyük değil. Dampa ayağa pek gerek olduğunu sanmıyorum ben nikko stirling tek parça ayak kullandım mod 75 de kesinlikle kayma ve ayar bozulma olmadı.

Zoraki Hp-01 Light 4.5mm :love:

• silah 4,5 yazdıklarınız için saolun burki06 abi o dediğin güzel bir siteden link atarmısın alıcağımda

• mod 85 o kadar da güçlü bir silah değil standart güçte mod 75 95 99 da olduğu gibi 245m/s çıkış hızına sahip ( 5.5mm olduğunu düşünerek yazdım) dürbünün çapı da o kadar büyük değil. Dampa ayağa pek gerek olduğunu sanmıyorum ben nikko stirling tek parça ayak kullandım mod 75 de kesinlikle kayma ve ayar bozulma olmadı.

ama kullandığınız tüfeğin yaylı bir tüfek olduğunu; öyle yada böyle her atışta iki farklı yöne doğru bir salınım olduğunu, ve bunun bir optiğe zarar vermek için yeterli olabileceğini aklımızdan çıkarmamak faydalı olacaktır..

gerekli önlemleri almak gerek, dampa yada başka bişey ile..

• ve dürbün ayarı ile ilgili olarak en çok alıntı yaptığımız konu olmasına rağmen, hep gözden kaçıyor..

olsun biz yine paylaşalım, bu aşağıdaki konuyu inceleyin faydasını göreceksiniz.

Optik Merkezleme'nin önemi

• Haklısınız fakat optik çapının küçük olması kullanılan tek parça ayağın ise kaliteli olması bu sorunu minimum düzeye indirecektir. Tabiki en sağlam ve garantili yol dampa ayaktır fakat bu öğrenci arkadaşları ve maddi durumu pek iyi olmayan arkadaşları zorlayacağı için alternatif yollar üretilmektedir. Keza bir dampa ayak 32 lik optima dürbünden pahalıdır.

• Keza bir dampa ayak 32 lik optima dürbünden pahalıdır.

elbette alternatif yönetemlerde çözüm getirebiliyor , ''ama 2 adet 32 lik optima dürbün 1 dampa parası eder galiba.. '' ;)

• Deneyiminize saygım sonsuz :) Yaşınızda yaşımın iki katı. Sadece arkadaş için alternatif yollar söylüyordum :)

• Bende yeni bir 125 sniper vortex aldım. Dürbünü dampa ayaksız sıfırlamak için iki kutu saçma ( pellet) harcadım. Nafile.. Yatagun mount dampa ayak aldım. 115 lira, satan bayi Türkiye deki havalı silah kullanıcılarının %90 ı -ekonomik olduğundan-bu markayı kullanır dedi. Sportm.. dm60 ingiltereden ithal gelişi göz önünde bulundurulursa; Yatagun mount ile aynı fiyata geliyor gibi nacizane yorumum..
    Dürbünü mü? Sıfırladım tabi :))
    Selametle..