KRM mi GAMO mu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu aralar formu çok meşgul ettim farkındayım ama son bi soru saygıdeğer arkadaşlar.
    Sitede gördüm KRM ULTRA DOME 7,5 tlydi
    Gamonun pro Hunteri gibi şimdi tam alıyodum gamoyu kararsız kaldım
    Gamo pro magnum ve pro huntermi alayım yoksa
    KRM ULTRA DOME ve KRM FİNALE POINT mi alsam
    Çok far edermi Krm biraz daha hesaplı
    Tüfek ESER ES 55 5.5 KALİBRE

• yine ben cevap vereyim :) krm kullananlar memnun değildi gamo alabileceğin en iyi mermidir o fiyatlarda, atef var kutusu 2 lira pişman etmez oda rüzgarsız havada

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• Vallaha çok soru sormanın da bir manası yok minik bir masraf yapıp muhtelif pelletleri alıp deneyeceksin tüfeğin hangisini severse onla yola devam ediceksin.

• ben krmden memnunum jsb ile cok bi fark yok benim tüfekte

Gamo cfx royal 4.5 mm
    Gamo 3-9x40 AO

Zoraki hp-01 4.5 mm
  • Bakalım 2 kutu gamo pro aldım 1 kutuda KRM FİNALE POINT aldım

en güzeli denersin beğenirsen devam edersin beğenmezsen bidaha almazsın

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• krm ultra dome bendeki dediğim gibi gamonun pelletlerinden daha isabetli geldi bana

Gamo cfx royal 4.5 mm
    Gamo 3-9x40 AO

Zoraki hp-01 4.5 mm
  • krm ultra dome bendeki dediğim gibi gamonun pelletlerinden daha isabetli geldi bana

Tüfekten tüfeğede değişelibilir şimdi bi gelsin bakalım ama krm nin o saçma yüzeyi resimdekiyle aynı ise baya güzel olur pürüssüz yüzey ya rüzgarı resmen yarar

• Gamo'lar kutu içlerinden daha düzgün çıkarken Krm pelletler nispeten daha fazla oranda ezik çıkmakta buna ilave olarak Krm pelletler namlu içinde çok fazla sıvanma yapıyor ama şaşırtıcı olan Gamo'dan daha isabetli olması..Krm pelletleri ayıkladığımızı varsayarsak verdiği fireyi göz önüne alırsanız fiyat olarak Gamo'dan daha fazla bir fiyata tekabül ediyor..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara