AT44 500cc+Regülatör Çalışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Pazar gunu ben biraz geç katıldım ama inceleme ye yetiştim.

Sonuçlardanda görüldüğü gibi çalışma gayet başarılı, görünüm olarakta çok hoşuma gitti.
    Benim bt65 için de düşünüyorum açıkcası.

Çektiğim birkaç fotoğrafı ekliyorum bende

Gönül İSTANBUL gibidir, fethi zor FATİH i tektir!

• Düşündüğümden çok daha estetik bir şey çıkmış ortaya.Acaba bu 500 lük tüp pompayla dolar mı? Kafam ona takıldı benim...

• Düşündüğümden çok daha estetik bir şey çıkmış ortaya.Acaba bu 500 lük tüp pompayla dolar mı? Kafam ona takıldı benim... Dolar tabi kondisyonun iyiyse :)

• Reg. ve tüpün markası nedir acaba

Hangi marka regülatör ve tüp kullanmak isterseniz onu alıyorsunuz, hepsine uyumlu

Düşündüğümden çok daha estetik bir şey çıkmış ortaya.Acaba bu 500 lük tüp pompayla dolar mı? Kafam ona takıldı benim...

ilk kez doldururken baya zor olur diğer dolumlarda 100 bardan pompalamaya başlayacağınız için daha kısa sürede dolacaktır. Scuba tüp olursa daha iyi olur tabi :)

• süper çalışma tebrikler ,
    hemşerimden de bu beklenirdi.. ;şrofls;.

AT44 WX 10 LW
    EVANİX AR6 BSA SWF 8-32X44
    AT44 PA 5.5
    stoger sup combo 4.5

• çalışma seri üretime geçiyor mu?
    ne zaman ürünü piyasaya süreceksin

AT44 WX 10 LW
    AT44 PA 5.5
    stoger sup combo 4.5

• aynen haftasonu gelmek isteyen gelebilir.
    6,35 için güç ve isabet kombinasyonları deneyeceğiz :thumbup:

• işlerimi ayarlayabilirsem olabilir

AT44 WX 10 LW
    AT44 PA 5.5
    stoger sup combo 4.5

• aynen haftasonu gelmek isteyen gelebilir.
    6,35 için güç ve isabet kombinasyonları deneyeceğiz :thumbup:

Daha önce yaptığınız gibi sonuçları forumda da paylaşırsanız çok güzel olur.
    Şimdiden kazasız, isabetli atışlar.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Teşekkürler.
    Aslında önceki buluşmada 6,35 atışların yarısını ölçtük yarısını ölçemedik , bu kez 950-1000 fps ye kadar güç artışı yapıp en iyi grupmanı hangi hızda verdiğine bakacağız.

Chrono ve grupman videolarınıda inşallah yayınlarız , 5.5mm için olan videolar çok uzun olduğu için forumda yayınlayamadık malesef

• elinize sağlık, çok güzel bir çalışma olmuş, sadece merak ettim yıllar öncesi bir at44 dipçik kısmına ön tüpü bozmadan başka bir tüp daha monte etmişlerdi, o kadar aramama rağmen bir daha bulamadım net te, acaba böyle bir çalışma yapabilir misiniz ve ne gibi zorluklar, artıları ve eksileri olabilir.

• Tüfeği göndersek,tüp değişimi ve regülatör takımı bize ne kadara mal olur acaba

• elinize sağlık, çok güzel bir çalışma olmuş, sadece merak ettim yıllar öncesi bir at44 dipçik kısmına ön tüpü bozmadan başka bir tüp daha monte etmişlerdi, o kadar aramama rağmen bir daha bulamadım net te, acaba böyle bir çalışma yapabilir misiniz ve ne gibi zorluklar, artıları ve eksileri olabilir.

At44 üzerinde öyle bir çalışma ben hiç görmedim, yapılabilir mi sorusunun cevabı evet yapılır. Kundağın içine sığacak bir tüp varmı bilmiyorum ama tüp kundakda sabit kalır ise valf ile ana tüp arasına bir parça yapılarak birbirine bağlantısı sağlanır .
    Zorluk olarak bu modifiyeden daha zor yapılır ve tüfeğe özel olur sök tak olmaz
    Artıları tüp hacmi artar
    Eksileri de regulator takılamaz ve kundağın iç kısmı oyulması gerekir.

Tüfeği göndersek,tüp değişimi ve regülatör takımı bize ne kadara mal olur acaba

Özel mesajla bilgi veriyorum birazdan.

• Arkadaşlar at-44 6,35 krono sonuçları resimdeki gibi, gecikmeden dolayı özür dilerim bir türlü fırsat bulamamıştık tam krono için.

40. atış sırasında güneşin aniden bulutların arasına girmesinden dolayı 10-15 atışı krono 5-10 fps düşük ölçtü . Kış aylarında krono yapmak zor oluyorairgunturk.com/attachment/23802/

• Yine yazmayı unutmuşum atışların tamamı jsb exact king 25.4 grain ile yapıldı. Grupman olarak da 70 mt de 50 kuruş ile 1 lira arası , atıcıya ve rüzgara göre değişiyor.

• Elinize sağlık

1-Zoraki HP 01 Ultra 4,5 -"Hawke 3-9x40 MAP Sport Hd''
    2-Kalibrgun Cricet 5,5 - "6-25x56 Vector Optics FFP"

3-Steyr Hunting 5 (5,5) "Hawke 4017 SR PRO-8-32x56"

• 70 mt de 50 kuruş gurupman olarak süper elinize sağlık at44 regülatörü yiyince şahlanmış
    yalnız şu güneşli havanın krono ölçümünü etkilediğini yeni öğrendim ?( biraz cahil kalmışım.

AT44 WX 10 LW
    AT44 PA 5.5
    stoger sup combo 4.5

• 70 mt de 50 kuruş gurupman olarak süper elinize sağlık at44 regülatörü yiyince şahlanmış ... ;atlı{#
    yalnız şu güneşli havanın krono ölçümünü etkilediğini yeni öğrendim ?( biraz cahil kalmışım.

AT44 WX 10 LW
    AT44 PA 5.5
    stoger sup combo 4.5