İstanbul Avrupa yakası Pazar buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • airgunturk.com/attachment/12949/
    Envanterimiz.

airgunturk.com/attachment/12950/
    cihanH atışta.

airgunturk.com/attachment/12951/
    KORTH araç dışından , ofis araç içinden atışta.

airgunturk.com/attachment/12952/
    ofis atışta.

airgunturk.com/attachment/12953/
    ofis araçtan atışta.

airgunturk.com/attachment/12954/
    cihanH destekli atışta.

airgunturk.com/attachment/12955/
    ofis ve cihanH serbest atışta.

valibey kardeşiminde desteğiyle biraraya gelip bir pazarı böyle değerlendirdik
    yer güzel ortam güzel ,Fatih, maslak kemerburgaz civarından katılmak isteyen
    hobidaşımız olursa memnun oluruz .

irtibat için KORTH,ofis cihanH ye mesajla ulaşabilirsiniz.

'.

]

• seviyorum sizi, süpersiniz hepiniz... :thumbup:

ortam hakket şahaneymiş, düzayak biryer..
    güzel bir gün geçmiş anlaşılan..

• Böyle paylaşımlarda beni en çok mutlu eden şey; sürekli konuştuğumuz arkadaşların o güzel yüzlerini görmek..

....

Yanlız hocam sizde farklı olarak serviste var sanki ;)
    çok güzel devamını bekleriz..

• Abi her şey için tekrar teşekkürler, çok keyif aldım bugün..

Ayrıca teşekkürün büyüğü Ferhat abiye, sağolsun tanışmamıza vesile oldu :)

• Tam olarak neresi burası ben de gelmek isterim.

• Kemerburgazda, yola yakın Bi mesire alanı. Atışa çok müsait. Özellikle pcp sahibi arkadaşları aramızda görmek isteriz. 200-300 metre müsait alan var.

Haftaya pazar kısmet olurda havalar güzel olursa tekrarlıcaz, müsait olursan bekleriz hocam.

• ne güzel ..

Bugün görüşmüştük kendisi ile, Hüseyin hocam'da sumatrayı kullanacak yer arıyordu, desenize takım büyüyor-güzelleşiyor.. :)

• İnşallah abi daha kalabalık gidersek güzel olur..

Dediğim gibi uzun mesafeler için ideal yer, yanımızda bi pcp olsaydı da mekanın hakkını verseydik dedik.. :)

• arkadaşlar çok güzel bir gündü,
    sabahın 04:40 vakitlerinde uyanıp o saatlerde canlı olmam sadece bu arkadaşlık ortamı ve hobinin verdiği heyecanla olurdu.teşekkür ediyorum.
    gizli kahramanımız gerçek dostumuz Ferhat'a da hepimiz adına şükranlarımı da sunarım.

her ne kadar bu hafta havanın bozması tahminleri varsa da biz bir umut takipteyiz. aramızda Kerberos üstadımızı ve katılmak isteyen arkadaşlarımızı görmek ayrıca mutluluk verecektir.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)