Mod 85 Sniper Moderatör

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mod 85 sniper'ın ucundaki moderatör nasıl sökülür bilen varmı aramızda, hiç işlevsel değil bi faydası yok sadece estetik olması açısından koymuşlar ayrıyeten bide sıfırlama yaparken ne optik sıfırlama ekipmanlarını oturtuyo nede lazerle sıfırlama ekipmanlarını bunu sökmesini bilen var mı?

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• aynen...mod 125 sniper ın kinide sökmek istiyorum bende...hiç denemedim kırılmasın diye...hiç olmazsa boyu kısalır...daha biçimli olur...

8)

• Abi mod85 de ne kadar farkeder bilmiyorum ama mod125 de kurma işlemi sırasında çok faydası var diye biliyorum mod95 kullandım ardından mod135 kullandım 135in arpaçığı namluyu sarmiyordu kurarken çok zorluk çıkarıyodu konfor bakımından

Kral N-11 Gas Piston

• Abi mod85 de ne kadar farkeder bilmiyorum ama mod125 de kurma işlemi sırasında çok faydası var diye biliyorum mod95 kullandım ardından mod135 kullandım 135in arpaçığı namluyu sarmiyordu kurarken çok zorluk çıkarıyodu konfor bakımından

haklısın kurmada işe yarıyor...ama artık iyice alıştım hiç zorlamıyor...ilk zamanlar 50 atışta kolum ağrırken...şimdi bir kutu bitirsem bile hiç hissetmiyorum...

bu moderatörü keşke portatif yapsalarmış...vidalı şekilde...isteyen boş şekilde isteyen metal olanını takıp kullanabilse...şuan için sökümü imkansız gibi duruyor...çokta büyük bir dert değil aslında benim için :) böyle de fena değil

8)

• Hocam mod95-99 tarzı arpacıklar küçük bi setuskur vidası olması lazım resimde görülen gözden kaçabilecek küçüklükte bende farketmemiştim o yüzden anlatma gereği duydum hoş görün ( setuskur mu deniliyor bilmiyorum yanlişım varsa düzeltin) o vida ile sökülüyor incelerseniz belki sniper modellerdeki moderator de öyle sökülüyordur..
    Saygılar hocam..airgunturk.com/attachment/18968/

Kral N-11 Gas Piston

• Bi zamanlar sökülmüş halini resimde görmüştüm hatsan ama hangisi hatırlamıyorum ki arpacıklı orjinal hali çok daha güzel görünüyor onu hatırlıyorum

Hatsan Striker 1000s .22cal 3-9x32

• haklısın kurmada işe yarıyor...ama artık iyice alıştım hiç zorlamıyor...ilk zamanlar 50 atışta kolum ağrırken...şimdi bir kutu bitirsem bile hiç hissetmiyorum...
    bu moderatörü keşke portatif yapsalarmış...vidalı şekilde...isteyen boş şekilde isteyen metal olanını takıp kullanabilse...şuan için sökümü imkansız gibi duruyor...çokta büyük bir dert değil aslında benim için :) böyle de fena değil

benim amacım sökeyim öyle kullanayım değil optik sıfırlama ekipmanları moderatörden dolayı tam oturmuyor sıfırlama yapılmıyo aletle sıfırlayıp geri takıcam ama öyle bi imkan varmış gibi durmuyo bunda , şehirdeyim sıfırlamak için yeterli mesafem yok mecbur aletlere kaldık bundan dolayıda yapamıyorum söksem takıcam yerine hemen :D

Hocam mod95-99 tarzı arpacıklar küçük bi setuskur vidası olması lazım resimde görülen gözden kaçabilecek küçüklükte bende farketmemiştim o yüzden anlatma gereği duydum hoş görün ( setuskur mu deniliyor bilmiyorum yanlişım varsa düzeltin) o vida ile sökülüyor incelerseniz belki sniper modellerdeki moderator de öyle sökülüyordur..
    Saygılar hocam..

haklısınız hocam setuskur adı ama bunda göremedim ben tekrar kontrol edeyim tek vida yeri truglo için

Optima 3-9x44E

• sıkı geçme olabilir belki..

banada öyle geldi sökmenin yolu yok gibi sökülsede geri takılmaz ,sizi bulmuşken puncherdan memnunmusunuz aklımda var ama kullanan birinden yorum almak istiyorum al dermisiniz yoksa at44 yada bt65 daha iyi olur yada başka bir marka model var mı? fiyat sınırlaması 1000 lira sadece tüfek için

Optima 3-9x44E

• fabrikayla görüştüm sniper modellerdeki moderatör konusunu '' Moderatör söküm için uygun değildir'' cevabını aldım burdan merak eden arkadaşları bilgilendirmesi için paylaşalım.

Optima 3-9x44E

• Merhabalar,
    Alttaki bağlantıda söküm işlemini gösteren videoyu izleyebilirsiniz.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hatsan pistonlu silahlar üzerinde uzman bir kişi Mike Ellingsworth.
    Diğer youtube videoları da görülmeye değer.
    Saygı, sevgi.

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen dost ().

• güzel bir paylaşım eminim. Kotam dolmak üzere burda. Rus hattına geçince ordan izlerim :)

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• sökmüş ama adam burda önce moderatörü parçalamış :)

• Bu dayı merdiven altı tüfek bile üretir :) ama moderatör sökülmüyo demek.

Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s

• Bu tüfeklerin ucundaki gerçek moderatörmü yoksa moderatör görünümlü plastikmi?

Hatsan Striker 1000s .22cal 3-9x32

• Atalayım bence cometa'nın moderatör sökümü vardı silverking nickli üyemizin paylaşımında. İçinde bi ekipman var ama arkadaşımız daha güzel bir işçilik yapıp orjinalinden daha güzel yapmıştı. Lakin yaylıda pek bir faydalı olduğunu sanmıyorum.

Hatsan Bipod ;keyfs;

• bence tamamen görüntü işlevsel değil

Optima 3-9x44E

• Aynen katılıyorum hocam

Hatsan Bipod ;keyfs;