TAC VECTOR OPTİCS DÜRBÜN ÇEŞİTLERİ İNCELEMESİ

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selamlar.İşgören Silahçılık TARAFINDAN Türkiyeye yeni getirilen Tac vector optics dürbünlerle ilgili 3 parçadan oluşan bir video paylaşımı yapmak istedim.Eser beyin ricası üzerine elimden geldiği kadar bu dürbünlerden bahsettim.inşallah faydalı olur.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    PART 1

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    PAR 2

PART 3

• sentinel modelini kullanıyorum at44 de gayet başarılı bir dürbün

daystate airranger,,at44,beretta686s,franchi automatic,hawke sidewinder6-24x56.vector optik 6-24x50,bushnell sport450 laser rangefınder,harris bipot ve dk cesar vom gaydalı

• Yahu videolarda ses mi yok ya da ben de mi sorun var anlamadım...

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Mustafa Hocam ben hiçbir şey duymuyorum hani azıcık falan da değil. Ama yine de emeğinize sağlık. :)

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• sesi açınca ben duyuyorum,ama ses kalitesi çok az olmuş malesef

• Sıkıntı bendeymiş Mustafa Hocam. Telefondan açınca sıkıntı olmadı. :)

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• tac vector sayfasini inceledim ordan marksman 6-24x50 yi begendim ama o modeli galiba tr ye getirmiyor isgorenin web sayfasinda yok. Serinin elektronic olmayanlarindan ve hafif 660 gr . Demek kendimiz siparis verip onunla ugrasicaz.

Walther Lg400 Alutec .177------ Konuspro M30 8-32x56

Anschütz 9015 .177 by JH------March-Deon 8-80x56

Kral Puncher Maxi 5,5----- Hawke Eclipse 6-24x50

Mod 85 Sniper 5,5----------Konus 3-9x40

Zoraki 4,5 ve 5,5

300 bar 6 Lt.

• ustad yüreğine sağlık çok açıklayıcı bir tanıtım olmuş.

• tac vector sayfasini inceledim ordan marksman 6-24x50 yi begendim ama o modeli galiba tr ye getirmiyor isgorenin web sayfasinda yok. Serinin elektronic olmayanlarindan ve hafif 660 gr . Demek kendimiz siparis verip onunla ugrasicaz.

elinde varmı bilmiyorum,telefonla sorun.ama yoksa kendiniz getirmeniz daha hızlı olur.