benjamin xl 1100

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gerçektende mesela bizim yerli hatsanın torpedo modeli nımı yoksa benjamınımı onerırsınız ben ikisi arasında kaldım ama benjamın isbetlılık ve tahrıbatta biraz daha iyi gibi geldı grupmanı 25 metrede nasıl net bılgısı olan varmıyardımcı olursanız sevınırım

• Benjaminin fiyatının üzerine 250-300 tl daha koyarak Diana modellerinden çok güzel tüfekler var, onlardan da tercih yapabilirsiniz. Diana yı tercih eden arkadaşlar hep söylüyorlar uzun yıllardır kullanıyorum diye. Sanırım yaylıda Diana liderler arasında ilk sıralarda.
    Fakat Benjamin namlu çıkış hızı ve tahribat bakımından, verilerine bakılırsa biraz daha önde gibi. Bende bu aralar yaylı olarak arayış içindeyim sizinde dediğiniz gibi Torpedomu, Benjamin trail mi yoksa biraz uç olacak ama Diana Mod 54 mü araştırma aşamasındayım.
    Şimdilik düşük bütçeli olması bakımından Torpedo alayım daha ileride PCP'ye geçerim diye düşünüyorum yada Diana.kararsızlık üst seviyede.. ?(

• Diana modellerinden çok güzel tüfekler var, onlardan da tercih yapabilirsiniz. Diana yı tercih eden arkadaşlar hep söylüyorlar uzun yıllardır kullanıyorum diye. Sanırım yaylıda Diana liderler arasında ilk sıralarda.

galiba..

Ki genel anlamda yaylı kullanımı için diana farklı modelleri ile tek tercih denebilir belkide..
    ft tarzı kullanımlar için ise yarışmaya uygun hazırlanmış bir hw97K

onun haricinde kalanlar hep ara marka ve modeller galiba, sadece şu hobiyi dahada renkli yaşamak anlamında yapılabilecek diğer tercihler olarak görülebilir.. o diğer arada kalanlar.

paylaşılanlara kıyasla ve uzaktan şu hobiye bakınca ben böyle görüyorum...

• yaptığım araştırmalar sonucu at 44 kullandım hatsan tüple fılan cok uğraştım yoruldum oyuzden yaylı markalara bakmayı tercıh edıyorum ama hatsanı eledım ya benjamın 1100 yada gamo hunter 1250 yı tercıh edıyorum kullanan varmı bırde gamoda durbun sok emici var ben yalı tüfeklerde durbun ayarı bozuluyor acaba benjamınde varmı bu ıkı sılahı kullanan arkadaş varmı tabi kalpten dıana almak geçıyo ama 2.550 tl gıbı bır fıyat o da bence havalı tüfek için verilecek para degıl

• WEIHRAUCH lara baktınız mı? bende hw97kt nin peşindeyim.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• baktım ınceledım namlu çıkış hızı 230 ama benjamının 338 gamonun 305 5.5 mm de

• Benjamin xl 1100 kullanıyorum çok güçlü bir silah ağırlık konusuna alıştığınız zaman hiçbir sıkıntısı kalmıyor 50 metreden cok rahat çakmak patlatıyorum uzak mesefelerde cok başarılı dediğim gibi alışmak biraz zaman istiyor ama cok sağlam bir havalı

Weihrauch HW 97K 5.5mm
    Benjamin XL 1100 5.5MM