GAMO'nun Yeni Pelletleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba,

İnternette zorakime pellet ararken denk geldim, Gamo yeni pelletler çıkarmış. Şekil itibari ile iyi görünüyor.
    Fiyatları ise diğer gamo modellerine göre çok daha yüksek, deneyen ya da bilgisi olan var mı?

İyi forumlar..

HATSAN AT44 LONG / ... / Bipod / Tactical Fener / Moderatör / Drager 300 Bar Skuba

• YURT DIŞINDAN SİPARİŞ VERDİM GELDİĞİNDE RESİMLERLE PAYLAŞIRIM.

Siparişi ne zaman verdiniz? Ülkemizdede şuan av bayi stoklarına girmiş vaziyette satışta:)

HATSAN AT44 LONG / ... / Bipod / Tactical Fener / Moderatör / Drager 300 Bar Skuba

• Hangi siteden aldınız? Umarım gelir siparişiniz sıkıntı olmasın girişte filan. Mühimmat neticede.

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• buffalo pellet in 5.5 cal. neden çıkarmıyorsa gamo. kac kişi 4.5 kullanıyor ki ilginiç..

hatsan at44
    hatsan bt65
    hatsan galatian
    hatsan barrage
    Hatsan nova
    Hatsan herkül

Kral Pro
    Kral puncher bulpup
    Kral puncher maxi
    kral puncher jumbo

AA s510
    etc..

• EVET MAALESEF PELLETLER GÜMRÜKTE KALDI. ""ÜLKE GİRİŞİNE YASAK ÜRÜN TESPİT EDİLDİĞİNDEN GÖNDERİCİ ADRESİNE GERİ GÖNDERİLECEKTİR.""

• Alpay hocam gamonun hangi saçmalarını istiyorsunuz?

• Alpay hocam gamonun hangi saçmalarını istiyorsunuz?

5.5 cal. buffalo ve Lethal getirebilirseniz memnun oluruz.

hatsan at44
    hatsan bt65
    hatsan galatian
    hatsan barrage
    Hatsan nova
    Hatsan herkül

Kral Pro
    Kral puncher bulpup
    Kral puncher maxi
    kral puncher jumbo

AA s510
    etc..

• Ithalatci firmaya daha cok cesit getirmeleri ricasinda bulunmuştum ancak ayni sacmalar gelmiş yine

• Ithalatci firmaya daha cok cesit getirmeleri ricasinda bulunmuştum ancak ayni sacmalar gelmiş yine

Yeni şeyler için biz sizden, siz onlardan istek yapın, sonunda yeni şeyler gelecektir. Yoksa anlaşılan riski sevmiyorlar, sağlamcı zihniyet..