Puncher Walnut Stock Teak Oil & Matt Varnish

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Puncher Walnut Stock Teak Oil & Matt Varnish

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Eyvallah sağolasın..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Elinize sağlık çok başarılı bi çalışma olmuş,kundağın karakteri değişmiş resmen :thumbup:

• Sağolasın Mustafa..

Renkli verniğe meşe ve ceviz gibi damarlı,lifli ağaçlarda karşıyım..Kundağın altında yatan damarlar teak yağı ile meydana çıktı..

• Ellerinize sağlık. Uzun zamandır foruma giremedim, böyle bir emek görünce iyi geldi valla...

Zoraki HP01 Ultra .177

• Puncher Walnut Stock Teak Oil & Matt Varnish

vernigi kundaktan nasıl soktugunuzu sorabılırmıyım? yanı sadece zımparalayarakmı yoksa vernık sokmek ıcın kımyasal bıseyler kullandınızmı? duz yuzeylerden zımpara ıle cıkarmak kolay olsada gırıntılı ıslemelı yerlerden ıslemelerı bozmadan nasıl cıkartılır merak edıyorum

-hatsan mod 25 supercharger 5.5
    -zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• vernigi kundaktan nasıl soktugunuzu sorabılırmıyım? yanı sadece zımparalayarakmı yoksa vernık sokmek ıcın kımyasal bıseyler kullandınızmı? duz yuzeylerden zımpara ıle cıkarmak kolay olsada gırıntılı ıslemelı yerlerden ıslemelerı bozmadan nasıl cıkartılır merak edıyorum

Merhaba

Verniği zımpara ile sökerken sırasıyla 100 lük zımparayla başlayıp 400 le bitirdim..Girintili yerleri 220 + 320 sünger zımpara ile zorda olsa çıkardım zira yapıyı bozmamak için ince kumlu sünger zımpara girintilerin şeklini alıyor tabi yanında bir hayli zamanda aldığını belirtmeliyim..İşlemeli yerleri 320 zımpara ile yüzeysel aldım gözeneklerin siyah kalmasına müsade ettim..Herhangi bir kimyasal kullanmadım.. (boya-vernik sökücü)

Elimde evvelden kalan zımparalar vardı akşamüstü kafama estiği bir anda yere çarşafı serip başladım zımparaya meşakatli süreçten sonra gece yarısına doğru ham ahşabı gördüm nitekim elimde o esnada kimyasal çözücü yoktu şimdi yine yapsam kesinlikle kimyasalı kullanırım :D

• Süper olmuş gerçekten... ;d;

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Elinize sağlık. Resmen sınıf atlatmışsınız silaha. Güzel günlerde kullanın.

• Merhaba

Verniği zımpara ile sökerken sırasıyla 100 lük zımparayla başlayıp 400 le bitirdim..Girintili yerleri 220 + 320 sünger zımpara ile zorda olsa çıkardım zira yapıyı bozmamak için ince kumlu sünger zımpara girintilerin şeklini alıyor tabi yanında bir hayli zamanda aldığını belirtmeliyim..İşlemeli yerleri 320 zımpara ile yüzeysel aldım gözeneklerin siyah kalmasına müsade ettim..Herhangi bir kimyasal kullanmadım.. (boya-vernik sökücü)

Elimde evvelden kalan zımparalar vardı akşamüstü kafama estiği bir anda yere çarşafı serip başladım zımparaya meşakatli süreçten sonra gece yarısına doğru ham ahşabı gördüm nitekim elimde o esnada kimyasal çözücü yoktu şimdi yine yapsam kesinlikle kimyasalı kullanırım

gercekten yorucu fakat guzel bır calısma olmus ayrıca turk bayragı cıkartmasıda ufak ama guzel bır detay gule gule kullanın

-hatsan mod 25 supercharger 5.5
    -zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5