Hatsan bt 65 .30cal (7.62mm) ve .35 cal (9mm)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • O ne demek ya Fabrikası burada ya... İyice cılkı çıktı bu işin

içeri sızmak lazım, böyle olmayacak.. :))

birer cv gönderelim, birimiz girse kafidir ;)

• Ben su hatsana girip tum hayallerinizi gerceklestirmeye calisayim :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Sıkıntı değil:D Kataloga 7.5 joule yazdırır getirirz.Nasılsa Türkçe katalog:D

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Helle bi çıksın onuda alır yayınlarız arkadaşlar no problem:D

• ben yokum abi.gidip sanayde hassas işler yapıcam fason mason.

• şaka bi yana 1 haftaya kadar beyşehire gideceğim silah fabrikalarına da gideceğim orada bi araştırma yapmak lazım üzümlü huğlu

• Aslında ilk gün satış ve pazarlama sorumlularından Yaşar bey işe görüştüm. Türkiye için 6.35 üstü yasak dedi. Bende kendisine hali hazırda mevcut marka ve modellerden bahsettim. Bakalım dedi şuan olmamakla birlikte üzerinde duracaklarmış. Ben vermeyeyim dedim kötü haberi ama ne demişler, kötü haber tez duyulur. Hayırlısı olsun bakalım

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• 6.35mm üzeri yasak değil.Genelde bayiler bile 6.35mm bile yasak diyor.Ellerindeki 5.5mm satmak için.Yoksa bu ülkede 7.62 veya 9mm satılılamazdı.Satıcaklarda bence naz yapıyorlardı.Biz bilmiyor muyuz.Bu silahlar yurtdışına üretiliyor Türkiyeye satmıcaz dedikleri havalıları 3 ay sonra milletin elinde gördük:))

• Cikicak dedikleri vortexin cikmasi 1 sene surdu :)
    Baska marka satiliyorsa hatsanda acimaz satar :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Türkiyede satılıyorsa başkası o da satılır.Gerçi bigbore pazarı büyük değil ama en azında 100-200 arası satar.Fiyatı 1600 civarı olursa.Pellet olayı kalıyor onunuda ince mehmet halleder.

• Ben istiyorum ismimizi nereye yazdırıyoruz :) Gerçekten gerekirse ön ödeme yapmaya hazırım... Onlarda yurtdışındaki gibi ön sipariş toplasınlar !

Hatsan Torpedo 155 .22 cal - Kol Kaslarının Baş Düşmanı :D

• cafahmet arkadaşın dediği gibi ülke içine satış yok diyorlar.( Kaynak güngör av- Hatsan genel distribütörü)

• Bence Hatsanı içinizden gönlünüzden kalbinizden çıkarın artık..

Hele hele yurdum esanafı muhabbetine hiç girmeyin bence :)

Bu memlekette olup bitenler, insanların talepleri umurlarında değil..

Metehanın dediği gibi vortex dedikleri şeyi 1 senede anca ülkemizde satmaya başladılar.. Bunun gerekçeside Stoeger Atac'tı muhtemelen, eğer o dönem atac gelmeseydi, Hatsan halen daha vortex'le naz yapıyordu yaylı kullanıcılarına..

Ne gereği var, yahu..
    Bir ispanyol, alman, ingiliz menşeili tüfeklerin ulaşması kadar zor ise bu Hatsan'ın yurdum insanına ulaşması..
    Dedik ya, boşverin o zaman şu yurdum esnafı muhabbetini:)
    Hatsan mı? bence air-arms kadar yerli değil bu firma, yada bir gamo, boşversinler..

Şu memleketin insanı olan 2 sene dönüp bakmasın Hatsana , ve gerekçeside bu diye belirtsin her seferinde, her bahsi geçen yerde..

belki o zaman önemserler yaşadıkları coğrafyanın insanını..

...................

neyse boşverin, ben alacağımdan değil ama; bakıyorum arkadaşlarımın gönlünden geçiyor, istiyor ama mümkün değil burnumuzun dibindeki fabrikanın ürünlerini almak..

sinirlendim yine

• Haklısınız ama anladığım kadarıyla hatsanın yurt içi satışlarına gayet iyi bu yüzdende kasarak satış yapmaktalar ama dışarıda rekabet çok oyüzden her ürünü enince teferruatına kadar satmaktalar yurt içine gelince kasıntı bu arada kaçımız bu sıkıntıları maıl yoluylada olsa hatsana iletiyoruz

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• bu arada kaçımız bu sıkıntıları maıl yoluylada olsa hatsana iletiyoruz

aslında sürekli mailler atılıyor Hatsan'a bu ne zaman çıkacak, bu konu ne oldu, satılmayacakmı- çıkmayacakmı gibi :)

ama Hatsan dediğim gibi değişik bir tavır içersinde, hatta nerede okuduğumu hatırlamıyorum, Hatsan'da çalışanların hiç bir avantajı olmadığı gibi, tüfek alımı konusunda da olumsuz bişeyler yazmıştı bir arkadaş, şimdi tam aklıma gelmiyor..

eğer doğruysa o gün okuduğum o mesaj , Hatsan yakınında olanlara karşı fazla umursamaz sanki.. çalışan, yurdum insanı v.s. muhabbetler hikaye galiba ;)

Ya da herne olursa olsun, uzun lafın kısası; adamların fabrikası burada diye onları sahiplenmek, kendimizden görmek ve bu anlamda beklentilere girmek bizim en büyük hatamız, sıradan bir üretici-tüccar işte..
    Biz gözümüzde fazla büyütüyoruz bence ;)

• Fiyat olarak ekonomik olucak.Yoksa muadili en az 4000 6000 arası.Yani 3-4 kat daha pahalı.Muadilleri 100 metrede 10 kuruş yapsın.Hatsan bigborelarda 1 liralık grup yapsın.Para ülkemizde kalsın kısaca.

Örnek vermek gerekirse.Bu şey gibi.Yerli otomobil yasaklansın sadece ithal araç alan trafiğe çıksın gibi.