Mod 85 Sniper 30 Metre Ayakda Grupman :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet Arkadaslar 30m Ayakda Grupmanım. Yaklasık 15 20 Pellet Kullanılmıstır 2 Gün De Ara Sıra Canım Sıkıldıkca 51 i Hedef Alıyordum :) 2 gunun sonunda Memleketten Ankaraya Dönerken Fotorafını Aldım Güzel Oldu Heralde.

[Resim Engellendi: http://img498.yukle.tc/thumbs/2182IMG_20140824_170254.jpg]

Ev Kullanılmıyor O yüzden Kapı Numarası :)

*At44-10 Long Lw tactical 22.cal ;tufey#
    *Krall Breaker W Bullbup 22.cal bs,;s
    *Mod 85 sniper 22.cal ;tufey#
    *Striker 1000x 22.cal ;tufey#
    *Mod 25 Supertact 22.cal ;#taban^l£tabanxalı$
    *Browning Mag 800 177.cal £tabanxalı$
    *Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• Ev kullanılmıyor bile olsa kapı numarası varsa atış yaptığın yer yerleşim yeri demektir. Yaptığın yanlış.

• Ev kullanılmıyor bile olsa kapı numarası varsa atış yaptığın yer yerleşim yeri demektir. Yaptığın yanlış.

sıkıntı yok kardeşim :) ben dogdum dogalı boş o ev :)

*Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• Oldu o zaman ABİCİM!

kardeşim dedımde yasını gormedım kusura bakma

*Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• Eline saglik kardesim pek grupman olmamis ama guzel atislar olmus denilebilir :)
    Birde yukarida senden 9 yas buyuk bir abine , kardesim yazmissin sanirim bu cok da hos bir durum degil saygi cercevesinde durumunu aciklarsan buradaki herkesin sana her turlu konuda yardim edecegini unutma :) Unutmamali ki yukarida abinin tutumu ve uslubu ne kadar sert olsada o seni dusunup korumak icin boyle yazdi :)
    Hatsanin hedef kutulari var 25 tl ve icinde 100 kadar kagitla geliyor bence orada grupman yaparsan cok daha estetik ve guzel olur ..25 tl cok buyuk para degil ddiye dusunuyorum yeri geliyor 500 pelete 35 tl veriyorz ..
    Iyi eglenceler grupmanlarinin devamini dilerim :)

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Eline saglik kardesim pek grupman olmamis ama guzel atislar olmus denilebilir :)
    Birde yukarida senden 9 yas buyuk bir abine , kardesim yazmissin sanirim bu cok da hos bir durum degil saygi cercevesinde durumunu aciklarsan buradaki herkesin sana her turlu konuda yardim edecegini unutma :) Unutmamali ki yukarida abinin tutumu ve uslubu ne kadar sert olsada o seni dusunup korumak icin boyle yazdi :)
    Hatsanin hedef kutulari var 25 tl ve icinde 100 kadar kagitla geliyor bence orada grupman yaparsan cok daha estetik ve guzel olur ..25 tl cok buyuk para degil ddiye dusunuyorum yeri geliyor 500 pelete 35 tl veriyorz ..
    Iyi eglenceler grupmanlarinin devamini dilerim :)

tamam ben görmedım yasını cevabımı verdım saten :) Kusura bakmasın Tekrar Özur dılerım ...

*Hatsan JSB 18 Gr ;avci;