gamo hunter 220 veya 440 nasıl

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar ben bu tüfeğe baktım inceledim yiv vede setleri cok güzel görünüyodu ama nasıl olduklarını gücü konusunda bir fikrim yok kabza olarak ufaklık olarak harika kullanışlı vede hoş geldiler gözüme birde 4.5 mi 5.5 mi acaba hangisi ne dersiniz kullanan yada bilen ler yazarsa sevinirim

• güç mod90-mod70 gibi. ve genel görüş olarak da 4.5mm öneriyorlar bu güce.

Torun K-101 Magnum 5.5mm

korfezteam.png

• 220 yi bilmiyorum,ama 440 güzel bi tüfektir,5,5 kesinlikle alınmaz.Bu tüfekler bence 4,5 cal. seçilmeli,gücü de gayet tatminkardır.
    Kırma namlu olduğu için pek tercih edilmemektedir,ama yıllarca sorunsuz bir şekilde kullandım,hiçbir problem de olmadı.

marmarateam.png

• 440 'ı kesinlikle tavsiye ederim hoş silahtır. hafif tatlı bir tepmesi ve tatminkar bir gücü vardır.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• sen bu tüfekle kaç metrede sise kırıyon ve grup olayı nasıl bende 4.5 den vaz geçemeyen biriyim istediğim hep bu nasıl anlatırmısın sorun felan varmı kırılma dökülme dürbün duruyomu üstünde dampa gerekirmi teşekkür ederim şimdiden

• arazide şişeye atma fırsatım olmadı ancak 15 metrelik poligonda oldukça iyi sonuçlar verdi. gücünü merak etme oldukça tatminkar 4.5 olanı. sağlam silahtır. yaklaşık 1000 küsür atıştan sonra contasını ve yayını değiştirtmiştim şimdi tüfek yayda yeni olduğundan oldukça sert durumda. dürbün iyi bir ayakla gayet stabil duruyor, ayağın dampa olmasına gerek yok kaliteli iki parça ayakta rahatlıkla işini görür.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• yay ı 1000 atış yerıne 5000 atış sonra değiştirebilirsizniz bence 1000 atış ta pek gerekli değil yay değişimi gerçi yayın kalitesine görede değişir.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• şimdiki gamo ların eski gamolara göre iyi çıkmadığını söylüyorlar usta abilerimiz :)
    ben senin yerine olsam ondan çok daha kaliteli ve resimlerden gördüğüm kadarı ile çok temiz bir tüfeğe benziyor iyi bakmış arkadaşımız tüfeğine :)
    mod350 yi alırdım newsniper arkadaşımızın tüfeği,bu fiyata bu tüfek kaçmaz.patriot um olmasa ben almış dım vallah kolaylıklar dilerim

• tüfeğin yayını zaten öylesine değiştirtmiştim yayda pek sorun yoktu, asıl amacım contaydı gitmişken onuda değiştirsinler diyerek birçok parçayı değiştirtmiştim. :)

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• şimdiki gamo ların eski gamolara göre iyi çıkmadığını söylüyorlar usta abilerimiz :)
    ben senin yerine olsam ondan çok daha kaliteli ve resimlerden gördüğüm kadarı ile çok temiz bir tüfeğe benziyor iyi bakmış arkadaşımız tüfeğine :)
    mod350 yi alırdım newsniper arkadaşımızın tüfeği,bu fiyata bu tüfek kaçmaz.patriot um olmasa ben almış dım vallah kolaylıklar dilerim

440 sanırım 300 ytl civarında 250 ytl daha koyup nerdeyse sıfır bir mod 350 almak daha mantıklı ama bu tabikide size kalmış

• anam biri hunter 440 ın gücüne laf söledi ;box;x bu ilk yazım ama 440 a 5.5 alabilirsiniz 220 yetersiz gbi geldi bana 440 güçte bir maccari yayla bayaa bi sınırları zorluo ;kihhik,

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• ben de gamo hunter 440 kullanıyorum.Arkadaşlar 80 metreden şişeyi paramparça yapmışlar bu tüfekle.

Gamo Hunter 440 Combo + Gamo VE 3-9 X 40 WR

• maddog0001, forumda yanlış anlaşılmaların önüne geçmek adına büyük harf kullanmamaya, düzgün bir dil ile yazmaya ve noktalama işaretleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• kesinlikle hunter 440 onerimdir baslangic icin hatta orta duzey icin guzel bir tufek