KRAL SAFARİ MAGNUM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • MERHABA ARKADAŞLAR ..
    Öncelikle yeni üye olarak sizlerden oldukça çok şey öğrenmek istiyorum.Ben normalde ateşli silah kullanıcısıyım fakat havalı silahlara acayip merak saldım zaten ilgi alanıma da giriyordu. Başlangıç olarak kral safari magnum 5.5 aldım sürekli av malzemelerimi aldığım yer tavsiye etti başlangıç için yeterli olduğunu söyledi. Bir örneğine dükkanda baktım oldukça güçlü gibi.Tepme olayı ateşi silahlar kadar değil ama bazı yorumlarda öyle söylenmiş, zaten alışkanlık var sorun olmaz.

Sizlerden küçük bir ricam olacak , ben bu sporu ciddiye alıyorum onun için bilgisi olan bu modeli kullanan arkadaşlardan başlangıç tavsiyeleri , modelin yorumunu istiyorum.

saygılarımla

MUSTAFA

BERETTA S.687 12 CAL. S.POZE 68 NAMLU
    BERETTA S56 12 CAL. S.POZE 76 NAMLU
    KIRIKKALE ÇİFTE 12 CAL.
    KRAL SAFARİ MAGNUM 5.5

• Öncelikle foruma Hoşgeldiniz. Heves edip av bayiinizin tavsiyesi ile bir tüfek almışsınız. Güle güle kullanınız. Ancak keşke önce forumda biraz zaman geçirip fikir ve tavsiyeleri alıp tüfeğe sonra karar verseydiniz. Aldığınız tüfek pek tercih edilen, kullanılan Marka ve tüfek değil. O nedenle bu tüfek hakkında çok fazla bilgi yazılacağını sanmıyorum. Kalitesi ve etkinliği düşük silah sizi bu spordan zaman içinde soğutur. Bu spor için ayırdığınız toplam bütçeniz dürbün vs. dahil azami 300-400 TL ise uğraşmaya değmez, aldığınızı kullanabildiğinizce kullanınız. Ancak bütçenizi 1000 TL civarına kadar çekebiliyorsanız bence aldığınız o silahı götürüp geri verin. Sonrasında silahınizi nerede, hangi tip hedeflere, hangi mesafeye kadar kullanmak istediğinize karar veriniz. Bu temel veriler ile forumda size çok güzel tavsiyelerde bulunabilecek bilgili,kıymetli dostlarımız var.Ilaveten forumun ikinci el kısmından da çok kaliteli silah ve aksesuarları uygun fiyatlara da bulabilirsiniz.Saygılar..

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Bülent bey haklısınız fakat ben bu sporu devam ettirecek olursam merak etmeyin öğrendiğim şeylerle çok güzel bir ekipman sağlarım . Av sezonunun kapalı olduğu zamanlarda beni arazilere tekrar bağlayabilen bir hobi olacak sanırım bu yüzden şubat sonuna kadar bu modelle üst sınıf bir ekipman için yeteri konuma gelirim umarım ...
    ilginize teşekkürler.

MUSTAFA

KIRIKKALE ÇİFTE 12 CAL.
    KRAL SAFARİ MAGNUM 5.5

• Kral fena değil ancak safari mAgnum başlangıç seviyesi değildir.
    Kral genelde gamo kopyası veya muadili diyelim tüfekler üretir bir hatsan gibi olmasada fena değidir bende alttan kırma magnumu yada yurt dışı adıyla demon modeli var şu ana kadar sorun çıkartmadı. Ozellikle isabetine bayılıyorum. Kopyası olduğu gamo cfx kadar isabetli bir tüfek. muhtemelen sizde sorun yaşamayacaksınız. Zaten sorun çıkarsa gônderin fabrikasına ücretsiz bakımını yapıyorlar safari grubu daha çok mod 125 sınıfı güçlü tüfeklere girer. Onun için biraz tepme ve sarsıntısı bulunur.
    Güle güle kullanın alışınca daha iyi sonuçlar alırsınız fena tüfek değildir.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Kral fena değil ancak safari mAgnum başlangıç seviyesi değildir.
    Kral genelde gamo kopyası veya muadili diyelim tüfekler üretir bir hatsan gibi olmasada fena değidir bende alttan kırma magnumu yada yurt dışı adıyla demon modeli var şu ana kadar sorun çıkartmadı. Ozellikle isabetine bayılıyorum. Kopyası olduğu gamo cfx kadar isabetli bir tüfek. muhtemelen sizde sorun yaşamayacaksınız. Zaten sorun çıkarsa gônderin fabrikasına ücretsiz bakımını yapıyorlar safari grubu daha çok mod 125 sınıfı güçlü tüfeklere girer. Onun için biraz tepme ve sarsıntısı bulunur.
    Güle güle kullanın alışınca daha iyi sonuçlar alırsınız fena tüfek değildir.

yorumunuz için teşekkürler...

MUSTAFA

KIRIKKALE ÇİFTE 12 CAL.
    KRAL SAFARİ MAGNUM 5.5