Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu araba tam bir bağımlılık Vw Golf resmen ruhu olan bir araba , her bindiğimde aynı hazla biniyorum , birazda titiz olunca ortaya güzel görüntüler çıktığı zamanlar oluyor ;)

" Vatana İhanetin Nedeni Değil, Bedeli Dlur..."

• ALLAH kazadan beladan nazardan korusun.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Tekeri düz bassın Allah kaza bela göstermesin abi

• Kazasız belasız kullanın. Allah nazardan saklasın.

Dsg şanzıman sorunu vardı bi ara vw'de. Son durum nedir acaba?

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Kazasız belasız kullanın. Allah nazardan saklasın.

Dsg şanzıman sorunu vardı bi ara vw'de. Son durum nedir acaba?

EyvAllah kerdeşim DSG konusunda bilgim yok benim araç manuel , DSG pek tercih sebebim değil açıkcası Afyon küçük şehir otomatiğede pek ihtiyaçta duyulmuyor

• En güzelini yapmışsınız vallahi. Manuel hali evladiyelik ben de megane yerine düşünmüyor değilim.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• En güzelini yapmışsınız vallahi. Manuel hali evladiyelik ben de megane yerine düşünmüyor değilim.

Kesinlikle pişman olmassın, benim araç 105 PS 250 Tork Dizel ( 90 PS olanıda var ) performans ve yakıt açısından çok memnunum, aslında benzinli 122 PS de başarılı fakat tüp ile kullanmak ZORUNDA kalacağım için tüplü arabada pek kafama yatmıyor açıkcası , ama ne yazıkki tüm araba fiyatları uçuk olsada Vw bir gömlek ilerdedir tek dez avantajı da bu genel anlamda konfor, sürüş , yol tutuşu mükemmel

• Bazı insanlar için araç, bazı insanlar için yaşam tarzıdır otomobil. Mequiars ı görünce zaten titiz birisi olduğunuz anlaşılıyor, Allah kaza bela vermesin. Sn. Gepard bende dizel megane II kullanıcısıyım, değişirseniz bu yakıt değerlerini çor ararsınız benden söylemesi :)

Artık demir almak günü gelmişse zamandan, meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

• Bazı insanlar için araç, bazı insanlar için yaşam tarzıdır otomobil. Mequiars ı görünce zaten titiz birisi olduğunuz anlaşılıyor, Allah kaza bela vermesin. Sn. Gepard bende dizel megane II kullanıcısıyım, değişirseniz bu yakıt değerlerini çor ararsınız benden söylemesi :)

Amin kerdeşim çok sağol. Dediğin gibi benimkisi yaşam tarzı, arabamı temizlemek mecburiyet değil zevk benim için Mequiars dikkatinizden kaçmamış tebrikler ;) çeyizin büyük kısmı özel çantasında her daim hazır bekliyor. İşin birde şu kısmı var zor kazanıp fedakarlıklarla alıyoruz , Allah nasip edersede uzun süre kullanmak istediğim için daha hassas davranıyorum. Ben arabaya iyi bakayım ki ban arabaya bineyim araba bana binmesin :) ( sanayiden çıkamamak gibi ) ;)

• Yaz mevsiminde hastalık derecesinde bende bu durum. Aracımın temizliğini kendim yaparım, cilalı şampuanlar, mikrofiber bezler, cilalar, jant temizleyici, lastik parlatıcılar, göğüs ve plastik aksam için temizleyici-parlatıcılar, döşemeler için kosla oxi ler vs..vs....ayda bir hızlı cila, birkaç ayda birde pamukla normal cilalama ve döşeme temizliği yaparım..öyle ki yeni yıkamış isem gittiğim yolda aracı kirletecek durumlar var ise yolumu değiştiririm. Şuan durulduk haliyle malum kış ayları....Kimi tamircisine gider yağını değiştirir, bizim gibiler ise en uygun yağı bulmak için iki hafta önceden netten araştırma yapmaya başlar.

Artık demir almak günü gelmişse zamandan, meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

• kazasız belasız Rabbim tekerine taş değirmesin bu arada meguıars ürünleri iyidir aldıpınız yere dikkat edin sahtesi olabiliyor

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Yaz mevsiminde hastalık derecesinde bende bu durum. Aracımın temizliğini kendim yaparım, cilalı şampuanlar, mikrofiber bezler, cilalar, jant temizleyici, lastik parlatıcılar, göğüs ve plastik aksam için temizleyici-parlatıcılar, döşemeler için kosla oxi ler vs..vs....ayda bir hızlı cila, birkaç ayda birde pamukla normal cilalama ve döşeme temizliği yaparım..öyle ki yeni yıkamış isem gittiğim yolda aracı kirletecek durumlar var ise yolumu değiştiririm. Şuan durulduk haliyle malum kış ayları....Kimi tamircisine gider yağını değiştirir, bizim gibiler ise en uygun yağı bulmak için iki hafta önceden netten araştırma yapmaya başlar.

Kendim gibi birisini bulmak bu forumda beni sevindirdi çünkü diğer insanların siz manyaksınız ben arabayı ayda bir yıkarım o bile çok sizin yaptığınız resmen delilik sözlerine maruz kalan birisi anlardı beni anca :)
    Bende erebemı kesinlikle yıkamacıya yıkatmam, 3 katlı apartmanda en üst katında oturuyorum arka tarafta araç park için müsait yer var ve benden başka arabasını koyanda yok, bende mutfak kısmından duvarı deldim 35 metreye yakın su tesisatı çektim , apartmanın içinden yaklaşık 30 metre elektrik tesisatı çektim evimin arkasında gönlümce arabamı yıkıyorum :) bu başka bir tutku kesinlikle ve bence iyi bişey tertemiz araba insan kullanırken zevk alıyor

• kazasız belasız Rabbim tekerine taş değirmesin bu arada meguıars ürünleri iyidir aldıpınız yere dikkat edin sahtesi olabiliyor

EyvAllah çok teşekkürler ürünleri erdem boya dan alıyorum çok güvenilir bir site detailinghastası arkadaşlarımın açık almak istedikleri ürünleri bile gönül rahatlığı ile aldığı bir yer tavsiye için sağol

• evet erdem boyayı bilirim alış veriş yapmışlığım vardır

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Hayırlı olsun Allahım kaza bela vermesin .
    Bende 7 serisini kullanıyorum çok memnunum

EDGUN MATADOR 6.35
    KALIBRGUN-CRICKET WST 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR