bt65 .25 mi benjamin marauder .25 mi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • .25 kalibre guclu bir pcp alcam incelemelerime gore bt65 ve marauder hemen hemen kafa kafaya gidiyo bt65te ceket yok marauder ceketli ayrica bt65 marauderden daha yakışıklı ama isabet grupman olarak marauder bir tık onde bt65 guc olarak bir tık önde atıslarim 100-150 metreye yapilacak mermi kapasitesi marauderde 8 bt65 de 9 fps birbirine cok yakin 100 fps falan bt65 onde bunlara dayanarak bana hangisini oneriyosunuz kalibre olarak kesinlikle .25 6.35 olmalı youtubede bir kiyaslamada iki pcp de guzel alabilirsiniz diyor sunan adam sizce hangisini almaliyim ayrica ikinci el mi sifir mi almaliyim cok farkeder mi ?

• Ben yerli olması servis imkanının yüksek olması vede sahip olduğum vede denediğim için oldukça güçlü olması nedeniyle bt65 derdim

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• hatsandan şaşma akif nazlı nın 6,35 rapid i biz aldık ondan bile güclü bt 65 al beğenmessen ben onuda alıcam

• Hatsan bt 65 sb lw 5.5 regili
    • Hatsan bt 65 sb lw 6.35
  • İkisini'de kullanmış biri olarak: BT65 den hem 5.5 hem 6.35, Marauder'den 6.35 mm kullandım. 3 tüfeğide 0 almıştım. Çok samimi bir dostumda'da 5.5mm Marauder vardı. onunlada uzun üren atışlar yaptık.
    İki tüfek arasında uçurumlar kadar fark var, İşçilik, parça kalitesi, İsabet, Sessizlik, hava sarfiyatı, modifiyeye uygunluk.
    Senin söylediğin orta sınıf renault otomobille Wolswagen karşılaştırması yapmak gibi.
    Servis yedek parça işine diyecek birşeyim yok sonuçta bunlar araba değiller kolay arızaları çıkmaz, oring harici periyodik bakımları yoktur.
    Bu karşılaştırmada BT 65 i hicbir konuda önermem.
    At varken eşşek alma. Hatsanın en iyi tüfeği AT44 tür, longda değil, standart kundaklı normal AT44 alınır hatsan alıcaksan. Daha fazla para verilmez yazık günah, iç parçalarındaki işçilik rezaletini bir görsen, anlayan biri içini açtığında hemen bu nasıl işçiliktir demeye başlar zaten.

Mustafa ekiz ustaya sor, tüm model hatsanların ciğerini bilir, Maraudederide , ona sor o zaten verir cevabını.

Sırf servisi var diye, parçası bol ikinci eli bol diye tüfek alınmaz. Çok yanlış bir mantıktır. Aynı şekilde türkiyede fiat ve renaulttan başka otomobil almamaya benzer. Bu mantıkla hiçbir ithal otomobil almamalıyız böyle mantıkmı olur?

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• o senin mantığın dünyanın en iyi tüfekleri olsada almanla ingilizin malını kapımdan içeri sokmam

• Peki marauder guclendirilemez mi bt65 71 fpi ile mi ne atiyor marauder 40 yani bu 40 i 50-60 yapamaz miyiz bir uygulamasi yok mudur arkadaslar

• Hocam hangi 71 fp den bahsediyorsunuz? Ne şartlarda atıyor nasıl atıyor, kaç tane atıyor?Bu arada rapid 6.35 ten güçlüymüş? Nasıl güçlü neye göre güçlü? İnsanları yanlış yönlendirmeyelim. Hatsan bu camiada hiç bir ithal tüfeğin yanından geçemez. Tek artısı yerli olması ve bunun beraberinde getirdikleri...

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• güçlü isabetli olsun 10 tane atsın doldururuz bir şekilde ama güçlü olmak zorunda bu yüzden bu iki pcp yi yazdım daystate yazamıyorum çünkü çok pahalılar şimdi demeyin gene neye göre pahalı bana göre pahalı bu kadar o zaman bt65 veya marauder yerine onlar kadar güçlü ve isabetli olan başka bir pcp önerebilirsiniz veya marauderin gücünü nasıl artırabileceğimi yazabilirsiniz ayrıca .25 kalibreyi neden kimse önermiyor bunu söyleyebilirsiniz

• parama göre tüfek dedin galatian veya bt 65 al kullan bana dua edersin

• valla kimse önermiyo bi sen öneriyosun anlamadım bu işi mete :)

• Pcplerin standart güçleri birbirine yakın 5.5 ler içinde en güçlüsü daystate, 6.35 ler içindede öyle. Diyerleri 3 aşşağı 5 yukarı aynı. Bana kalırsa hatsanın en kullanılabilir tüfeği at44. Kalibre olayına gelince tercih meselesi. Bende 6.35?i tercih ederim ki kullanıyorumda başka kalibrede kullanmam. Belki .30 ötesi yok. Bütçenize göre at44 alın long 6.35. Ufak ayarlarla işinizi görür. Bt at ye göre daha sert kullanımlı bir tüfek. Gidin bir bayiye ikisinide elinize alın öncelikle

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• BT65 i de marauderi de önermem onun yerine biraz daha üzerine koyup AirArms alın yıllarca kullanın kalitesi isabeti işçiliği v.s on numara bir silah...

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• air arms .25 kalibrede 60 fp yapabilir mi?

• .22 cal bile 60fp ye çıkabiliyor fakat modlamak gerekir. 60fp ye ulaşmak için AirRanger alın rahat rahat güçlendirin.

Kral Arms Breaker .22

• Air ranger cok hosuma giden bir pcp ama ikinci eli bile 3.5 dan asagi degil ha soyle bi durum var cebimde 3.5 olsa kesinlikle alirim ama boyle bir durum soz konusu degil :) air arms s510 eger modlanarak 60 fp ye cikiyorsa kesinlikle alirdim

• AirArms ları o güçlere çıkarmak tercih meselesi tabi bunun yanında geri dönüşü olmayan işlemler ve atış adedini göz önünde bulundurmak gerekiyor. Hal böyle olunca airarms için yapılacak masraf yerine üzerine ekleyip AirRanger almak daha iyi. Standart haliyle 60 fp güçte atış adedi olarak tercih AirRanger gibi görünüyor. Condor Sumatra gibi tüfeklerde var güç konusunda yüksek farkat hiçbiri AirRanger in yerini tutmaz.

Kral Arms Breaker .22

• Şimdi daha önce dediğim gibi herkesin yavuklusu kendine güzel arkadaşlar bende bu Aa zımbırtısından bir halt anlamadım aldığıma alacağımada pişmanım dianalarım hariç tutuyorum . onlar başka
    Benim ölçüm yaptığı iştir gözlerimle görürsem inanırım Eğer bir havalı 20 metrede 30 mm çamı delip geçip arkasındaki duvarıda 40 milime yakın deliyorsa 180 metrede 2mm sacı deliyorsa ben 70i 80 ni bir yana bırakır silahımı öper başıma korum kardeşim eninde sonunda bir havalı tüfek bu. elimde bunca tüfek var çoğu hatsandır. Ben memnunum başkası başkasından memnun olabilir. Bence bt65 kötülenecek bir mal değil.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Smatra icin yataguna cok ulasmaya calistim ama ulasamadim cevap vermiyolar ne telden ne epostadan condoru bilmiyorum 60 fpulasabilir mi

• İnsanların tüfeklerden beklentileri göreceli bir kavram sonuçta her tüfeğin birbirine göre artıları eksileri var her tüfek kötülenecek diye birşey yok fakat iş dönüp dolaşıp kaliteye geliyor ve maddiyat giriyor işin içine. herkes kullandığı silahlardan pay biçerek tavsiyede bulunuyor burada kullanacak arkadaşın ne beklediği önemli gücü isabeti kalitesi servis durumu atış adedi v.s gibi bunları daha açık belirttiği durumda aradığına daha çabuk ulaşacaktır.

Kral Arms Breaker .22