co2 kacirma sorunu. yardim edin acill

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar silaha tupu biraz yavas takip siktigimda tum hava kaciyor. Tupu birden hizli siktim oldu fakat 2 el attiktan sonra kendi kendine 1 dk icinde tısss diye butun havayi bosaldi. Bu neden kaynaklanir. Silahi n tam adi ASG BERSA BP9CC ,silah garantiye de gitti geldi ama sonuc bu.

• Tupu taktığınız yerde elmas ignenin etrafindadir birde hava depsundaki hava transfer çubuğunda var eğer tabancanız umarex felansa meydan av da yedek parçaları var umarex değilse kolay kolay bulamazsınız artık kendi cabalarinizla birşey uydurackasiniZ..

HATSAN MOD 25 SUPER CHARGER 5.5mm

ATA NEO 12 KİNETİK TAKTİKAL

• tabanca asg elmas tup igneye girer girmez sonuna kadar sikiyorum ama siktigim halde yine kaciyor. Oringi takali 7 ay olmadi ama 5 aydir da hic atis yapmamistim

• tabancayı aldığınız yeri arayın sizdeki tabancanın teknik servis hizmetini veren firmayı öğrenin orayı arayıp sorunu anlatın yardımcı olurlar
    eğer tabancanın içinde tüp bıkarsanız oring in ömrü kısalır tüpü bitip tabancadan sökün

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• tabanca asg elmas tup igneye girer girmez sonuna kadar sikiyorum ama siktigim halde yine kaciyor. Oringi takali 7 ay olmadi ama 5 aydir da hic atis yapmamistim

Tüpü takarken hata yapıyorsunuz bu yüzden iğne etrafındaki oring (conta) eziliyor ve esneme kabiliyetini kaybediyor , tüpü sıkarken iğnenin tüpe girdiğindeki sesi duyun ve sesten sonra yarım tur sıkmanız yeterli contanın tamamen ezilmemesi lazım ki her seferinde işini yapabilsin hani musluklardaki conta sıkıla sıkıla ezilip kaçırırya mantık aynı sıfır conta takınca dışarıya gaz kaçırmıyacak kadar sıktınızmı yeter,

Bende Crosman var tüpü takarken yağ yerine tüpün ucuna hafiften tükürükle ıslatıyorum bahsettiğim gibi sıkıyorum dört yıldır sıkıntı yok üzerinde dolu tüp bile bırakıyorum...

'.

]

• tabancayı aldığınız yeri arayın sizdeki tabancanın teknik servis hizmetini veren firmayı öğrenin orayı arayıp sorunu anlatın yardımcı olurlar
    eğer tabancanın içinde tüp bıkarsanız oring in ömrü kısalır tüpü bitip tabancadan sökün

Teknik servisi yok ! Bende de asg var parça kırdı 1senedir evde yatıyor ! Her zaman diyorum arkadaşlar bu co2 tabancalar ın alayı para tuzağı çöp ! Umarex cp 88 ,99 , beretta modellerine parça bulursunuz lakin bu tabancalarada 1000 kusur tl para istiyorlar bu da gerçek tabanca parası ! Ben çözümü yaylı pistonlu tabancada buldum hem bozulmuyor hemde co2 tabancalar ile kıyaslanamayacak güçte!

• Teknik servisi yok ! Bende de asg var parça kırdı 1senedir evde yatıyor ! Her zaman diyorum arkadaşlar bu co2 tabancalar ın alayı para tuzağı çöp ! Umarex cp 88 ,99 , beretta modellerine parça bulursunuz lakin bu tabancalarada 1000 kusur tl para istiyorlar bu da gerçek tabanca parası ! Ben çözümü yaylı pistonlu tabancada buldum hem bozulmuyor hemde co2 tabancalar ile kıyaslanamayacak güçte!

konuyu açan arkadaşa yardımcı olmak için yazdım. co2 gerekli veya gereksiz o kişiye göre değişir.servisi yok,co2 gereksiz para tuzağı demenin konuyu açan arkadaşa yardımı dokunmaz

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Arkadaslar tesekkurler. Sorun oringte sanirim. Fakat dediginiz gibi yarim siktim tıs sesinden sonra fakat yinede butun hava kacti. Garanti yollayin dedi fakat daha oncede yolladim yapmamislardi

• konuyu açan arkadaşa yardımcı olmak için yazdım. co2 gerekli veya gereksiz o kişiye göre değişir.servisi yok,co2 gereksiz para tuzağı demenin konuyu açan arkadaşa yardımı dokunmaz

Arkadas ben bu yolların hepsinden geçtim , tabancayı aldığım mağaza ile gorustum servisi yok dediler ! Yani tabancayı alırken bir şey olursa bize getirin yardımcı oluruz diyorlar bir şey olunca da servisi yok diyorlar bu alış veriş yaptığım 5 ayrı mağazada böyle oldu , elimden bir kaç model geçti her defasında aynı oldu, evde bir suru hurda var bu yüzden co2 tabancalarada soğuk bakıyorum ve gereksiz goruyorum çünkü gereksiz 100 lerce TL veriyoruz 5 tane tüp bitirmeden elimizde kalıyor hele bir gamo r77 almistimki 1 tüp bitirmeden bozuldu geri iade etmek istedim kullandığınız için alamayiz dediler olaya bak !
    Aslında sorunu olan arkadaşa en büyük yardımı co2 tabancaya para vermeyin diyerek zaten yaptım ! Bu hobiyi seviyorsaniz yaylı piston tabanca alın tüfek alın ,pcp alın ama co2 tabanca almayın ! Haaa derseniz ki benim param çok illa co2 tabanca alacağım ama kolay bozulmasin bozulursada parçasını bulayım o zaman 1000 kusur TL verin cp88 alın 99 yada beretta modelini alın 10 metrede kağıt hedefleri delersiniz !!!
    Siz daha faydalı bir şey yapacaksanız buyurun yazın da bende faydalanayim evde cz75 d compact bozuk şekilde duruyor ve servis olayı yok buyurun söyleyin ne yapmalıyım aynı şekilde 4 tane daha tabanca var onlarda bozuk !

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen KOCATURK ().

• Arkadaslar tesekkurler. Sorun oringte sanirim. Fakat dediginiz gibi yarim siktim tıs sesinden sonra fakat yinede butun hava kacti. Garanti yollayin dedi fakat daha oncede yolladim yapmamislardi

Sn.deniz garantisi yapsalar bile bir kaç tüp kullanımından sonra gene aynısı olacak tekrar servise yollamak zorunda kalacaksınız bu döngü böyle sürüp gidecek !

• TUKODERe başvur,yani yaşadığın yerde tüketici koruma derneği onlar size yardımcı olacaklardır,haklı isen senin adına bütün hukuki işleri ücretsiz olarak yapıyorlar.