webley raidermi yoksa bam 50 mi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet sizce hangisi daha iyidir bence bam 50 özellikle fiyat konusunda sizce hangisi

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• BAM lerden haber varmı yaaaa??? Ben Haziran gibi gelecek diye biliyordum yaa???

One Shot One Hit

• inşallah bende bekliyorum fiyatıda ucuz bence raiderin teklisi 500 tl pompası 350 tl

• yeli malı yurdun malı herkez onu kullanmalı :thumbup:
    yerli bir üretici olarak çinlilere acayip gıcığım var napiim dayanamıyorum ;tufey#£tabanxalı$:Bal:taC:;duello;

• yerli malında çinden farkı yok galiba özellikle hatsanın iç piyasaya verdiği mallara bakarsak niye kaliteli ürünler yurt dışına gidiyor anlamış değilim

• hatsanın kalite kontrol anlayışı; sakat mı? kalsın yurdum insanına, sağlam mı? yolla elin gavuruna #hims
    ben bu kadar olur diyorum başkada bişey demiyorum nedir bu yahu, hatsan sanırım satış sonrası destek yönünü öne çıkarmak için AYIPLI mallarını bize sunuyor.
    sonrada biz hatsana yolluyoruz çatlayan kundağı, yamulan namluyu, yalama olan vidayı, kırılan tetiği, vs. değiştirip yolluyorlar ücret talep etmeden, oh ne güzel, çok şahane sattıkları malın arkasında duruyorlar' Allah tan.

• sabredin hatsanda da önemli gelişmeler olacak ,nasertin hocanın dediği gibi sabret karakaçan yaz gelecek ot bitecek ;kihhik,#hims;lol;

• sağda solda bamları başka bir fima getirecek diye duyumlar aldım haydi hayırlısı ½bay£bay`; .. bizimkilerin işi çabuk tutması lazım gibime geliyor. ;hirr;

hamdım piştim yandım oldum.

• Official Post

sağda solda bamları başka bir fima getirecek diye duyumlar aldım haydi hayırlısı ½bay£bay`; .. bizimkilerin işi çabuk tutması lazım gibime geliyor. ;hirr;

O sağda solda BAM ları getireceğiz diyenler hiç durmasın getirsinler,piyasa şenlensin,Hiç acelem yok,Katresu AŞ BAM için yola çıkmadı,Fakat unutulmasın,bu yapılmak istenen misafir kaldığın evin eşyasını çalmaktan başka bir şey değildir. :D

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• ; :D;tese;kkur kim neyi getirirse getirsin bizim isteklerimize katresudan başkası cevap verebileceğini sanmıyorum