zoraki can sıkıntısına da ilaç

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • zorakiyi aldığımdan beri sayısız gurupman yaptım. beşyüz de birini paylaşmak istedim.

birisi 5 mt. ayakta tek el çift el karışık desteksiz.diğeri yakın mesafe oturarak desteksiz tek el.

kendi adıma şunu anladım.benim müsabık olabilmem için günde ortalama 1000 atış yapmam lazım.bir kaç gün ara verdiğimde tekrar istikrar yakalayana kadar onlarca atış geçiyor.
    bu işi profesyonel olarak yapan milli sporcularımızın ellerine, yüreklerine sağlık.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Ellerine sağlık abi.Sen sevdin zorakiyi :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• bir süre platonik takılıp kavuşunca pek kıymetli oldu.

• Hocam elinize sağlık ben de uzun süredir tek el desteksiz çalışıyorum o yüzden nasıl zor bir olay olduğunun farkındayım. Grupmanlar da gayet başarılı bence.
    10 m ayakta tek el desteksiz grupmanın hazzı bambaşka. Tekrar elinize sağlık.

kavuşup kullanabiliyorsun en azından abi :)

bak bana senelerce aa dedim dedim.sonuç?daha bir grupman koyamadım :)

AB Rh (-)

• müsabık olabilme(k)m için günde ortalama 1000 atış yapmam lazım.bir kaç gün ara verdiğimde tekrar istikrar yakalayana kadar onlarca atış geçiyor.
    bu işi profesyonel olarak yapan milli sporcularımızın ellerine, yüreklerine sağlık.

buda buz dağının görünmeyen kısmı galiba..

Bir işi profesyonel olarak yapmak ile 3-5 şişe kırmak arasındaki devasa farkın göstergesi bu dediğinize benzer bir antreman olsa gerek..

• Hergün yemeklerden sonra 2 doz zoraki,yoksa bir doz pcp :)

• Hocam elinize sağlık ben de uzun süredir tek el desteksiz çalışıyorum o yüzden nasıl zor bir olay olduğunun farkındayım. Grupmanlar da gayet başarılı bence.

10 m ayakta tek el desteksiz grupmanın hazzı bambaşka. Tekrar elinize sağlık.

10 mt için ekipmana ve titremeyen ele ihtiyacım var. denedim ama sonuç hüsran.şimdilik limitim 5 mt vakit ve mekan uygun oldukça yarım metre arttırarak ilerleyebilirim kısmetse.

Eline sağlık abi keyifli atışlar :)

sağ ol toprağım.

kavuşup kullanabiliyorsun en azından abi :)

bak bana senelerce aa dedim dedim.sonuç?daha bir grupman koyamadım :)

al bir zoraki sonrasına karışma.sakız gibi yapışır eline :)

buda buz dağının görünmeyen kısmı galiba..

Bir işi profesyonel olarak yapmak ile 3-5 şişe kırmak arasındaki devasa farkın göstergesi bu dediğinize benzer bir antreman olsa gerek..

bir işi hobi olarak ve pro olarak yapmak arasında çok fark var.eğer sizin için bu fark yok yada yok denecek kadar az ise o işe doğuştan yetenekli sinizdir.

Hergün yemeklerden sonra 2 doz zoraki,yoksa bir doz pcp :)

ben dozu oldukça aştım.bağımlılık yapmaması için çabalıyorum.o derece ki babamın pellet fabrikası olsaymış ne iyiymiş :) diyorum.

• Abi var kardeşimde zoraki 4.5 ultra.atıyorum arada sırada da tüfek bi başka be abi :)

AB Rh (-)

• Abi var kardeşimde zoraki 4.5 ultra.atıyorum arada sırada da tüfek bi başka be abi :)

tüfeğin tadı başka elbet.açık alanda zoraki de bana tat vermemişti tüfekler ve uzun mesafe dururken. zorakiyle kapalı alanda tam saha pres :)

• aynen öyle abi :)

AB Rh (-)

• yanlız Zorakinin tetiği müsabaka tip olsada, ağırlık dengelemesi çok yerinde değil sanki, ya bana öyle geliyor..

tek el ile tuttuğunda daha iyi farkediliyor bu durum, namlu ucu (yani namlunun altındaki iç taraftaki piston sebebi ile olsa gerek) aşağıya doğru düşme eğilimi gösteriyor...

Kabze tarafından gezin oralardan ağırlıkmı eklesek ne etsek

yanlız Zorakinin tetiği müsabaka tip olsada, ağırlık dengelemesi çok yerinde değil sanki, ya bana öyle geliyor..

tek el ile tuttuğunda daha iyi farkediliyor bu durum, namlu ucu (yani namlunun altındaki iç taraftaki piston sebebi ile olsa gerek) aşağıya doğru düşme eğilimi gösteriyor...

Kabze tarafından gezin oralardan ağırlıkmı eklesek ne etsek

evet böyle bir oynama ile tek el konforu daha iyi olabilir.

• düşünelim bakalım, hatta geçici bir düzenek ile atış rahatlığı testi yapalım önce ;)

• hanım zorakiyle tanıştı :) çok tantana olmadı şükür.biraz laf soktu vs şimdilik atlattım.ama kesin yazmıştır kenara bakalım ısıtılıp ne zaman konur önüme :)

atışlar 8-9 mt çift el ayakta sırtımı dayalı şekilde oldu.

6 ve 7 nin birleştiği yere nişan alındı.

atış kağıdı, Ferhat Dostumun hediyesi 10mt müsabaka tipi olanlardan.

• Vallahi hocam ben cok memnunum
    Zorakiden sizinde dediğiniz gibi can sıkıntısına ilaç 45 metrede soda şişesini
    Hiç affetmiyor bende stoeger 4*32 dürbün var üstünde bide kendi capimda bir dipçik yaptım
    cok faydası oluyor saygılar

• Vallahi hocam ben cok memnunum
    Zorakiden sizinde dediğiniz gibi can sıkıntısına ilaç 45 metrede soda şişesini
    Hiç affetmiyor bende stoeger 4*32 dürbün var üstünde bide kendi capimda bir dipçik yaptım
    cok faydası oluyor saygılar

ister 45 mt ister 5 mt her zevke zoraki :thumbup: