JSB Kırmızı kutu mu ? Yoksa JSB mavi kutu mu?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Esasında değil.. Pelet üretiminde üretim tekniğinden dolayı değişken maliyet sabitken üretim kalitesi farklılaşabiliyor :) Buna benzer bir durum plastik injeksiyon kalıbından çıkan ürünlerde de mevcut...

BU tip ürünlerde kalıptan ilk çıkan ürünler en iyi ürün çıktısı elde edilene kadar firedir. Bunlar büyük ihtimalle (inşallah :) ) tekrar eritiliyor.

Daha sonra 1 ila mesela 1.000.000 adet arasında kalite ivmeli azalır..

Burada temel soru FX gerçekten ilk kaliteli partiyi aldığı için mi pahalı yoksa FX pazarlamacısı oem maliyeti ve konumlama nedeniyle yüksek fiyatladığı için mi pahalı onu anlamak.

Sakın ama sakın pahalı ürün kalitelidir algısına kapılmayın. Bu psikolojinizi kullanarak biz pazarlama uzmanları size neleri kakalıyoruz bir bilseniz ağlarsınız :)

Hatsan Torpedo 155 .22 cal - Kol Kaslarının Baş Düşmanı :D

• "Sizin JSb'nin daha iyi olduğu ile ilgili bir argünınız varsa söyleyin bilelim" demişsiniz.
    Ben zaten argümanımı söyledim. Benim argümanım Avrupa'nın en iyi 100 sporcusundan 94'ünün JSB kullanması.

"Talep'in kaliteden çok fiyatla alakalı olduğu ise bilinen bir geçektir" demişsiniz.
    Ne demek istiyorsunuz. Avrupa şampiyonasına katılacak kadar iyi sporcular diğer pelletlerin iyi olduğunu biliyorlar ama daha ucuz olduğu için JSB kullanıyorlar, öyle mi? Çünkü ben sizin cümlenizi defalarca okudum, resmen bu anlama geliyor.

"JSB daha bulunur bir pellet olduğu için değil sizin bilimsel gerçekleriniz yüzünden daha iyi" diye hafiften alay da etmişsiniz.
    Benim bahsettiğim benim bilimsel gerçeklerim değil, istatistik biliminin gerçekleri.

Be yourself, no matter what they say...........

Zor olduğu için cesaret edemediğimiz şeyler, aslında biz cesaret edemediğimiz için zordur..!

• Bu nedir arkadaş nereye düştük.
    Ortada bir konu var ve herkes kendi fikrini söylüyor.
    Bu fikirlerin birbiriyle uyuşması gerekmiyor.
    Yok elim kopsun yok bacağım sökülsün :) bu tür laflara ne gerek var.
    Neden bu gerginlik ? Amaç ne ?
    Birbirine laf sokmalar. Tripler havada uçuyor.
    Sen fx kullan, ben jsb, öbürü gamo kullansın.
    Ne farkeder?
    Yapmayın arkadaşlar.
    Güzel güzel konuşalım, hobinin zevkini çıkaralım.

• Kırmızı kutu jsblerde etek daha kalın.Bu yüzden mavi kutudakiler kadar ezilmeler mevcut değil.Hatsan mod 99 tüfeğimle yaptığım atışlarımda kırmızı ve mavi kutu arasında grupman bakımından fark gözlemleyemedim.

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?