webley patriot red dot yardımı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selamlar patriota bütün red dotlar uyarmı bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• walla aynı sorun bende de var. satıcıda satılan bsa nın ayak genıslıgı uymuyo. satıcı bana oyle demıstı. bende red dot takmayı dusunuyorum ama uyanından bulamıyorum. Yurtdısında vardır heralde ancak ona da cesaret edemıyorum. Bende bu konuda yardım ıstıyorum. Konun acılması cok ıyı olmus gercekten...

;tufey# Webley Patriot .22 (1.Nesil) 3-9x 40 MD Remington (İlk Göz Ağrısı)

+;tuftabV# Hatsan Mod 125 .22 3-9x 50E Tasco

• düzeltiyorum hangi marka red dotlar uyar

• selamlar patriota bütün red dotlar uyarmı bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

arkadaşım sende tek parçadan yapılma dampa yokmu elinde?yanılmıyorsam var idi :him:s
    bende de var aynısından ben kullanıyorum kayma problemini loctite ile çözdüm,alyan vidaları değiştirmeksizin,artı sarsıntıyı üst parçaya minimum az iletmesi içinde sıvı conta sürdüm 2 milim kalınlığında tahminen.alt parçadaki V şeklindeki boşluğu sıvı conta ile doldurdum, üst parça sıvı kurumuş ancak esnek yapıya sahip contanın üzeine basıyor,artı o ring li vidayada sıvı conta sürdüm sadece yiv seti açıkda kaldı oraya da çok az miktar sürdüm,yani alt parçadan gelen darbeyi kademe kademe azaldım ve çok memnunumda,yetmedi dürbün bileziklerinin içinede sürdüm tahmini 2milim kalınlığında,vidaları sıktığımda conta esnek olduğundan kenarlara doğru açılıyor,dürbünün ömrüne ömür ktdım anlıyacan.orjinal dampa da alcam aynı taktiği uyguluyacağım dürbün ömrü için :)

• optimamla birlikte sattım sökmeye bile fırsatım olmadı kayma sorununu halletmiştim 50 yada 60 mt güzel şişe kırıyordu red dotun kullanımı hoşuma gitti birde tüfeğe uygun olanını bulabilsem açıkcası tüfekten hertürlü zevkimi almak istiyorum

• ayak genişliği 11mm olacak sanırım

• Optimaya uygun Red Dot değilde havalı silaha uygun Red Dot daha doğru olur sanırım.

Havalı silahların Red Dot veya Dürbün takma rayı 11mm. Buna uygun ayağı veya tutucusu olan Red Dot seçmek lazım. Ben ebay dan A1optic Reddot aldım ve alırken özellikle belirtiyorsunuz 11mm olacağını.

Eğer Bushnel Red Dot alırsanız herhangi bir dürbün ayağı kullnabilirsiniz. Ebay da çok uygun fiyatlara red dot bulabilirsiniz. Ama her satıcı TR ye satış yapmıyor. Özellikle ABD li satıcılar TR ye satış yapamıyor.

Saygılar

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

• tek parça ayağı bozup bişeyler yapmaya çalışacağım öneriler için teşekkürler