Mod 21 panter

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Merhaba arkadaslar yeni bir tufek almaya karar verdim. Pcp kullaniyorum yayli kullaniyorum co2 kullaniyorum fakat bahcede 30-40 metre civari atis yapmak icin sessiz ve kucuk bi tufek dusunuyorum su anda aklimda olan tufek diana mod 21 panter. Nasil bi tufektir acaba kullanan varmi? Atislara basladimmi ara wermiyorum biraz yogun kullanicam tufegi bunlarda yay saglammis ama yogun kullanima cok uygun degilmis galiba isabetli bi tufekmi kullanan arkadaslar warsa yorumlarini bekliyorum. Elinde olupta satmayi dusunen warsa goruselim. Saygilar

 • Asıl kriteriniz sessiz olması ise pcp ye moderatör takıp kullanmak ekonomiyi sarsmıycak bi çözüm olucaktır diye düşünüyorum veya dipçiğiyle beraber bir zoraki de hem bahsedilen mesafede İsabetli ve sessiz atışlar yapan tactical bir tüfanca görevi görecektir istenildiğide tabanca olarak kullanılması yönüyle de fazlasıyla işlevsel olucaktır düşüncesindeyim diana pantherden de daha ekonomik olucağı aşikardır aynı fiyata full+full zoraki dizilebilir :)

  Hatsan nova tactical 22.cal
  Daisy powerline 980 177.cal/BBs
  Hatsan Nova Compact 22.cal
  Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
  Kral Puncher Maxi .22 cal
  Zoraki Ultra .177 cal
  Hatsan Mod 55s .177 cal
  Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
  Mod 125 Snip Vortex .22 cal  ;tufey#