Blowback ve CO2 tabanca önerisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Merhaba daha önce kral canas 5.5 mm ve Dürbün ile başladığı hobiye bayadır ara vermek zorunda kaldım tüfekle malum askeri personel oldugum icin her yere gidilmiyor tüfekle yanlış anlaşıyor tabanca almak istiyorum konuya da yazdığım üzere blowback li bir model istiyorum benim için istikrarlı isabet önemli önerilerinizi bekliyorum Teşekkürler

• Fatih (ravenksk)'in söylediklerine katılıyorum.
    Kwc 1911 co2 çok iyi bir replika ve çok eğlenceli bir tabancadır.

Fatih bey kendinizi "tanışalım" bölümünde kısaca tanıtıp profilinizi eksiksiz doldurunuz.
    Teşekkürler.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Kesinlikle katılıyorum. KWC Cybergun Tanfoglio Witness gerçeğine en çok benzeyen replika tabanca. Üst kızak sökülüşü, kabza emniyet kilidi ile çok gerçekçi. Sadece 4.5 mm çelik BB attığından ve namlusu yivsiz olduğundan çok çok isabetli değil, dağılım yapabiliyor. Ama yine de 10-15 m mesafeye kadar yapılacak atışlar için çok zevkli ve kesinlikle tavsiye edebileceğim bir model. Alırsanız pişman olmazsınız.