Fiesta mk 7 LPG

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba aracım 2013 model makyajlı kasa fiesta, ankarada LPG montajı yaptırmak istiyorum fakat marka seçimi ve usta konusunda biraz bilgisizim, yardım edin dostlar.

Primum non nocere

Gamo Cfx Royal 4.5 mm tasco 3-9 x 40
    At-44 10 5.5 mm Nikko Stirling Gold Crown 4-12 x 44
    Hatsan Mod 40 :)
    Zoraki Hp-01 Ultra 5.5 mm + Red Dot
    Gamo P-23

• Damla LPG

Adres
    Bahçekapı Mahallesi 2500 Cad. Yeşilçam İş Yerleri Sitesi A Blok No :16-17 Şaşmaz / Etimesgut / ANKARA
    Tel
    444 6 264 - +90 0312 278 58 32

• Teşekkür ederim. Sanırım easy fast obd ıı tavsiye ediyorsunuz. OBD li sistemlerin motor ışığı yanmama olayı teknik olarak arıza vermemesi mi yoksa ışığı mı söndürüyorlar biliyor musunuz ?

Primum non nocere

Gamo P-23

• obd 2 otomobil motorlarının ateşleme zamanlaması, devir, gelen oksijen miktarı vb gibi teknik verilerini hesaplayıp motoru yöneten elektronik sistemin adı özetle. Yani halk arasında motorun beyni :)

LPG sisteminiz obd ile bağlantılı olarak kurulursa lpgden kaynaklanan nedenlerle motor performansının düşmesi önlenir. Farklı lpg markalarından gaz alındığında oluşacak güç ve devirlenme farklarını azaltır. Motor ışığının yanması sistemde bir hata olduğunun göstergesidir. LPG OBD ile uyumlu olduğunda ışığın yanmaması bu nedenledir. Sistemle tamamen uyumlu çalışır. LPG enjektörlerinin zamanla eskimesi ile oluşan performans kaybı bile obd tarafından yeni hesaplamalarla motorun çalışmasına etki etmeyecek hale gelir.

Yeni nesil motorlara sahip araçlarda obd li lpg kiti şarttır. (2000 yılından sonraki araçların %99 unda obd mevcuttur)

Şimdiden hayırlı olsun.

• Teşekkür ederim sağolun.

Primum non nocere

Gamo P-23

• bende 2014 fiesta var 1.25 motor lpg taktiracak kadar yakıt yok bence motorun ömründen yer baska da etkisi olmaz site düşünüyorum

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Motorun ömrü zaten çok uzun bunlar atmosferik muhtemelen ömüre ulaşamayacaklar bile. Benim ortalama tüketimim 8,5 sizin ki kaç acaba?

Primum non nocere

Gamo P-23

• lovato , zavoli, brc , prins , landi renzo iyi markalardır. ancak aracınızın motor yapısı gereği sene içinde çok fazla km yapmıyorsanız lpg yi tavsiye etmem.

• Bizim 1.25 motorlu 2015 model fiestamiz 7 litre yakiyordu sehir ici.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• lovato , zavoli, brc , prins , landi renzo iyi markalardır. ancak aracınızın motor yapısı gereği sene içinde çok fazla km yapmıyorsanız lpg yi tavsiye etmem.

Fiesta 1.6 nın motor yapısının bir farkı mı varki diğer atmosferiklerden acaba, silindir ateşleme zamanları biraz farklı diye biliyorum sadece.

Primum non nocere

Gamo P-23

• Fiesta 1.6 nın motor yapısının bir farkı mı varki diğer atmosferiklerden acaba, silindir ateşleme zamanları biraz farklı diye biliyorum sadece.

hafif bir araç ve verimli bir motora sahip olduğu için çok yol yapılmıyorsa lpgye gerek yok o yüzden demiştim.

• Çok yol yapmayacığımı düşündüm fakat 1 senede 15 bin km olmuş ki ortalama 8.4 litre. Açıkçası gözüme batıyor :D

Primum non nocere

Gamo P-23

• 1,5 dizel fiesta candır :) yaklaşık 25.000 kmdir kullanıyorum aşırı derecede memnunum tavsiyem alınabiliyorsa 1.5 dizeli alınmalı

Kral Breaker Bullpup 5.5 mm 3,5-10x50 ;tufey#
    Mod 125 Sniper Vortex 5.5 mm 3-9x44E ( Satıldı )
    ;kovboys; £tabanxalı$