winchester 3-9-32 dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • mrh arkadaşlar mod 99 kullandığım optima 3-9-44 dürbünle verim alamadım daha küçük çaplı dürbün almak istiyorum iyi bişy istiyorum aklımda winchester 3-9-32 var nasıldır kullanan arkadaş varmı mrcek çapı 32 geçmeyen dürbün önerisi arkadaş vermı teşekkürler bütçem 100- 150 tl yatagun dampa ayak kullanıyorum

• Merhaba,3x9x32 durbunu pcp de 75-100 mt ye kadar kullandım bir zaman,piyasadaki markası olmayan 32 caplı durbun bile işgörüyor ama bulabilirseniz barska 3x9x32 plinker'i tavsiye ederim,forumda adı pek geçmesede barska'lar kaliteli ve net, olmadı optima bile güzel sonuçlar veriyor ki hawke,barska,optima bütceye göre üçü'de üzmez.Şahsen barska ve hawkeyi tavsiye ediyorum.

• teşekkürler peki gamo 4x32 veya hawke 4x32 60-70 metreye iş görürmü

• Şişe gibi biraz belirgin hedeflere rahatlıkla olur 4x32 fazlasını hiç denemedim,3x9x32 rahatlıkla iş görür ben yine bunu tavsiye ederim,4x32 ile aynı sadece boyu biraz uzayacak compact bakımdan.

• hocam son bi sorumolacak avfonide barska 3-9-32 pilinker 151 tl buldum bide 2. el gamo 3-9-40 rgb 200 tl aralarında pek fark yoksa barska yı alacam 50 tl cebimde olsun gamonun çapı 32 olaydı daha iyiyi ama siz hangisini önerirsiniz bide barskanın artı kılı biraz kalın sanki kullanmış biri olarak nasıldır teşekkürler

• Ben barskadan memnun kaldim,gamonunda 4x32 sini kullanmistim bir zaman,oyle arti kil sorunu olacak kadar bir hadise goremedim ikiside iyi markadir 2.eli guveniyorsaniz alin aksi takdirde 32 capli ariyorsunuz zaten ve barska guzeldir almadan once avfoniyi arayarak stok sormanizi oneririm.

• gamonun 4x32 yakınlaştırması 4 ekadar siz 4temi kullanıyordunuz iyiyse onu alım hem daha hafif daha kibar gibi

• iyi gunler. benimde mod 99 um var optima 3x9x32 durbunle kullaniyorum tek parca ayak ve lastik sarmayla. ben memnunum ama 32 capli durbun 6 yakinlastirmadan sonra cok kucuk oluyor bende 40 veya 44 capli bi durbun almayi dusunuyordum. siz neden kucuk capli dusundunuz

• aslında o kadar kötü değil ama ben 32 çaplı dürbünleri daha çaok hoş duruyo ve 44 çaplı dürbüne göre daha cok verim alınır die düşünüyorum bide daha hafif olur.

• yaylı tufeklerde 32 mercep caplı durbun 44 mercek caplı durbune göre daha çok verim sağlar çünkü yaylı tüfeklerde mercek çağı ne kadar düşük olursa sağlamlığı artar

• optima 3-9x32 fiyat/penformans ürünü paralax lı model bakmıyorsanız yeterli olacaktır

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk