Bu dürbün nasıldır sizce??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • New Hunting 2 5 10x40 Rifle Scope Red Laser Dual Illuminated Mil Dot Rail Mount | eBay
    Kıymetli hobidaşlarım hatsan mod 75 tüfeğimin üzerindeki 4*20 dürbünü sinirlenip kırdım. Çok pahalı olmasa da bi dürbün alma niyetindeyim optima 3-9*32 araştırırken bu linkteki dürbünü gördüm farklı geldi fiyatı da uygun. Kullanan bilen var mıdır acaba? Riske girip almalı mıyım yoksa optima 3-9*32 mi alsam? tecrübeli abilerden görüş bekliyorum.

• Benim kuralım şu: "Tüfek kaç paraysa o değerde bir dürbün kullan".
    Kısacası 250 liralık tüfeğe 250 liralık dürbün, 5.000 liralık tüfeğe 5.000 liralık dürbün kullan.
    Görüş tartışmaya açık değildir, bu benim görüşüm ve uyguladığımdır, herkez bildiğini yapabilir.

Be yourself, no matter what they say...........

Zor olduğu için cesaret edemediğimiz şeyler, aslında biz cesaret edemediğimiz için zordur..!

• Benim kuralım şu: "Tüfek kaç paraysa o değerde bir dürbün kullan".
    Kısacası 250 liralık tüfeğe 250 liralık dürbün, 5.000 liralık tüfeğe 5.000 liralık dürbün kullan.
    Görüş tartışmaya açık değildir, bu benim görüşüm ve uyguladığımdır, herkez bildiğini yapabilir.

Teşekkür ederim görüşünüz için.

• Dampanıza güveniyor musunuz?

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Yatagun Dampada 50 mm mercekli durbunler icin bozulmama garantisi vermiyoruz gibi bisey yaziyodu galiba.en ustte paylasilan durbunun fiyati cok uygun ama dampaya takilmaz ayaklar sabit oldugu icin + dampa kullanmicam deseniz bile 11 mm 20 mm donusturucu adaptor lazim

İsmail D.

bs,;s At44-w .22 reg. + AIM XPF 10-40x50 + Webley Tripump bs,;s
    ;kovboys; Zoraki Hp-01 Ultra .177 + Leapers Bugbuster 3-9x32 ;kovboys;

Firefox CB5 Camo Makaralı Yay -65-55 lbs
    Samick Polaris klasik yay -34 lbs

Camo hawk klasik yay-40 lbs(SATILDI)
    Hatsan MOD90 .22(SATILDI)
    Gamo Bull Whisper .177(SATILDI)

• en ustte paylasilan durbunun fiyati cok uygun

Tam zorakilik

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.

• Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.

• Birkaç günlük araştırmalar sonucunda Tactical Hunting Shooting BSA Sweet 3 9x40 EG Green and Red Illuminated Reticle Mil Dot Rifle Scope Free Shipping-in Riflescopes from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group linkdeki dürbünü sipariş verdim gelebilirse ilk izlenimleri paylaşacağım. Sizin fikirleriniz nelerdir.

çin malı bir dürbün ilk olarak onun dışı tüfeğe uygun hiç olmazsa bozulsa dahi üzülmiceğiniz bir fiyatı var cok beklenti içinde olmayın elinizde silah ile bir mucize cıkartmaz 3 aşağı 5 yukarı aynı grupmanları yaparsınız sadece daha rahat görürsünüz hedefleri

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Diğer seçeneğin de optima olduğunu düşünürsek denemeye değer bence. :)

@Moltak, kardeşim kimin ne tüfekle neler yapacağını bilemezsin. Herhalde kullanan arkadaş da theoben sahibi olmadığının farkındadır. İnsanın şevkini kıracak konuşmalar yapmaktan kaçınmanı tavsiye ederim. Sevgilerimle...

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Gepard ().

• Diğer seçeneğin de optima olduğunu düşünürsek denemeye değer bence. :)

@Moltak, kardeşim kimin ne tüfekle neler yapacağını bilemezsin. Herhalde kullanan arkadaş da theoben sahibi olmadığının farkındadır. İnsanın şevkini kıracak konuşmalar yapmaktan kaçınmanı tavsiye ederim. Sevgilerimle...

Teşekkür edrim yorumun için kardeşim. Polemiğe gerçek yok:)