Hatsan Trophy Kullananlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu forumdaki bir arkadaştan 2. el hatsan trophy ilk pcp tüfeğimi aldım daha önce mod 125 kullanıyorumdum 2 side 5.5 cal. trophyi yaklasık 2 aydır kullanıyorum 2000 e yakın pellet attım bana göre avantajları ve dez avantajlarını yazıyorum.
    Dezavantajları:
    1- tüfek gerçekten çok ağır ayakta 1 şarjörü zor atıyorum 7-8. mermiden sonra kolların ağrıyor.
    2-tüp hacmi 180 cc çok az 200-100 bar arası 30 atış anca yapılıyor.
    3-yanında bt65 kullanma kılavuzu geliyor ama bence att44 ün modifiyelisi.(neden böle dusunuyorum çok teknik bilgim olmamakla birlikte setskur vidasını sıkıp gevşetmek için 4mm alyan kullanılıyor bildiğim kadarıyla bt65 lerde 6mm alyan ayrıca bt65 lerde millet 300-400 m den bahsediyor ölçümlerime göre 250m ye anca atıyor )
    Avantajları
    1-Bana göre çok yakısıklı bi tüfek oyuncak gibi durmuyor bildiğin sniper havası var.
    2-Grupman atışları felan yapmıyorum o kadar profesyonel değilim ama 30m den maden suyu kapağını 10 da7-8 arası vurabiliyorum (arabanın kaputunun ustunden bipod atış yastığı vs olmadan) .
    3-rb-sb bolt kolu seçeneği çok iyi tüfeği ilk aldığımda rb olarak kullanırım diyordum attıkça baktımki sb bana daha rahat geldi sb seçeneği olmasa satardım rb bana göre çok zor bütün pozisyonunuzu kaybediyorsnuz yatarak atış yapmıyorsanız.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar diğer kullanan arkadaşlarda düşüncelerini yazarsa almayı düşünen arkadaşlarda fikir sahibi olabilirler.

• güzel bir paylaşım olmuş. almak isteyen arkadaşlara bilgi niteliğinde. güle güle kullanın.

• super.. cok merak ettigim bir tugek, set fiyatida bt65 e gore uygun bence daha yakisikli..

Asg Dan Wesson 6" .177 Co2 (Tam set)
    Gamo PT-85
    Crosman 1322 .22 Multipump

• peki arkadaslar atis sesi nasil? Ben biraz gurultulu severim patlasin isterim..

Asg Dan Wesson 6" .177 Co2 (Tam set)
    Gamo PT-85
    Crosman 1322 .22 Multipump

• ateşli silahla sesi kıyaslanamaz ama havalı tüfeğe göre sesi yüksek

• Havalı tüfekte patlama sesi istiyorsanız bt65 alın. Tatilde evin bahçesinde atış yaparken valide evden koşarak çıktı kim ateş ediyor dedi. Ev içinde moderatörle atış yapınca kulak çınlatıyor.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Merhaba bu ürünü halen kullanan varmı. Olumlu olumsuz ekleyebilecekleri nelerdir. Şimdiden teşekkürler

HATSAN BT65 SB ELİTE LONG LW 5.5MM

HATSAN FLASHPUP 5.5

HATSAN MOD 125 SNİPER VORTEX 5.5

HATSAN STRİKER EDGE 5.5