Kral Puncher Ön İnceleme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sağol Kaan sevinirim valla kesin gözden filAn kaçtı benim zımbırtı .
    Artık bakacağız Ferhat ben iki gol yedim .
    Anteplilerin bir lafı vardır bir kafaya iki yumruk çok agam derler . umarım servisi düzelir.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• silah iş başındayken çekilen videolarını ve gurupmanları hepimiz merak ediyoruz ... Firmanın ısrarla bir video çekmemesi de tuhafıma gitmiyor değil...

Bu çok zor birşey olmasa gerek ...

• silah iş başındayken çekilen videolarını ve gurupmanları hepimiz merak ediyoruz ... Firmanın ısrarla bir video çekmemesi de tuhafıma gitmiyor değil...

Bu çok zor birşey olmasa gerek ...

aşırı zor bi iş

• video konusunda da var bir bildikleri bence,

Öylesine basit bir video olsun istemedim demişti arkadaş, demekki daha canlı yorumların ve paylaşımların olduğu, hatta sizlerin olduğu bir ortamı tercih ederim gibi birşeyler demişti..

Daha önce bir arkadaşın dediği gibi, sanki diğer yerli malımız her ürününe bir videomu hazırladı da onlara bakıp aldık :)

Tenezzül bile etmediler..

Bence güzel olacak, belki bu üründe kusurlar olabilir.. iyileştirilmesi gereken yerler olabilir..

Ki daha dün airarms konusunda aa diana gibi kalite diye övüp övüp bitiremediğimiz markalardaki düzeltilebilecek kronik sorunları umursamayan o firmaların bu halini kabullenmiş bizler, bize ait olana karşı bu denli sabırsız davranmamalıyız..

Adam ayağımıza kadar gelmiş, burdan gelecek fikir ve önerilere sonuna kadar açık, ki yarında Yakacık'ta buluşma düzenleniyor, .

Kuru bir video istemiyorum deyişindeki kasıt buydu herhalde..

Olacak bence..

azıcık empati lütfen ;)

........
    Aynı şeyi şavk pelete yaptığımız ısrarcı tavrımızdan ötürü yaşadık, bende defalarca konu altından mesaj attım mesela..
    adamların kendini geliştirmesine düşünmesine izin vermedik, sonuç ne oldu; hüsran..

• genede merakla bekliyorum . silahı inceledim gerçekten işciliği yapısı kullanılan malzeme güzel . üzerinde çalışılmış özen ve emek gôsterilmiş bir cihaz. inşallah grupmanı isabetide iyi olur Adanadaki gördüğüm modelde de atış stabilitesinin çok iyi olduğu ancak şarjörün peleti ezdiği ve grupmanının çok zayıf olduğunu bu konuda oldukça bilgili ve Deneyimli bir dostum söyledi. Bu arada benim yediğim gol üç müş :D

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

Webley raider .177 cal.
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

• Yarın nasip olursa video ve bolca fotoğraflarımızı paylaşırız lakin fabrikanın üretim müdürü 750 km yol geldi yanında pek çok tüfek olacak organizasyon tarihi süpriz olsada İstanbul içi çağrımızı yaptık isteyenler gelip tüfeği görebilir son haddine kadar teste tabi tutabilir kimse kusura bakmasın ama Ferhat abinin bahsettiği gibi malımızı övelim derdinde değiller sizlerin görüşü önemli tezini benimsemişler şahsım adına Kral Arms üretim müdürünün bizleri ziyaret etmesine onur duyduğumu belirtmek isterim şayet artık bu hobide klişeler yıkılacak..Hobiye ara verdiğim dönemde Puncher'ın çıkış süreci ile ilgili olarak başından sonuna kadar iletişim halindeyim hobiye dönmeme vesile oldu diyebilirim yerli malını seven ve destekleyen birisiyim bu denli kısa sürede böylesine yol alınıyorsa bizlere desteklemek düşer..Şunu belirteyimki artık bu camiada üretim anlamında Kral Arms lokomotif olma yolunda ilerleyecek öncülüğünü yaptığı pek çok projeyi yakın zamanda sizlere açıklayacağız fakat şu sürede patentleri alınıncaya kadar bir açıklama yapmam doğru olmaz bu sebeple Kral Arms'a öncülük ettiği yeni macerasında başarılar diliyor ve artçıları ardında bırakmaya devam edeceğini temenni ediyorum..Puncher'ın yeniliğe doğru atılan bir adım olduğunuda unutmayın..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• genede merakla bekliyorum . silahı inceledim gerçekten işciliği yapısı kullanılan malzeme güzel . üzerinde çalışılmış özen ve emek gôsterilmiş bir cihaz. inşallah grupmanı isabetide iyi olur Adanadaki gördüğüm modelde de atış stabilitesinin çok iyi olduğu ancak şarjörün peleti ezdiği ve grupmanının çok zayıf olduğunu bu konuda oldukça bilgili ve Deneyimli bir dostum söyledi. Bu arada benim yediğim gol üç müş :D

Şarjörle ilgili sıkıntı ufak bir partiyi kapsıyor tüfeği satın alanlar talep ettikleri anda yeni şarjörlerine ücretsiz olarak kavuşuyorlar..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• evet Kaan şarjörün değişmesi lazım diyordu zannedersem şu bahsettiğin partiden gelen şarjörlerden. Peleti namluya tam denk getiremediği için pelet yamuluyormuş . oda doğal olarak dağınık grupman veriyormuş. Düzeltilebilinecek bir sorunsorun. Yoksa malzeme ve işcilik gayet iyi ben önce evanix modeli sandım sonradan kutuyu inceleyince kral olduğunu anladım.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

Webley raider .177 cal.
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

• son sayfasına kadar olan tüm incelemeleri okudum inceleme yapan arkadaşlara çok teşekkürler bizleri bilgileriyle aydınlatıyorlar...Bende yerli firmaların desteklenmesini ve yeni çıkan bazı ufak sorunların tüm tüfeğe mahal edilmemesinden yanayım ufak tefek sorunları olabilir doğal olarak önemli olan giderilip giderilmemesi .biz millet olarak ilk sorunlarda hemen karalama kampanyasına başlamasını seven biriyiz yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kendini ispatlamış tüfeklerin kronik sorunlarını fazla dert etmeden alıp kullanıyoruz..videolarla daha detaylı incelemeleriniz dört gözle bekliyorum şimdiden tşk..ben buzamana kadar yaylı tüfek kullanan biriyim 2 hatsan en son olan dıana 350 magnum şimdi Kral Puncher ı görünce pcp de kullanma isteği doğdu ...

• Aynen ilyas ın dediği gibi ben de yaylı arayışı içindeyken pançırı böyle müşahhas görünce pompa tüp o-ring vs ile uğraşmaya cesaretim geldi. Bana cometa lynx v10 a rakip gibi geldi..

Test sonuçlarını ben de merakla bekliyorum.. Heyecanım yerli olmasından..

Stoeger x20s .22 + Leapers 6-24x50
    Hatsan m40 .177 + Stoeger 4x32

• Videolar eklenecek..

• Videolar üzerinden değerlendirme yapmanın daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim lakin 25 kuruşa grupman yapıldı izledikten sonra kararınızı verirsiniz..Videoları yükleme aşamasındayım..

• Videolar üzerinden değerlendirme yapmanın daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim lakin 25 kuruşa grupman yapıldı izledikten sonra kararınızı verirsiniz..Videoları yükleme aşamasındayım..

Hadi bakalım bu gidişle kral ın kötü namı düzelmeye başlar inşallah

• Bu şekilde didişmelere hiç gerek yok..Kimse Kimseye üstünlük sağlamaya çalışmıyor burada önemli olan bilgi paylaşımı neden bu şekilde birbirinizi hiciv ediyorsunuz anlamıyorum biraz daha sakinlik konu incelemeden blok savaşlarına dönmemeli...

• Konuya dönersek İncelemenin sonuçları bekliyoruz.

AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa

Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• Saygıdeğer forum üyeleri,tüfek üst düzey ithal tüfeklerin kullandığı standartlar üzerine bir temele sahip, üzerinde bir kullanıcının arzu ettiği özellikler barındırmakta olup çelik bir tüpe sahip 292cc olarak tanımladığım tüpü 320 cc olarak düzeltiyorum yanlış bilgilenmişim,bugünkü buluşmada yer aldım değerli firma mühendisi ile tanıştım şarjör indexleme sorunumu hem kargo hemde canlı olarak hediye aldığım şarjör ile çözmüş oldular tüfeğimin testlerini yaptım sayın airdream ve paşabeye ekipmanlarından ötürüde teşekkür ederim sorunum çözüldü tüfekle şuan tambir en küçük ayrıntıya kadar söküm yaptım sadece tüp hariç oring olmadığı için tüpe dokunmuyorum şuan,tüfek tek bir bloka ait ve alüminyum kaliteli hafif bir alüminyum yani alt yada üst blok yok bütün parçaları özenle çok temiz ve kolay bir şekilde montajlanmış çok net bir tüfek bütün camiaya hayırlı ve uğurlu olsun

• evet konu olarak karşıt görüşlerin olması doğal Behiç bey belki ticari durumlardan dolayı isim vermemiş olabilir fakat kral gibi havalı silah hobimde bende fobi yaratmış olan firmanın ( 4 tane tüfek geçmişim var kralla hepside kullanım dışı şu an ) pcp gibi daha profesyonel incelenmesi gereken bir konu ayrıca altetnatif olması tabiki güzel bir olay ancak forum olarak tarafsız kalmamız gerektiğinide düşünmekteyim . puncher ın başarılı olması hepimizin isteğidir. Ancak malum firma diğer firma gibi göndermeler umut ışığı gibi muameleler biraz abartı gibi geliyor bana. çünkü hepsi özde ticari firma olmakla beraber bizim firmamız. Kaldıki tanıtım olarak gônderilen puncher ı bende gördüm keşke biraz daha denenip kusurları giderilerek çıkartılsaydı diye düşünüyorum.
    Tekrar konuya dönecek olursak kral servis sistemini umarım pozitif anlamda düzeltir. Bir üretim yapabiliyorken onun arkasında durulması kullanıcıyı aldıktan sonra da rahat ettirmesi en önemli noktalardan biridir.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

Webley raider .177 cal.
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

• evet konu olarak karşıt görüşlerin olması doğal Behiç bey belki ticari durumlardan dolayı isim vermemiş olabilir fakat kral gibi havalı silah hobimde bende fobi yaratmış olan firmanın ( 4 tane tüfek geçmişim var kralla hepside kullanım dışı şu an ) pcp gibi daha profesyonel incelenmesi gereken bir konu ayrıca altetnatif olması tabiki güzel bir olay ancak forum olarak tarafsız kalmamız gerektiğinide düşünmekteyim . puncher ın başarılı olması hepimizin isteğidir. Ancak malum firma diğer firma gibi göndermeler umut ışığı gibi muameleler biraz abartı gibi geliyor bana. çünkü hepsi özde ticari firma olmakla beraber bizim firmamız. Kaldıki tanıtım olarak gônderilen puncher ı bende gördüm keşke biraz daha denenip kusurları giderilerek çıkartılsaydı diye düşünüyorum.
    Tekrar konuya dönecek olursak kral servis sistemini umarım pozitif anlamda düzeltir. Bir üretim yapabiliyorken onun arkasında durulması kullanıcıyı aldıktan sonra da rahat ettirmesi en önemli noktalardan biridir.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

Webley raider .177 cal.
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j