Zorakiye Yapılan En Güzel Dipçik

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir Rus forumunda denk geldiğim ve tasarımını çok beğendiğim dipçik uygulamasını sizinle paylaşmak istedim sizce de çok yakışmamış mı? Not:Resimler alıntıdır..

Zoraki Hp Ultra 01 0.177 cal
    Hatsan mod 125 sniper
    SMK Beeman P17 Pneumatic 0.177 cal

• Gerçekten başarılı bi çalışma Zorakim yok ama bunun gbi dipcikle satılsa alırım :)

[Hatsan Mod 99 LE (.22)] + Optima 3*9x-32

Jsb Exact Jumbo RS 13.43 gr :thumbup:

• Hobimiz camiasından sevdiğim bir abimin dediği gibi; havalı silah hobisine gönül verenler, tüfeği tabanca, tabancayı tüfek yapmaya çalışır.

Bu arada evanix ar6 tüfeği de toplu tabanca olarak modifiye etme planı var aynı abimizin :)

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Zoraki aşkı sınır tanımıyor,adama neler yaptırıyor. ;tacli#

• Hobimiz camiasından sevdiğim bir abimin dediği gibi; havalı silah hobisine gönül verenler, tüfeği tabanca, tabancayı tüfek yapmaya çalışır.

Bu arada evanix ar6 tüfeği de toplu tabanca olarak modifiye etme planı var aynı abimizin :)

Aynen öyle abi.. Aslında imkan olsa neler yapılır da işte malzeme lazım.. Bu arada benim de zoraki için taşıma kılıfı projem var son rötuşlardayım bir koltuk altı silah kılıfını zorakiye uyarladım. Zorakiyi en uygun bacakta taşıma olarak düşünüyordum daha sonra en uygun yerin koltuk altı olduğuna karar verdim.. Bitince forumda paylaşacağım..

Hatsan mod 125 sniper

• Bu arada zorakiye cricket tarzı katmış adamlar ben çok beğendim:)

Hatsan mod 125 sniper

• Bunlar da Zoraki için yapılan diğer dipçik çalışmaları.. Bana göre en güzel dipçikler kabzeyle bitişik olan dipçiklerdir diye düşünüyorum.. (not:resimler alıntıdır)

Hatsan mod 125 sniper

• abi çok iyi olmuş ya kabzeden vidalayarak monte edilmeside daha sağlam olmuştur <3

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#