bt65 QE & bt65SB

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar.

Hatsan PCP almayı düşünüyorum fakat bt65 QE & bt65SB elite arasında kaldım. ?(

• QE ceketli ve kendinden moderatörlü ama o moderatör bi halta yaramıyor. Ucuna normal piyasa moderatörleri de takılmıyor. Kesinlikle hatsan ın ceketli namlularından uzak dur, sessizlik istiyorsan tabi.

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• Halbuki gayet sessiz olduğu belirtilmişti önceki yazılarda ama kullanmadım o yüzden birşey diyemeyeceğim

At-44 Long Lw .22 + Hawke 6-24x50 mil-dot IR
    Drager 6 LT Scuba

• Bt65 sb lw 5.5 mm Ahşap kundak kullanıcısıyım. Moderatörle evin içinde atış yaptığım zaman kulağım çınlıyor. QE modelinin ucundaki dandik moderatörün bir işe yarayacağını sanmıyorum. Kaldı ki ortalama bir moderatör QE' nin moderatöründen daha büyük.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• sessiz olması benim için pek önemli değil namlu ceketli olduğu için daha şık duruyor birde fiyatı daha ucuz sanırım teknik olarak özellikler aynı.

• yerli tufeklerden ,sonra avrupa tufekleri goren herkes icinden bize yaziklar olsun diyordur,sen ceketli namlu yapiyorsun sesin cok oldugu belli ve hala piyasaya suruyorsun musteriye görüntü degil,kalite lazim,hatsan firmasi musteri memnuniyeti ve servis bakimindan gercekten cok cok iyi,ama geliştirilmesi gereken cok onemli teferruatlar var

• bende bu ikisi arasında kararsız kaldım.
    bir avbayisinin söyledikleride çeketli namlu başa bela taşıma kılıfı bile bulunmuyor hiçbiryere sığmıyor, şeklindeydi.
    ama görüntü harika

• Sesi kısmadığını söylüyorlar sonradan moderatör de takma şansın yok. Bence takip sökme ikmanı sabit moderatör e göre daha kullanışlı.

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL