kargo şirketlerinin ucuk fiyatları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bugün bt 65 plastik çantası büyüklüğünde bir koli ve scuba tüp koli halinde 2 paketi aras kargo ile istanbuldan adıyamana gönderdi arkadaş ve fiyatı duyunca şok oldum tam 170 tl istediler. bu fiyat normalmi sizce. bana resmen kargocuların tam bir soyguncu olduğunu hissettirdi. gerçekten bu fiyat uçuk değilmi

• geçen benim tüfeği kabul etmediler kafalarına göre her şey , ülkede ne denetim var ne bir şey sadece bazı grupların güç-çıkar çatışması geriye kalan her şey boş verilmiş durumda

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• kargo şirketlerinin fiyatları tamamen keyfi...taşınırken araya tanıdık bir esnaf koydum 7 parça büyük çekçekli valiz boyundan daha büyük kolilerin tamamı 100 tl...daha sonra yine aynı kargo başka şehir sadece 1 a4 kağıdı için 19 tl istediler....

8)

• Büyük parça eşyalarınızı otobüsle göndermek daha uygun nerdeyse kargonun 10 da 1i fiyata geliyor güvencesi yok derseniz zaten hiçbir kargoya güven olmaz

"Ali Bumaye"!!!

• kırılmazlık konusunda kargoya asla güven olmaz...bahsettiğim eşyaların 1 kolisi mutfak eşyasıydı...her yerine kırılacak hassas eşya yazdım koca koca...herhalde yanlış anlamışlar...kırılacak yazınca kırmışlar :D :D

8)

• otobüsede vermenin kargoyada vermenin ikisinde ucu b.....degnek derler ya aynen öyle düşünsenize otobüse veriyosunuz abi valla biri aldı ama kimdi hatırlamıyog dediklerini.herşey olabilir...

• kırılmazlık konusunda kargoya asla güven olmaz...bahsettiğim eşyaların 1 kolisi mutfak eşyasıydı...her yerine kırılacak hassas eşya yazdım koca koca...herhalde yanlış anlamışlar...kırılacak yazınca kırmışlar :D :D

;şrofls;.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• otobüsede vermenin kargoyada vermenin ikisinde ucu b.....degnek derler ya aynen öyle düşünsenize otobüse veriyosunuz abi valla biri aldı ama kimdi hatırlamıyog dediklerini.herşey olabilir...

İki ucuda aynı yere çıkıyor o doğru işte, küçük parçaları kargoyla büyük kolileri otobüsle gönderiyorum başına ne gelirse artık

"Ali Bumaye"!!!

• ;şrofls;.

hemde ne kırma görmen lazımdı...resmen sanatsal çalışma yapmışlar...hani porselen unu diye bir ürün olsa bu olurdu...kırmamışlar kolinin üzerine fil oturtmuşlar... :D hizmette sınır yok...evlenirken ''ne gerek var karacaya çok pahalı'' sözümü duvara çerçeveletip astık...eşimle her bakışımızda hayat felsefemizi yeniliyoruz :D:D

8)

• bugün bt 65 plastik çantası büyüklüğünde bir koli ve scuba tüp koli halinde 2 paketi aras kargo ile istanbuldan adıyamana gönderdi arkadaş ve fiyatı duyunca şok oldum tam 170 tl istediler. bu fiyat normalmi sizce. bana resmen kargocuların tam bir soyguncu olduğunu hissettirdi. gerçekten bu fiyat uçuk değilmi

Ufacık dampayı yollamak için aras a gittim 15 lira istedi yurtiçi de 15 lira istedi ptt 7 lira istedi o da haftaya anca gider dedi kargo almadan ya da yollamadan önce indirim kodu isteyin yoksa en yüksek tarifeden veriyorlar insanları kandırıyorlar bu namussuzluktur

"Ali Bumaye"!!!

• hemde ne kırma görmen lazımdı...resmen sanatsal çalışma yapmışlar...hani porselen unu diye bir ürün olsa bu olurdu...kırmamışlar kolinin üzerine fil oturtmuşlar... hizmette sınır yok...evlenirken ''ne gerek var karacaya çok pahalı'' sözümü duvara çerçeveletip astık...eşimle her bakışımızda hayat felsefemizi yeniliyoruz

bunlar sizin koliler olmasın :D

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Optima 3-9x44E

• bunlar sizin koliler olmasın :D

olamaz :) ben o kolinin 4 tarafına strafor koydum ve heryerini koli bantı ile bantladım...yarım bant gitmiştir...koli bi geldi artık dikdörtgen yapısı kaybolmuş yuvarlak olmuştu...iyi bantlamasam yırtılır dağılırdı...ama ne enteresan internet sitelerinden özelliklede hepsi buradadan deterjan alırım kilolarca kolide leke bile olmaz...

neden?

çünkü o firma biz vatandaşız...biz birşey yapamayız ama onlar .................................................. bu noktalı yeri siz doldurdunuz zaten :D

8)

• olamaz ben o kolinin 4 tarafına strafor koydum ve heryerini koli bantı ile bantladım...yarım bant gitmiştir...koli bi geldi artık dikdörtgen yapısı kaybolmuş yuvarlak olmuştu...iyi bantlamasam yırtılır dağılırdı...ama ne enteresan internet sitelerinden özelliklede hepsi buradadan deterjan alırım kilolarca kolide leke bile olmaz...

peki hiç peşine düşmediniz mi? çünkü kutunun sorumluluğunu almadıklarında ambalaj yetersiz diye tutanak tutuyorlar onu tutmadıklarında karşılamaları lazım diye düşünüyorum , Türk olmayı çok seviyorum ama insanı zorla ülkesinden soğutuyorlar bir Avrupa'ya bakıyorsun hak var hukuk var her şeyden önce insan var bide kendi ülkene bakıyorsun her şeyden önce para var insan kimsenin umurunda değil geçen yurt dışından kargom gelecekti pttye durumuyla ilgili 5 tane e-mail attım 1 tanesine geri dönmediler Avrupa'da resmi kuruma attığın mail, dilekçeye cevap verilmesin süründürürler o kurumu

Optima 3-9x44E

• peki hiç peşine düşmediniz mi? çünkü kutunun sorumluluğunu almadıklarında ambalaj yetersiz diye tutanak tutuyorlar onu tutmadıklarında karşılamaları lazım diye düşünüyorum , Türk olmayı çok seviyorum ama insanı zorla ülkesinden soğutuyorlar bir Avrupa'ya bakıyorsun hak var hukuk var her şeyden önce insan var bide kendi ülkene bakıyorsun her şeyden önce para var insan kimsenin umurunda değil geçen yurt dışından kargom gelecekti pttye durumuyla ilgili 5 tane e-mail attım 1 tanesine geri dönmediler Avrupa'da resmi kuruma attığın mail, dilekçeye cevap verilmesin süründürürler o kurumu

normal bir zaman değil doğu tayininden dönüşteydi o kadar çok derdimiz vardı ki ev tuttuk eşya taşımadan su tesisatı patladı oradan vaz geçtik başka ev derken arada kaynadı...gerekli yerlere şikayet ettim ama takibini yapamadığım için arada kaynadı...normal zaman olsa mahkemeye verirdim...giden eşyadan değil insan yerine koymadıklarından...bizde işini yapmayan firmayı şikayet sitelerinden teşhir edince çok çabuk hallediyorlar...

bu tip olaylarda vatandaşımız bilinçsiz.hakkımızı gerektiği gibi arayamıyoruz...ve çoğu zaman derman bırakmıyorlar...''Allah ınızdan bulun'' deyip çıkıyoruz...

şuda bir gerçekki malesef ülkemizde hak aramak şans işi...dürüst memura , hakime , avukata denk gelmek gerekir ki hepsini aynı anda bulmak çok zor....

8)

• normal bir zaman değil doğu tayininden dönüşteydi o kadar çok derdimiz vardı ki ev tuttuk eşya taşımadan su tesisatı patladı oradan vaz geçtik başka ev derken arada kaynadı...gerekli yerlere şikayet ettim ama takibini yapamadığım için arada kaynadı...normal zaman olsa mahkemeye verirdim...giden eşyadan değil insan yerine koymadıklarından...bizde işini yapmayan firmayı şikayet sitelerinden teşhir edince çok çabuk hallediyorlar...

bu tip olaylarda vatandaşımız bilinçsiz.hakkımızı gerektiği gibi arayamıyoruz...ve çoğu zaman derman bırakmıyorlar...''Allah ınızdan bulun'' deyip çıkıyoruz...

şuda bir gerçekki malesef ülkemizde hak aramak şans işi...dürüst memura , hakime , avukata denk gelmek gerekir ki hepsini aynı anda bulmak çok zor....

anlıyorum taşınmak çok zordur hele şehir değiştirmek , vatandaşın haklarını bilip ,aramasının yanında devletinde denetlemesi , kontrol etmesi lazım , geçen akrabam anlatıyo amerikada yaşıyolar restoran açacaklarmış gelip kullanılmış yağları nereye dökeceksiniz diye bile sormuşlar , bizde biri ölmeden o konuyla ilgili hiçbir şey yapılmaz örneğin ankarada gencecik çocuk ölünce otoparklar bedava oldu bugün bursada 9 dakika duraklama için 5 tl fiş kesiyolar burdada kavga çıkıp biri ölünce bedava olur artık

Optima 3-9x44E