pcp tüfek cylinder tüp değişimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar kral puncher ya da benjamin marauder pcplerinden birini alıp tüpünü 500 cc ye çıkartmak istiyorum tüpünü dışarıda buldum yaklaşık 95 euro izlediğim bir videoda adam benjaminin kendi tüpünün altına 500 cc ayrıyetten bir cylinder tüp takmıştı bu bağlantıyı nasıl yapabilirim ve 500 cc lik tüpü tüfeğe nasıl entegre edebilirim yardımlarınızı bekliyorum

• orjinal tüpün takıldığı yere L bağlantı yapılarak takılabilir.

• bu konuda bana yardımcı olur musun bu l bağlantıyı nasıl yapabileceğim veya ne tür malzeme kullanacağım konusunda

• L bağlantı aparatı hazır satılan bir parçamı. özel üretimmi gerektiriyor

AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa

Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• özel üretilmesi gerekiyor,tüfeğe ve seçilen tüpe göre.

• bu konuda bana yardımcı olur musun bu l bağlantıyı nasıl yapabileceğim veya ne tür malzeme kullanacağım konusunda

bayramdan sonra yollarsan bana yaparım,ama buara diğer işimle uğraşıyorum vakit yok.

• mesela kral punchere maxi modeline 500 cc bir tüpü L bağlantı nasıl yapabilirim kundak da değişicek sanırım

• kundağı kesmen lazım,yada ona göre farklı bi kundak bulman lazım.

• kundağı kesicez o zaman mecbur

• ne yaptınız acaba dediğiniz işlemleri yaptınızmı

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • lothar walther puncheri bekliyorum çıktığı zaman bu işlemleri yapıcaz

• bende z donusturucu ve 400cc tup var işinize yararsa foto gonderebilirim. Z donusturucu üzerinde manometre ve dolum ucu var.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• tüpe uyumlu mu dönüştürücü bi de portable mi sabit mi

• Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• çok kötü görünüyo bu benim yapmak istediğim air arm s510 tc modeli gibi 2 tane yan yana tüp aynı ölçüde mesela kral puncherin tüp hacmi ne kadar 280 cc yanına bir 280 cc lik tüp daha monte edip bu iki tüpü birbirine bir aparatla bağlayıp bağladığım yerden tek ağızla tüfeğe vermek o iki tüpü de s510 tc de olduğu gibi tek bir aparatla namluya sabitlemek hem görüntü olarak iyi olur hem de fonksiyon olarak tabi bir 500 cc tüp eklemeye benzemiycek ama bu da çok işime yarayacak