Hatsan AT44-10 22cal

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben de acil inceleme bekleyenler arasındayım.4.5mm namlu ile 5.5mm namlu arasında kalite farkı var mıdır acaba???

• Ülkü amcam en son hatsanın mod 125ini havalı silah poligonunda denemişti. O zamanlar silahın kusurları olduğunu anlattığı halde ben yinede alıp, dediklerinin doğru olduğunu görmüştüm. O zamandan bu zamana bakalım hatsan neler yapmış. Merakla bekliyoruz.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• ben şöyle düşünüyorum hatsan daha öncekiler gibi yine paraya göre saz çalıyor,şimdiye kadar bu hep böyle oldu çünkü,kendi çıkardığı güçlü bir tüfek ile avrupa yapım tüfek arasında 4 5 katı fark oldu yaylı tüfeklerde,pcp tüfeklerde de şuanki fiyat durumu bana göe bunu gösteriyor,onun için hatsan marka aldığımızda bunları her zaman göz önüne getirmemiz gerekir,doğabilecek arızalara hazırlıklı olmamız lazım,bu marka tüfeği alrken bu zihniyetle düşünüp taşınıp kara vermek gerekir,bir avrupa yapım tüfeğin verdiği perfonmansın aynısını şuana kadar veremedi,ama verdiğimiz parada ortada,bundan bu kadar olur diyebiliriz ancak,bu arada yerli malı desteklemeye devam benden,benim şikayetim olmadı şuana kadar,keşke yatagunde yerli malı satılsa,türkiyede online satış yapıpda yerli malını satmayan ben pek göremedim doğrusu,herkes satıyor,tüfek sonradan arıza yaptıysa gönderiversin alan kişi fabrikaya,bu ürünü online satan kişi sadece bu ürünü satmakla hükümlü tamiri ile deyil,tamir yapılacaksa faturası ile birlikde servisine başvurmak zorunda,bu herzaman böyledir,

• Adamlar silahı yapıyor, iyisini yurt dışına yolluyor ve artıkları ülke içine salıyor. Az paraya çok şey istemiyorum ben zaten ki mantıksız olur. Bu paraya bu mal zihniyeti de son derece yanlış. O zaman 25 milyara alınan bir "0" araba yolda giderken dağılsın ve ölelim ama 100 milyara alınan hedefe ulaşsın. Buna çıkar o mantık. Ben olaya yerli veya avrupa diye bakmıyorum. İyi ve kaliteli malı kim yaparsa ondan alırım. Karga misali benim olana da şahin demem. Hatsan yakında çeşme borusu kullanıp .50 cal havalı tüfek yaptım diye çıkarsa piyasaya şaşmam. O kadar eleştri geliyor, heryerde yazılıyor ama en ufak bir düzelme yok. Ben bu şekil davranan insanların ya algı problemi ve anlama güçlüğü yaşadığını ya da umrunda olmadığını düşünürüm. İnceleyen uzman abiler fabrika için gayet iyi ve imkan var diye yazıyor Ama adamlar sanki demirciden çıkmış gibi tüfek üretiyor. Asla anlayamam bu mantığı ve destekleyemem. Alacak 2-3 arkadaşım oldu aman sakın dedim aldırtmadım hatsan ve elimden geldiği kadar aldırtmamaya ve herkese kötü anlatmaya devam edeceğim.

• Bu gece feci bir kabus gördüm taze taze iletiyim sizlere.Yatagun ofisindeyim Ülkü amcam ile orada konuşuyoruz , önümüzde at-44 var dağınık halde.Ben de at-44 almışım sabırsızlık edip.Ülkü amcam diyor , ''Engin ne yaptın sen ben sana bekle demedim mi bak şimdi aldığın tüfeğe'' diyerek gösteriyor.Sonra diyor ki ''Biz Bamları getirdik ama size sürpriz olsun diye söylemedik , bu da yeni paketimiz'' diyor ve Lothar Walther namlulu bir bam b-51 i gösteriyor.Üstünde 10-40x56 bir dürbün susturucu falan...Ben mest oluyorum sonra içimde bir üzüntü uyandım ve burda yazdım işte. :thumbdown:

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Engin1992 ().

• 100 milyar verdiğin araba da ölmüyeceğin ne malüm? ;şrofls;.
    bunun garantisini arabayı üreten firma dahi veremez,iş bilenin kılıç kuşananın ;keyf;

• valla bana göre hatsan bu işi biliyor yaylı fiyatına vede daha ucuz pcp veriyor hemde 10lu ya birde tüfekler mükemmel çıkarsa ama aklımdaki tek tüfek diyebilirim at 44 ne olursa olsun alacağım bozuk çıkarsada bu defteri kapatırım mazide bir tatlı anı olarak kalır(yani pcp olayını) inşallah sorun çıkmaz incelemeleri bekliyorum diyemiycem bir kere aklıma girdi huyum kurusun

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• jayın yazdıklarından birtek iyilerini yurtdışına yolluyorlar sözüne katılıyorum. yabancılar aldıkları malda herşeyi inceliyorlar kalitesiz olanlarınıda geri çeviriyor yabancıların beğenmediğinide biz alıyoruz bu sadece hatsan için değil hersene oluyor meyvesinde, sebzesinde, ve daha haberimiz olmayan pek çok malda. şimdi at daha yeni ülkemizde piyasaya çıktı ama bu yeni bir silah üretildi ve ilk bize satılıyor demek olmuyor daha burada satılmadan yabancı sitelerden resimler eklendi demekki buradan çokkk evvel üretilmiş bir silah. :him:s

• 100 milyar verdiğin araba da ölmüyeceğin ne malüm? ;şrofls;.
    bunun garantisini arabayı üreten firma dahi veremez,iş bilenin kılıç kuşananın ;keyf;

Abi meseleyi anlatamadım. Az paraya tonla üretim hatası olan malı millete yutturmak benim demek istediğim. Araba mecazi bir örnek. Madem iş bilenin, kılıç kuşananın, o zaman namlusunda hatalı yiv olan bir silah al ve grup yap bakalım oluyormu. Kalitesi düşük mal ayrı, hatalı üretim ayrı şey.

• Yetiş ihtiyar nerelerdesin.
    Engin Allah'mı söyletiyor arkadaşım. Bamlar filan.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• hatsan : hatasanayii mi demek oluyo ;lol;#hims şuraya bakın kendi ülkemizin fabrikası ve dalga geçiyorum ama bunun sebebi tabiki hatsanın kendisi kardeşim yap adam gibi mal çıkart şöle eli ayağı düzgün evladiyelik bir mal fiyatınıda koy kardeşim 1000 ytl ise bin ytl sanki parasını vermicekmiyiz almıyacakmıyız bak hw yedianaya yapıyo alman evladiyelik malı diyo bu kadar işine gelirse al diyo ve seve seve alınıyo malda o paranın hakkını veriyo ve adamlar dua bile alıyo bizimkilerde kardeşim bu fiyata bu kadar mantığı ile beddua alıyor örnek bendeki mod 125 duvarda çürümeye terk ettim sebebi kurma kolu yahu kurma kolu pistona sürte sürte aşınmış törpülenmiş artık pistonun takıldığı yerin üst kısmından aradan tetik tırnak kısmına ve oradan da pistonun dışına çıkıp aşagı sarkmayı başarıyo adam nazik ham demirden yapmış kolu aşınmış daha 3 aylık tüfek ama bir diana yada hw adam 5 sene kullandım daha bir arıza olmadı vida gevşemesinden başka diyo onuda loctite midir nedir halletti diyo işde fark bu bırakın 3 kuruşa 3 köfte mantığını siz böle yaparsanız artık at 44 ün namlusundan kendiniz üflemek zorunda kalıcaksınız bu paraya bukadar der üfffff lersiniz #hims;lol;;rofl.;

• Official Post

AT 44 geldi ve 5 ekip arkadaşımın huzurunda bahçede masada a dan z ye söktüm, sökmeden önce silahı elime aldım ve Allah var beğendim ve beğendiğimide ifade ettim, hepimiz heyecanlandık, hakikaten görünümü beni etkiledi, çünkü silahın kundağı sentetik ve diğer bilindik Hatsan kundaklarındaki o malum kalıp izleri ve kalitesiz görünüm yoktu, bir arkadaşımız "Hatsan değilmi Mustafa bey, içi rezildir" dedi ve ben kendisine dönüp "Ön yargılı olmayın, bu silahı sanki kendimiz imal etmişiz gözü ile inceleyeceğiz ve dışı gibi içide kaliteli ise forumda doğruları çarpıtmadan yazacağız" diyede ekip arkadaşıma serzenişte bulundum,

Ama gelin görünki ! ! ! gerisini ben yazmayayım, Ülkü Üstad bugün silahı evine götürdü ve dağıtıp inceleme yazı ve fotoğraflarıyla ayrıntıları verecek sizlere.

• hatsan şaşırtmamış anlaşılan.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• bunu 5oo e satacağına 8oo yapsaydında adam gibi bir şey yapsaydın be hatsan yada hiç bulaşmasaydın

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• sanayi üretimi yapan biri olarak benim fikrime göre ,bu silahlardaki kalite probleminin ana sebebi kesinlikle eksik teknoloji ve maliyet artışı değil .tamamen kalifiye eleman ,firmanın kalite kontrol politikası ve zihniyetidir.kalitesiz işçilik kadar yüksek maliyetli bir üretim yoktur.tüm üreticiler sene sonu maliyet hesaplamaları yaptığında en büyük maliyet kaleminin işçilik olduğunu görürler .kaliteli üretim yapan işletmeler de karlılığın ve verimliliğin çok iyi çıktığını herkez bilir. firmada nekadar yüksek teknoloji kulanılırsa kullanılsın o makinaların hakkını verecek kalifiye elemanlarınız yoksa tüm fabrika sadece teknolojik bir çöplüktür.sonuçta cem yılmazın dediği gibi eğitim şart saygılarımla

• benim anlamadığım bir konuda şu bu siteyi forumu bu hatsan fabrikasının sahibi yada müdürü yada mühendisi yada ne bileyim bir çalışanı yada meydancısı okumuyomu yada neden bu foruma üye olup kendilerini anlatmıyolar neden aramıza katılıp bunu bundan ötürü böle yapıyoruz demiyolar neden hatsan buradan muhatap olmuyo bırakın bunları bu yazıları okuyp eleştirileri okuyup kendilerini düzeltmiyolar tezgahlar tornalar freszeler mekan demir çelik namlu imalatı herşey var ama doğru bir ürün yok buradan kendilerini düzeltmeleri için seslenelim arkadaşlar yapsınlar emeğinin karşılığını mutlaka alırlar

• Official Post

Bu forumda varlar - Okuyorlar - Yazıyorlar :thumbup:

• ozaman boş boş bu foruma bakıyolar -okuyolar desene mustafa abi ayrıca bu sözü geçen satıcıya hilal av yani onla muhattap olan arkadaşlardan biiri ne kadar kaç adet bu tüfekden at 44 den satmış sorabilirlermi acaba bendeki sadece merak su an iki kişide duydum biri hediye mi ne alan arkadaş fabrikadan biride sayın ihtiyar amcamız galiba oda allah razı olsun test etmek bizi aydınlatmak için aldı başka alan varmı acaba

• işin güzelliği burda zaten. reklamı yapılmayan anlatılmayan mala herkes şüpheyle bakar. kimsenin çöpe atılacak parası yok. mustafa serdar abimiz sağolsun bir tüfek tavsiye etti aldım ve çok memnunum .
    işe elbette bilen ustalardan birinin sahip çıkması gerek . aynen katılıyorum.
    +86

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png