Hatsan Mod 87

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün Aksu avın sitesinde gördüm mod87qe'yi.

Makyajlı bir mod 85 olduğu ilk bakışta anlaşılıyor. :) Hatsan ceketli namluya sahip yaylıları da ufaktan iç piyasaya verecek gibi duruyor bu gelişmeye göre. Ancak hatırlatmakta fayda var ceketli namlunun yaylı tüfeklerde pek de bir faydası yok.

[Resim Engellendi: http://hardairmagazine.com/wp-content/uploads/2015/09/Mod87QE-HAM.jpg]

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• QE model ise yaylı değil vortex dir. Geç oldu ama yine de güzel gelişme. Umarım taksit taksit değil de bütün QE serisini iç piyasaya sunarlar.

• Moderatörün vortexe de pek bir faydası yok. :)

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Yerli piyasada gayette güzel bir yaylı modeli qe namlu ses kesmede pcp de ki gibi etkili olmayacaktır fakat işlevsellik ve görsellik olarak cokta şık olmuş.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Ali tekin hocam,

Bence de görsellik olarak en iyi yerli pistonlulardan olacak qe'ler. Ancak bakın şu tüfekte hatsan fabrikasından çıkıyor.

[Resim Engellendi: http://www.webley.co.uk/Images/Products/Stingray/WRSRAYO177_StingrayOverSleeved.png]

Webley stingray oss diye geçen bir model. Quattro tetikli yepyeni bir imalat. Hani şuradan neden hiç esinlenmiyorlar. Ya da neden eskisi gibi ufak da olsa bir miktar webleyi biz yerli kullanıcılar ve yaylı meraklıları için ayırmıyorlar anlamıyorum. Vortexi de onlara kalsın şuna yay takıp hayrına satsınlar bi 50-100 tane piyasada. :D

Piyasada bunun kadar estetik yaylı yok bana kalırsa. Kısa, derli toplu 12fpelik harika bir tüfek.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177