Gamo Pt-80 Satın alma-Arıza-Çözüm

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gamo Pt-80

şematik çizim
    ekte var PT-80.pdf
    kullanma klavuzu
    ekte var Manual-PT-80.pdf

Arkadaşlar bu akşam bu tabancayı sipariş etmeyi düşünüyorum, epey araştırdım bunu böyle bir arızası olduğunu fark ettim alsam böyle bir arıza durumunda çöpemi atcam silahı dedim ve biraz araştırdım. netice de böyle bir sonuca ulaştım belki birilerinin işine yarar.

Arıza: tüp takılan yerden hava kaçırması
    Çözüm:
    1-Değiştirilecek bölümü ve tabancanın a'dan z'ye sökülmesini burdan görebilirsiniz
    http://anotherairgunblog.blogs…search/label/Gamo%20PT-80
    2-Değiştirilecek o-ring parça

ebay.ie/itm/Gamo-Bulb-Seal-for…fd6021:g:LRkAAOSw0UdXre0p
    3-Bu sitede bu parçaları satan site
    https://www.shootingandscuba.c…/result/?q=PT80&cat=7

;atlig;f;s;s

Hatsan Mod 125 Vortex 22.cal - Yatagun Dampa - OPTİMA 3-12x44 AOE

Kral Magnum 5.5 mm

Gamo Pt-80

agt

Mesaj 4 düzenlendi, son düzenleyen mzhosbas ().

• Benim pt80 in emniyet mandalı yerinden kısmen çıkıp duruyordu açtım düzelttim ama horoz yayı ve başka bir iki yayı kabze içinde sabitleyip geri toplayamadım, kutuda yatıyor uzun süredir. Gezide aldığımdan beri ayar tutmuyordu sürekli sağa sola kayıyordu. Gezi tutan allen vidayı sıkmaktan yalama ettim sonunda. Pt85 kullanıcılarıda çabuk yıpranan şarjörler ve üst tarafın komple laçkalaşması gibi şikayetlerde bulunuyorlar hep. Uzun süredir kimseye gamo co2 tabanca önermiyorum. Plastik kaliteleri ciddi anlamda kötü.
    Tavsiyem pellet atan umarex modellerine bakın. Pt80 e göre çok daha fazla atış yaptığım cp99 hala saat gibi çalışıyor.

Ankara TR

• Gamo almayın kullum sorun...

tam olarak anlayamadım hocam

;atlig;f;s;s

Kral Magnum 5.5 mm

Gamo Pt-80

agt

• ben hava kaçırma sorununu sıvı gress kullanarak çözdüm gibi.

ne zamandır kullanıyorsunuz ? başka bir sorun yaşadınız mı?

;atlig;f;s;s

Kral Magnum 5.5 mm

Gamo Pt-80

agt

• iki yıldır kullanıyorum. Bendeki gamo pt 85 . Gayet memnunum. Hava kaçırma sorununa ek olarak sadece üstteki mekanizmayi tutan vida gevsemisti zamanla.

• airgunturk.com/attachment/35543/

Arkadaşlar Bu tetiği hafifletmenin yolu nedir yardımcı olursanız sevinirim. iki üç şarjör attıktan sonra daha atamıyorum parmak felan kalmıyor.

;atlig;f;s;s

Kral Magnum 5.5 mm

Gamo Pt-80

agt

• airgunturk.com/attachment/35543/

Arkadaşlar Bu tetiği hafifletmenin yolu nedir yardımcı olursanız sevinirim. iki üç şarjör attıktan sonra daha atamıyorum parmak felan kalmıyor.

PT80 bende kullandim tek sikintim tetigin asiri sert ve uzun cekişi idi, guzel ve isabetli bir tabanca ustten sarjorlulerde favorim kendisi, ele cok guzel oturuyor dolgun bir his veriyor, tetik sertligi haricinde bir sorun yaşamadım tetik yayini degistirerek hafifletebilirsiniz gibi görünüyor tetik yayi ile cekip yayi birbiryle temas etmiyorsa sorun olmayacaktir bence, ustad abilerimiz daha iyi bir yorum gelecektir. Iyi gunlerle kullanin

agt Havalı Hobiler agt