hatsan mod 125 dürbün tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar merhaba hatsan mod 125 sniper wortex tüfek sahibiyim yeni dürbün almak istiyorum
    sizden tavsiye bekliyorum yada öneri aklımda bunlar var hangisini almalıyım yada başka öneriniz
    olurmu şimdiden teşekkür ederim.

Hawke Vantage IR 3-9x40 AO
    Hawke Vantage 4-12×40 ao Mıl Dot

• Hocam benim optimam var dampa ayağım yok tüfek dürbünü mahvetti. Tek parça ayakla birkaç işlem denedim malesef sonuç kötü. Dampa ayak ile sağlam bir dürbün alman lazım. Ancak yine bozmayacağını garanti edemem.

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• Benimde mod125 vortex im var, en iyisi gez göz arpacık. Ben alıştım şimdi 80 - 100 merteye kadar istediğim hedefi zorlanmadan vuruyorum. Bence sizde öyle alışın yada dampa ayak ve çok dayanıklı bir dürbün alın ama oda astarı yüzünü geçecektir. Dürbün markası konusunda çok bilgim yok.

Kral Puncher Pro - 5.5, Beileshi 6-24x50mm AOEG
    Crosman C11 - .177 BB Co2
    Torpedo 150 sniper vortex - .22, Browning 3-9x40
    Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
    Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
    Ne Mutlu, Türküm Diyene..!

• cevaplar için teşekürler iki dürbünden birisini alamk istıyorum aradaki farklara degermi onu bilmek istiyorum

Hawke Vantage IR 3-9x40 AO 455 tl

Hawke Vantage 4-12×40 ao Mıl Dot 427 tl

ır okadar önemlimi tekininde zoom yüksek

• cevaplar için teşekürler iki dürbünden birisini alamk istıyorum aradaki farklara degermi onu bilmek istiyorum
    yatagun dampa ayak aldım

Hawke Vantage IR 3-9x40 AO 455 tl

Hawke Vantage 4-12×40 ao Mıl Dot 427 tl

ır okadar önemlimi tekininde zoom yüksek

• Yatagun dampa ile hawke 3022 kullanıyorum mod 125imde, 120 130 metreye kadar soda şişelerini affetmiyorum.Ancak sonrası için 9x yetersiz kalıyor bana...Şahsi görüşüm Ir olayına takılmayın derim çünkü ır özellikli başka bi dürbünüm olmasına rağmen şahsen bi kere bile reticleyi aydınlatıpta kullanmadım.Akşama doğru kullanırım deseniz bile Hava kararmaya doğru dürbüne yetersiz ışık girmeye başlıyo zaten. Alınan görüntüde zoom durumuna göre - daha az yada daha çok- kararıyo bu durumda reticlenin aydınlatılması pek bişey değiştirmiyor.Anca süs olsun diye açıyodum ben :) Gündüzde zaten kullanma gereği olmuyor. Sizin yerinizde olsam 12x olan modeli tercih ederdim ancak yatagun dampaya kesinlikle ve kesinlikle paket lastiği sarıpta kullanın dürbünü çünkü ayak kaymasa bile siz farkında olmadan dürbünün geriye doğru kayması mümkün.Şahsen tüfeğimde dizelleme durumu yeni bitti ama buna rağmen paket lastiği sarmadan taktığımda kaydırdığına şahit oldum.Dizelleme durumu olmasa bile en azından kafanız rahat eder. :) Elimde bulunan hawkeden gerek netlik gerek paralax yönünden oldukça memnunum tek pişman olduğum nokta keşke 12x lisi alsaydım diyorum sadece.Ancak bahsettiğiniz modeli kullanan birinin yorumu kesinlikle daha doğru olacaktır.

- Hatsan Nova Compact 5.5mm - Vector Optics Sentinel 10-40x50

- Hatsan Mod 125 Vortex 5.5mm- Hawke 3-9x40AO

- Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm - Bsa 8-32x40AO

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm
    - Umarex Smith Wesson Combat
    - Ekol Voltran ASI -Full Automatic-
    - Canas Magnum 9mm -Full Automatic-

'' Silahının dolu veya boş olması değil, arkasındakinin akıl dolu bir insan olmasıdır asıl önemli olan.''

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen oparda06: Eksik yazımdan kaynaklı ().

• nikko stirling 3-12 x50 ao dürbün ve diana bullseye ayak,bütçen imkân veriyorsa 3-12x50 veya 4-16x50 ao hawke dürbün daha iyi olur.

• özellikle diana bullseyede sorun olacağını sanmıyorum,ama diğer dampa ayak larda evet 40 mm üzeri tavsiye edilmiyor.

• bütçen el veriyorsa bana göre hawke al,buradan takip edebildiğim ve youtube de izlediğim kadar yorum yapıyorum ama en iyi yorumu ikisini de kullanmış arkadaşlar yapar.