7 HAZİRAN 2008, mini FT idmanı?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet metal sincaplarımızı biraz devirelim. saat 9.30 kimler gelebilir?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 1- Keneler ;kihhik,

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Official Post

1- Keneler ;kihhik,

Onlar sabah 05.00 da geleceklermiş müsabakaya #hims

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Cumartesi sabah bir işim var. Gecikme olmazsa ben gelirim. Bu keneler için bir çözüm bulsak iyi olacak. Sinek kovar türü şeyler işe yarar mı acaba?

• Sinek kovar türü şeyler işe yarar mı acaba?

Sirke sürmek sivrisineklerin iniş alanlarını engelliyor. Ancak sıcakta kokusu pek de iç acıcı olmasa gerek.
    Kenelere yarar mı bilmem ??
    Belki sprey deodoranlar işe yarayabilir: ne de olsa içinde alkol var. Sık sık yenilenirse ayak bileklerine belki faydalı olabilir. Hatta limon kolonyası bile !!!

S&W 686-6

• Erdem ilacı bu sefer de unutursan ben yokum, kenelere yem olmaya niyetim yok ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bende gelmeye çalışacağım ,sizi kenelerdende kurtarayım,ne kadar korkmuşunuz birer bardak su için. ;rofl.;

A Takımı Üyesi

• bi buluşma daha...

kimse kenelere yem olmadan beklesin abi 14-15 inde bende geliyorummm buluşmalara. iyi eğlenceler ;şrofls;.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Osman Abi,

Aşağıda verilen terkibin keneye etkisi varmıdır?

Etil Alkol % 75,N,N Dietil Toluamid (DEET)%15, İtici gaz (propan - bütan) %10

Selamlar

AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

ankarateam.png

AB RH (-)

• Mesleki duygularım depreşti, Osman Bey'den önce davrandım. Her halde darılmaz.

DEET, insect repellent (böcek kovucu) olarak iş görür. Öldürmez ama iki saat kadar uzak tutar.

• evet bugün yağmur yağacak endişesiyle gecem huzursuz geçmişti, sabah biraz geç gözümü açınca, ilk sorum "yağmur yağıyormu?" oldu aldığım cevapla beraber yataktan fırladım. toparlanıp giyinip PaintSign'a gittim. kimseler yoktu. Kamuran'ı aradım "varmak üzereyim " cevabını aldım. Kamuran'la Paintsign'da atış yapalım derken Osman abi aradı "neredesiniz?" dedi. bir arkadaşıyla gelmiş, hemen tüpü arabaya attığımız gibi yukarı gittik. Osman abi sağolsun, oturacağımız yerdeki haşeratı ilaçlıyordu. Kenemene sıkıntısı yoktu artık. :D Bu arada zehirlemek için Orhan arkadaşıda yanında getirmiş. güzelce yerleştik, ben silahın tüpünü doldurmak istedim ki tüpün basabildiği hava 80 bar civarı :whistling: bir anda bütün şevkim kaçtı. 80 barla kısık güçte atabildiğim kadar attım ama pelletler "pıft" sesleri eşliğinde gidiyor. bu şekilde PCP kullanmanın çok zevkli olmadığını söyleyebilirim. Neyse arkadaşlar sağolsunlar silahsız kalmadım. bu arada benle çok dalga geçtiler tabii :thumbup:
    Osman abi ve Orhan abi mangalda sağolsunlar yine sucuk-biber-domates üçlüsünü mükemmel bir şekilde kokular tüttürerek pişirdiler. ellerine sağlık, bir mangal molası sonrası atışlara devam ettik. Ben yarımsaatte bir PS'yi arıyorum "kompresör sorumlusu" geldimi diye. neyse saat 13,30 gibi tüpü doldurtup geri geldim, silahı doldurdum. silah yine "pıft" diye atıyor :!: silahı haftaiçi söküp temizleyip toplamıştım, o ara gücü çok düşük ayara getirmişim. Hemen takımlarla silaha dalıp, gücünü açtım, tekrar topladım, sıfırlama ve "ohhh bee" son 20-25 dakika keyifle atabildim. :huh:

keyifli bir cumartesiyi daha Kyücel, Mrmataracı, Teknosman ve Orhan bey ile geçirmiş olduk, iyiki varsınız arkadaşlar g;$i yine buluşmak üzere.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Gerçekten çok güzel bir gündü. Kenelere karşı gerekli önlemler alınmıştı ama korkarım Orhan beye virüs bulaştı ;şrofls;. Bu PCP'ler cok havalı tüfekler ama havaları bitinde de pek bir mahzun kalıyorlar canım... #hims

Osman abiye tekrar çok teşekkürler. Bizi tıka basa doyurdu. Ne diyeyim, Allah tekrarını nasip etsin

ankarateam.png

AB RH (-)

• Ankara takımı buluşma diyince bir numara ;d; Erdem abi elindeki sarı kıza hayırlı olsun desek mi :him:s eski aşklar canlanıyor gibi gördüm ½bay£bay`;

• Güzel bir buluşma daha gerçekleştirdik haftanın stresini bol bol atış yaparak boşalttık.Tüm arkadaşların günleri neşeli ve sağlıklı geçsin.birkaç resimde bende var ekleyelim eksik kalmasın.
    [Resim Engellendi: http://img21.imageshack.us/img21/8258/38086779.th.jpg][Resim Engellendi: http://img19.imageshack.us/img19/9905/15229021.th.jpg][Resim Engellendi: http://img18.imageshack.us/img18/9765/89021118.th.jpg]

A Takımı Üyesi

• Mesleki duygularım depreşti, Osman Bey'den önce davrandım. Her halde darılmaz.

DEET, insect repellent (böcek kovucu) olarak iş görür. Öldürmez ama iki saat kadar uzak tutar.

Doğru söylemişiniz.Ayrıca Etil alkol Haşere ilacı yapımında Aktif maddeyi inceltmek ve kokusunu yoketmek amacıyla katkı maddesi olarak kullanılır haşereye hiç bir şey yapmaz,propan ise Sprey şeklindeki tüplerde sıkıştırıcı itici güç sağlamak amacıyla ilaç karışımını spreyleyebilmek amacı ile kullanılır onunda haşereye etkisi yoktur.Önemli olan Böceği öldüren Cypermethrin,Tetramethrin,Permethrin vs. isimli aktif maddelerdir.Bu aktif maddeler haşerenin sinir sistemini felç ederek ölmesini sağlar.

A Takımı Üyesi

• Bu gidişhat iyi değil :)

Ankara Team yakında bugbuster ile haşere vurmaya başlamassa gelin yanıma söylemedi demeyin.

hepsini tanıyorum çünkü bunu yapabilecek kişiler... haftaya izine geldiğimde deneyeceğim ;dance;

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png