Diana 3-9x42 AO Bullseye kutu açılış (orjinal)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Özür dilerim arkadaşlar forumda yeniyim. Haftalardır tek yorum yapmadan konuları birer birer inceleyerek fikir sahibi olmaya çalışıyorum.

Birkaç ay önce açılmış bu konuda "retrograde" sistemli Diana'ların tepmeyi kullanıcıya hissettirmediği ancak mekanizma hareketinin son bulduğu noktada oluşan sarsıntının dürbün ve ayakları etkilediği yeniden gündeme gelmiş.

Sanırım Diana'nın ürettiği "bullseye" dampa ayaklar, firmanın güçlü yaylılarında meydana gelen bu sarsıntıyı absorbe etmeye yarayan bir sisteme sahipler. (

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    )

Pratikte sistemin ne kadar işe yaradığını, bu dampa ayakları kullanarak tecrübe etmiş arkadaşlardan duymak isterim.

• Sn. ernkrts sizi öncelikle forumumuzun tanışalım kısmına alalım.

TANIŞALIM

İyi forumlar dilerim.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• :):):) yukarıdaki videoyu çeken kişi olarak şöyle söyleyim;
    mod 56 th aldıktan sonra üzerine sportsmatch dm60 dampa ile dürbünü bağlamama rağmen, hatta çift taraflı bant ve lastik sarma dahil, sıfır tutmama sorunu yaşıyordum, aynı zamanda namlu düşüklüğü de vardı, bullseye ayağı avdoğa'dan aldıktan sonra çok şükür bu iki sorunu da çözmüş bulunmaktayım. Forumda bu ayak ile ilgili konu açmayı düşünüyordum, videoyu da onun için çekmiştim :)
    ayak tepmeyi çok azaltıyor ve dürbünün ömrünü uzatacağını umut ediyorum, altında stop pin'i var ki bu dianalardaki kızaklardaki yuvaya oturup kaymayı engelliyor, başka kızaklarda bu sorun yaratırmı bilmiyorum. Ayak öne eğimli bu yüzden namlu düşüklüğü sorununu çözüyor. Tek eksi yönü dürbün yuvalarının (bileziklerin) yüksek olmaması, yani dürbünün taret kısmının altı ayağın arasındaki kısma değiyor. Ben hawke kullanıyorum ve çok az bi çıkıntı olmasına rağmen dürbününü alt kısmı ayağın ortasına sürtmeye başladı ve yay çalışmadı, bende bu yüzden dürbünün ayaklarla temas eden kısımlarına iç lastik koyarak dürbünü yükselttim. Bunun dışında herhangi bir sorun ile karşılaşmadım şu ana kadar. Aklıma gelen bunlar, Başka aklınıza takılan bir nokta olursa yardımcı olurum

Fx Impact M3 Bronze

• :):):) yukarıdaki videoyu çeken kişi olarak şöyle söyleyim;mod 56 th aldıktan sonra üzerine sportsmatch dm60 dampa ile dürbünü bağlamama rağmen, hatta çift taraflı bant ve lastik sarma dahil, sıfır tutmama sorunu yaşıyordum, aynı zamanda namlu düşüklüğü de vardı, bullseye ayağı avdoğa'dan aldıktan sonra çok şükür bu iki sorunu da çözmüş bulunmaktayım. Forumda bu ayak ile ilgili konu açmayı düşünüyordum, videoyu da onun için çekmiştim :)
    ayak tepmeyi çok azaltıyor ve dürbünün ömrünü uzatacağını umut ediyorum, altında stop pin'i var ki bu dianalardaki kızaklardaki yuvaya oturup kaymayı engelliyor, başka kızaklarda bu sorun yaratırmı bilmiyorum. Ayak öne eğimli bu yüzden namlu düşüklüğü sorununu çözüyor. Tek eksi yönü dürbün yuvalarının (bileziklerin) yüksek olmaması, yani dürbünün taret kısmının altı ayağın arasındaki kısma değiyor. Ben hawke kullanıyorum ve çok az bi çıkıntı olmasına rağmen dürbününü alt kısmı ayağın ortasına sürtmeye başladı ve yay çalışmadı, bende bu yüzden dürbünün ayaklarla temas eden kısımlarına iç lastik koyarak dürbünü yükselttim. Bunun dışında herhangi bir sorun ile karşılaşmadım şu ana kadar. Aklıma gelen bunlar, Başka aklınıza takılan bir nokta olursa yardımcı olurum

Çok teşekkür ederim "ayapici".
    Bu tesadüf vesilesiyle çekmiş olduğunuz 8 saniyelik video'nun da detaylı kompozisyonunu yazmış oldunuz. Verdiğiniz cevap dampa ile ilgili aklıma takılan herşeyi aydınlattı. Son olarak bu tüfekte Hawke'nin hangi model dürbününü kullanıyorsunuz?

• rica ederim, Hawke Sport HD IR 3-9X40 AO modeli kullanıyorum, lens çapı küçük ve reticle cama işli olması sebebiyle bu dürbünü tercih etmiştim. gerçi bullseye ayak ile ilgili diana sitesinde aşağı yukarı bütün dürbünlerin, hatta ucuz olanlar da dahil, bu ayak ile magnum yaylılarda dahi kullanılabileceğini belirtmiş...

Fx Impact M3 Bronze

• Avdogada malesef yok urun.internet sitesinden bakiyorum.
    Fiyat nedir?
    Benim bu forumda tanittigim bir ayakti. Yurticinde satisi basladiysa sportmach ve yatagun dampa donemi bence kapanmistir .
    Bu tercih edilmeli tum guclu yaylilarda.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• ürün yeni gelmiş, ağustos sonu gibi, sanırım siteyi daha güncellememişler

Fx Impact M3 Bronze

• bu arada ürünü aldığımda fotoğraflarını çekmiştim:

mod54 ve 56 gibi olmayan sistemlerde ayağın yönü nasıl takılmalı.bir değişiklik var mı montajda.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Hocam yön değişmiyor istersen bak:

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Fx Impact M3 Bronze

• Hocam yön değişmiyor istersen bak:

çok iyi yahu :)

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Fiyat ?

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• yaklaşık 2 yıldır bu ürünün ülkemize gelmesini bekliyordum.150 lira dampaya verene dek bu ürünü almayı yeğlerim...bayram sonu siparişi geçmem gerek. iyi forumlar.