Kral Arms Teknik Servis ve Destek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet öyle yapacağım, Fethiye sanayisinde pnömatik iş yapan bulabilirsem tabi.Kauçuk bulabilirsek tadından yenmez.

Kral Arms dolum ucundaki O-ringlerin asiri yipranmasindan dolayi O-ring yuvalarinda modifikasyona gitmis ve caplarini degistirmis. Fabrikadaki Teknik Destek ile görüstügümde orjinal olarak verilen o-ringlerin caplari

Eski Modeller = 6-1.5
    Yeni Modeller = 6-1.78

Yeni dolum ucu yaklasik olarak 30-35 liradan satiliyor.

Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ESSSSS

• Tüfek hala kullanıcı yorumlarına göre gelişiyor...

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Bugün servisteki kral breakerin sorunların hepsi halledilip kargoya verildi yaklaşık 6 gün sürdü servis süresi.Bizzat aradılar,
    Aksu av Yusuf abiye ve Kral arms çalışanlarına teşekkür ediyorum..

Kral N-11 Gas Piston

• Kral yeni tip şarjörlerde sorun yaşayan var mı?
    Yayı boşaldı her iki şarjöründe içini açtığımda yaparım zannettim hatta yaptımda ama yay işlevini tam yerine getirmiyor ve şarjör mekanizması dönmediği için iğnenin yanına giriyor sıkışıyor pellet..
    Dur bakalım bunu da aşacaz zamanla..

FATİH KOÇ 1976
    Kastamonu
    Bora Barak Br 20
    Akdaş Ak212 otomatik
    Hatsan Mod85 Sniper vortex
    Kral puncher breaker s

• Aynı sorunu bende yasıyorum.Oringler'de problem var.Tüfeğin kendisinde olsa kullanılmadığında'da ibre eksiye düşer.Oysa tüfek boşalmıyor.Hava basma esnasında elle destek olunduğunda mesele kalmıyor.BİLGİNİZE

Oring yatağına 2 kat teflon bantla halloldu o iş

FATİH KOÇ 1976
    Kastamonu
    Bora Barak Br 20
    Akdaş Ak212 otomatik
    Kral puncher breaker s

• Kral yeni tip şarjörlerde sorun yaşayan var mı?
    Yayı boşaldı her iki şarjöründe içini açtığımda yaparım zannettim hatta yaptımda ama yay işlevini tam yerine getirmiyor ve şarjör mekanizması dönmediği için iğnenin yanına giriyor sıkışıyor pellet..
    Dur bakalım bunu da aşacaz zamanla..

içindeki yayı tekrar taktıktan sonra montaj yaparken yayı bir tur sıkın sonra kapatarak birleştirin sorun ortadan kalkacaktır.

İmza Felan Yok Barmak Bassam Olur Mu? ;,;-#hims

• içindeki yayı tekrar taktıktan sonra montaj yaparken yayı bir tur sıkın sonra kapatarak birleştirin sorun ortadan kalkacaktır.

Aynen öyle yapıyorum ama yayın girdiği siyah plastik parçadan yarım tur çevirmeden sonra kurtuluyor yay.
    Bende çevirebildiğim kadar çevirip pellet koyuyorum yatağa kilitliyorum öyle takıyorum üst parça ve alyan vidasını ama son 4 yada 5. Pellete gelince ya yay kurtuluyor ya yayın mukavemeti azalıyor

FATİH KOÇ 1976
    Kastamonu
    Bora Barak Br 20
    Akdaş Ak212 otomatik
    Kral puncher breaker s

• Eğer yay kurtuluyorsa yayın uç kısmını bir pense yada karga burnu yardımıyla ters istikamete doğru eğim verin yay yuvadan kurtulmayacaktır ayrıca bir çakı yada tornavida yardımıyla yayın girdiği küçük deliklere yayınnarkasından bastırarak takmanızı tavsiye ederim

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen laqqer ().

• Geçen hafta sonu bende şarjördeki oringler yıpranmıştı değiştirirken biraz kurcaladım o sebeple biraz haşır neşir olduk :)

• Tamam şimdi oldu @laqqer teşekkür ederim.
    Yayın alttaki parçası düzmüş eğince olay bitti..

FATİH KOÇ 1976
    Kastamonu
    Bora Barak Br 20
    Akdaş Ak212 otomatik
    Kral puncher breaker s

• Yeni şarjörle ilgili aynı sorunları ben de yaşıyorum. Şunu sorunsuz hale getiremediler malesef.

• Rica ederim yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere

Kral pompa yukarıdan aşağı basışta en üstten hava kaçırıyor.
    Aşağıyı çözdük, şarjörüde 10 saniyede sök tak yapabiliyorum ama pompanın üst tarafta oring falan göremedim ben.
    Muhtemelen ordan kaçırıyor.
    Kullanıcı klavuzunda az bişey kaçırması normal yazıyor ama benimki baya bi kaçırıyor.
    Nereyi sökmem gerek sizce??

FATİH KOÇ 1976
    Kastamonu
    Bora Barak Br 20
    Akdaş Ak212 otomatik
    Kral puncher breaker s

• Pompanın üst tarafında oring sadece içteki millerin geçtiği yerlerde var ve dikkatli bakmazsanız göremezsiniz muhtemelen ısınmadan dolayı deforme olmuş özelliğini kaybetmiştir pompayı komple sökmeniz lazım

• Bugun kardesimle bir iki saat vakit gecirelim hemde biraz atis yapalim diye ciktik bir süre önce aldigim GAMO TS-22 22gr. pelletleride denemek istedim fakat ne yaziktirki aylardir takir takir attigim bir defa dahi teklemeyen şarjörlerden biri yay atti :S bende anlamadim. Gamo Pro Hunter ve Magnum ile takir takir atarken TS-22 de yay atan bir sarjör digerini doldurmadim bile oda taklaya gelirse diye tam hatirlayamacayim ama bir yerlerde okumustum forum içinde KRAL şarjörlerin yüksek grain'li pelletlerde sorun cikarttigindan bahsedilmişti.

1. Kral Puncher Breaker Pullpup icin en iyi pellet hangisi 50-150 mt atislar icin.
    2. Kral şarjörlerine yüksek grain pellet taktigimizda sorun cikmamasi icin yapilmasi gereken birsey var mi ?
    3. Bu tüfegi gelistirmek icin bir tavsiye var mi ?

Teşekkürler.

Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ESSSSS

• Jsb 18.13 grain pellet ile en iyi sonucu alırsınız.
    Yüksek grain ile alakası yok. Bir süre kullandıktan sonra yayın atması çoğu kişide olmuştur sanırım. Belki de herkeste olmuştur. Söküp yayı yerine takacaksınız.

• Bu konunun 6. Sayfasında yayı takmakla ilgili açıklama yapılmış.

• hocam bendede kral pullpup 5.5 var (reklam ıcın yazmıyorum sadece kullandıgım ıcın yazıyorum )
    1 jcb 5,52 18,13 kullanıyorum ( gamo vs vs pek ıstıkrarlı degıl benım sahsı kanatım )jcb bıraz fıyat olarak olarak pahalıdır ama deger
    2 yuksek graın palet kullandım ama herhamdı bır sorun yasamadım tek sorun paletlerı tam oturtmadıgında sarsor atlama yapmıyor takılıyor palet oturması sart toppedo palet attım 20,5 ve ustu garamaj hıc sıkıntı yasamadım (ve ben eskı tıp sorjor kullanmaktayım yenı tıplerde hıc hata yok dıye duydum ve gordum )
    3 gelısım derken ben memnunum tabı sende memnun olcaksın dıye bır kaıde yok modıfıyeyle guclendırebılırsın
    metehan (kafaavcısı nıklı arkdastan gereklı bılgıyı alabılırsın
    bunlar benım sahsı dusuncemdır saygılarımla

• herkese ıyı aksamlar
    ben memnunıyet ıcın yazıcam kesınlıkle reklam amaclı degıldır
    ben de kral pullbup5,5 var kullanmaktayım gecen 10 gun once hava pompası arızalandı kargoyla fabrıkaya yolladım arıza bendenmı degılmı bılmıyorum kraldan aradılar pompanızı yenısıyle degıstıryoruz denıldı gercekten degıstırılmıs bılgı amaclı kralı aradım 2 kez bılgı derken pcp hakkında her aradıgımda muhattrab buldum karsımda gercekten acıklayıcı bılgı verıcı konusmalar oldu pullbub ıcın yay ıstedım 4 tane yolladılar dolum ucu 2 tane yolladılar bana bunları yolladılar dıye memnun kaldım demıyorum ben fabrıkayı arayıpta bır muhattab karsıma cıkıyor ya cok mukemmel ıdrıs ustayla gorustum cok mukemmel acıklamalarda bulundu ben sahsen cok memnunum bılıyorum kı bır sıkıntım oldugunda urunde arkasında KRAL var sallamıyorlar musterıye deger verıyrorlar ben sahsen tebrık edıyorum kralı (reklam amaclı yazmadım yasadıgım olayı yazdım ) saygılarımla

• Merhaba,
    Sadece kral icin degil. Genelde tüm silahlar jsb sever.
    Silah'nın sevdigi Gr ve kalibresini bulman yeter. 5.51 ve 5.52 secenekleri bile isabetini etkiler.
    Jsb pellet Türkiye alabilecegin en isabetli ve en iyi pellettir.

Ben sahsen kral pcplerimde 18gr, 5.52 jsb kullaniyorum. Sonuç mükemmel.

Air Arms S400 MPR-FT 4.5 / Hawke Sidewinder ED 10-50x60 TMX
    Kral Puncher Breaker Silent 5.5 / Hawke Sidewinder 8.5-25×42
    Kral Puncher Breaker BullPup W 5.5
    Walther Dominator LG 1250 FT 5.5
    Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Stoeger x20 supressor cal. 4.5
    Zoraki Ultra HP 01-2 cal. 4.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

Hatsan Mod25 Supertact 5.5