Hatsan Galatian 1 Universal Regülatörlu Pcp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Regülatörlü diye aldığım tüfeğin tüpünün fotoğraflarını paylaşıyorum,
    Yorumlar sizlerin..

• o parçayı sağdan Soldan bir resmini çeker misiniz, aceba ben mi yanlış görüyorum yoksa hatsan regülatör diye bir Borudan ibaret olan odacık mı takmış

• Odacık falan yok esayar bey içi boş normal bir pcp tüpü. Ben de merak edip iyice baktım içine ama maalesef..

• fabrikada montaj sırasında regülatörsüz yanlış tüpü mü takmışlar acaba

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• tesadufenmi farkettiniz yoksa atis sayisi ve stabilitede sorun yasadiginiz icinmi tupu actiniz. Niye soruyorum regulatorden kasit kademeli guc ayari olmasin?

• Bugün aradım Hatsan ı gönderin siz, biz tüpünüze regülatör takalım dedi bir hanımefendi,
    30 atışlık falan dediler, kargo dahil 200 ₺ ye olur diyorlar.

• Selam,bilgi kirliliğinden kaynaklı bir durum ne yazıkki bir çok firmanın web sitesinin ilanında güç kademesi regulator olarak tanınıyor.Bu durumla kral puncher'de karşılaşılmıştı.

• tesadufenmi farkettiniz yoksa atis sayisi ve stabilitede sorun yasadiginiz icinmi tupu actiniz. Niye soruyorum regulatorden kasit kademeli guc ayari olmasin?

Tüfeğin atışlar arasındaki isabet tutarsızlığı sebebi ile biraz araştırma yaptım, sonra tüpün içinde ne var acaba diye bir ustamızın tavsiyesi ile açıp baktık, sonuç malumunuz..
    200 bar doldurduktan sonra aynı tüp ile 90 bara kadar atış yaptım,
    Atışlar önce 140 a kadar alt vuruyor, 110 bara kadar ortalama vuruyor, 80 bara kadar da iki dot üst vurmakta.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen bluemai ().

• https://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=3302 abi senin satın aldıgın hız ayarlı olanıymış buda regületörlü olanıymış aksu avın sitesinden baktım

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• https://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=3472 buda sizin aldığınız keşke kademeli regületörlü sistem yerine kademeli hız ayarlı diye yazılsaymış kafa karıştıran bir durum :S

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• sadece Aksu av mı satıyor bu regülatör lü galatian ı. Diğer av bayileri nasıl belirtmiş bi güç ayarını

• Ben özellikle aldım çünkü kademeli regülatör sistemi diye belirtilmişti,
    Sadece kademeli sistem demiş olsa idi o zaman bu fiyata sadece regülatörlü olanı alırdık,
    Diye düşünüyorum,
    Neyse Yusuf bey konu ile ilgileniyor sağolsun.

• :thumbup::thumbup::thumbup:

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• sadece Aksu av mı satıyor bu regülatör lü galatian ı. Diğer av bayileri nasıl belirtmiş bi güç ayarını

Konu tamamıyla Hatsan ı ilgilendiriyor, çünkü başka sitelerde de ibareler tanıtımlar aynı şekilde.
    Tüfek regülatörlüdür. 1-2-3 kademe ayarı ile her atışınızda aynı hızı, aynı performansı alacaksınız.
    şeklindeki ifadeden anlaşılıyor..
    bozkurt avın sitesinde de böye. Hatsanın sitesinde de aynı
    http://www.hatsanstore.com/hat…-pcp-havali-tufek-pmu1668
    http://www.bozkurtav.com/hatsa…-pcp-havali-tufek-pmu6117

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen bluemai ().

• bence hatsan ın regülatör ün anlamını karıştırma gibi bir durumu olamaz, neden At-44 ft modelindekı regülatör ü güç ayarı ile karıstırmıyorlarda galatian a gelince karışıyor. Regülatör ün ne demek olduğu gayet iyi biliyorlar
    Resmen kelime oyunu ile satışlarını artırmak istemişler

• bence hatsan ın regülatör ün anlamını karıştırma gibi bir durumu olamaz, neden At-44 ft modelindekı regülatör ü güç ayarı ile karıstırmıyorlarda galatian a gelince karışıyor. Regülatör ün ne demek olduğu gayet iyi biliyorlar
    Resmen kelime oyunu ile satışlarını artırmak istemişler

Hatsan gibi bir firmanın böyle bir hataya düşeceğini sanmıyorum.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• söylediklerinize katılmamak mümkün görünmüyor, fakat kelime oyunu tabiri biraz ağır olabilir, sonuçta büyük bir firma, tedbirsizlik veya bir hata belki olabilir..