SAFİR T14 GRUP ÇALIŞMALARI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben bu grup işlerine çok uzağım hiçte sevmem. Çünkü dağınık grup çıkarınca moralim çok bozuluyor.
    Ayrıca iyi bir nişancıda değilim.Sağlam mühimmat yakarım.
    O yüzden bu grupları öyle kasılarak attımki bilemezsiniz.
    Atışlar yatarak her tür destek alınmış vaziyette yapıldı yani bana sadece tetiği hafifçe düşürmek kaldı bir nevi mengenede atış yaptım sanki
    Bu grubu yapmamdaki amaçta silahın durumunu az çok ortaya çıkarmak.Tabi bu atışlar hakketten çok gergin bir şekilde ortaya çıktı .Av için kale almayın.Ayakta yada oturarak zor gibime geliyor
    25 metrede merminin barutla arasındaki tapa da merminin hafif yan tarafına vurdu

[Resim Engellendi: http://img527.imageshack.us/img527/6972/dsc00072bs1.jpg]

[Resim Engellendi: http://img242.imageshack.us/img242/549/dsc00073wk2.jpg]

MÜHİMMAT HAKKINDA

Veli abiden aldığım victory sports palla marka fişek
    Fişekleri hassas terazide tartım
    4 fişeğin ağırlıkları sırayla 12,761---12,820---12,750--12,801 gr şeklinde
    tahminim fişekteki bu farklar 100 metreye kadar çok ta saptırıcı değerler değil üstadlar daha iyi yorumlar (İHTİYAR heyetine sormak lazım ;kihhik, )

• 50m hedef kağıdında merminin kağıdı muntazam kestiğini,75 metrede yine aynı durum söz konusu iken 100m de savrulma başlamış gibi gördüm fotoda ,bu bir yivsiz mermin yapabileceğinin en iyisi

• 50metre çok çok başarılı tebrikler.

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• bence mükemmel sayılacak atışlar yivsiz bi silah için çok iyi . ayrıca bu mesafelerden etkisinide test edersen çok iyi olur tavuk veya kütük üzerinde böylece gücü hakkındada fikrimiz olur. g;$i

hamdım piştim yandım oldum.

• 100 metredeki grupmanı beni cidden çok şaşırttı. Gözümle görmesem inanmam diyeceğim tuttu. Atış yapan BYZ da ayrıca tebrikler...

ambrosia atışları exador fatih yaptı.valla benim bir suçum yok... ;şrofls;. ben safirimi aldıktan sonra gurupları gösteririm merak etmeyin:)

Hainlere verecek canımız cok ama toprağımız YOK...

BERETTA Px4 STORM F 9mm
    M4 MARINE (AEG Airsoft)

;tufey#egeteam.png ;tufey#

• Kıskanarak bakıyorum.Almakta istiyorum ama ruhsat soygunu bürokrasi maratonu beni caydırıyor.dipçikteki yanak kaynağı aparatını nereden kaça aldınız acaba?

• Bürokrasi falan yok hocam işlemler çok basit. Masrafı da 20 Lirayı bulmuyor. Tavsiye ederim.

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• siteye yeni üye oldum ve yazılarınızı ilgi ile takip ediyorum, Safir T14 ile ilgili olarak daha fazla detaylı bilgi bulmaya çalışıyorum web sitesinde doyurucu bir bilgi bulamadım. Mekanizma yapısı ve detayları v.b. Şuana kadar okuduklarım ve gördüklerim hoşuma gitti bu gidişle bende bir tane alabilirim :). Av ve avcılık hususuna gelince Arbalet'le bile gayet iyi avlar yapılabiliyorken, Safir T14 ilede gayet başarılı avlar yapılabileceğine inanıyorum. Elinde ne olursa olsun, elindeki teçhizatı iyi kullanan bir insan her istediği avı yapabilir, ama bence dikkat edilmesi gereken husus karşıdakinin de bir canlı olduğu ve fazla acı çektirmeden öldürülmesi gerektiğidir.

Yukarda resmi olan T14'e takılı bulunan ekipmanların; markaları, fiyatları ve kullanım memnuniyetiniz hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.

• siteye yeni üye oldum ve yazılarınızı ilgi ile takip ediyorum, Safir T14 ile ilgili olarak daha fazla detaylı bilgi bulmaya çalışıyorum web sitesinde doyurucu bir bilgi bulamadım. Mekanizma yapısı ve detayları v.b. Şuana kadar okuduklarım ve gördüklerim hoşuma gitti bu gidişle bende bir tane alabilirim :). Av ve avcılık hususuna gelince Arbalet'le bile gayet iyi avlar yapılabiliyorken, Safir T14 ilede gayet başarılı avlar yapılabileceğine inanıyorum. Elinde ne olursa olsun, elindeki teçhizatı iyi kullanan bir insan her istediği avı yapabilir, ama bence dikkat edilmesi gereken husus karşıdakinin de bir canlı olduğu ve fazla acı çektirmeden öldürülmesi gerektiğidir.

Yukarda resmi olan T14'e takılı bulunan ekipmanların; markaları, fiyatları ve kullanım memnuniyetiniz hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.

tabiki ne demek
    halka hizmet hakka hizmet
    buyrun bu başlık tahminim işinizi görür

SAFİR T14 ÇALIŞMAM TIKLAYIN

• Teşekkür ederim. Ekipmanları güzel dizmişsin ;d; , güle güle kullan darısı artık bizim başımıza anladığım kadarıyla ürünleri ebay den almışsın

http://stores.ebay.com/SUPPLY-POINT-76 bu adreste ürünleri buldum, şimdi başka sorularım var :) bu ekipmanları Türkiye'ye getirtirken bir problemle karşılaştın mı? Ekipmanlar arasında memnun kalmadığın bir parça varmı?

• tamamdır alırken aklımda olsun :)), Türkiyeye getirtirken bi problem yaşadın mı? Ben radyo kontrollü bir tank almıştım ufak tefek pürüzler çıkmıştı, bu silah parçaları için kesin bişiler vardır.

• Ben hiçbir inde sıkıntı yaşamadım direk normal posta ile aldım alırken toplu halde değilde sıra ile aldım 100 doların üzertine çıkarmadım fiyatı hiç

hımm ok ozaman bende yavaş yavaş siperiş vermeye başlıyayım anca gelirler :) yardımların için teşekkür ederim.

• Fatih grupmanlar gerçekten güzel, ama silahının görüntüsüne bittim doğrusu. atışlara gelirken getirde bir fotograf çektireyim. ;şrofls;. #hims sormak istiyorum sana av yaparken nasıl acaba performansı biraz bahsedermisin. birinci tercihin herzman bu tüfekmi yoksa süperpoze'mi. Teşekkürler.

• tabiki süper poze
    Safir T14 farklı bir silah Ancak Domuz avında
    uçana kaçana 12 süperpoze :thumbup:

Cevap için teşekkürler dostum. Safir t14 almak isteyen arkadaşlarıma senin tüfeği gösterdim, bittiler doğrusu, ellerine ve emeğine sağlık bencede süper olmuş. Kendine iyi bak.