Hatsan bt65 sb w lw

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar dün bi tane bt65 aldım ama ıkıncı el elıte degılde bı alt modelı sözce nasıldır ve dürbün sıfırlamasını Nasıl yaparım neyle sabıtlerım tufegı somdıden tesekkurler.

• Aldığınız modelin th kundağı dışında elite modelinden isabet ve güç açısından hiçbir fark yoktur. Ancak th kundak ele daha iyi oturduğu için bana atış esnasında daha fazla hakimiyet sağlıyor ve isabete bir miktar olumlu katkı sağlıyor. Dürbün sıfırlaması ise kullandığın pellete varsa moderatöre göre değişir. Tavsiyem 30 metreye sıfırlaman. 30 metreye en az 5 atış yap aynı noktaya nişan alarak. Sonra nişan aldığın yerle atışların toplandığı yeri mukayese yaparak dürbünün turretlerinden gerekli ayarlamayı yaparsın.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Moderatör var usta. 50 metreye yap dediler ama 30 mu yapayım 100 metreye yada daha uzağa atmak ıstesem vurabılırmıyım sonra? El kundağı benım ıcın sorun degıl ucuza aldım tufegı nereye dayayıpta sabıtleyeyım altına sabıtleme tezgahımı almak gerekir

• uzak mesafe atışları yapmak istersen 10 metreye sıfırlayacaksın, atış için bipod,atış yastığı ,tripod gibi şeyler alman gerek , fazla masraf etmeyeceğim diyorsan eski kot pantolondan torba dikip içini pirinç ile doldurup öyle kullanırsın,eğer oturarak atış yapmak istiyorsan katlanır masa ve tabure alman gerek.

• Tüfeğimde plastik bipod var dürbünümde 3 12 44 optima ben 200 300 metre yani uzak mesafe atmak için aldım bu tüfeği ve ona göre sıfırlama kaç metrede yapmalıyım ve tabure masa onerısı hangısını alayım tesekkurler

• ben hatasız sıfırlamak ıstıyorum ve bunun ıcın ılla sıfırlama tezgahımı gereklı

• ben hatasız sıfırlamak ıstıyorum ve bunun ıcın ılla sıfırlama tezgahımı gereklı

ve kapalı rüzgarsız bir alan.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Sabıtleme tezgahım yok alsam bırak pahalı başka alternatıfı yokum bunun

• Sabıtleme tezgahım yok alsam bırak pahalı başka alternatıfı yokum bunun

ben atış yastığı kullanıyorum.dürbün düz eksende monte edildiyse ve yastıkta da bu ekseni korursanız işinizi görecektir.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)