Atac Boyama Önizlemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • güncel rakam 10.USD dediler, bakalım şansımı deneyeceğim, 30+10 = 40.USD = 125.TL civarı bipod gayet iyi fiyat, alalım, paylaşalım, tabi bunun yanı sıra bipodu tüfeğe monte için picatinny rail gerekecek sağolsun çinli kardeşler 6-8.USD arası satıyorlar.

https://armorysupplies.com/stoeger-atac-bipod-90429

burada daha uygun ama amerikapostam sıkıntı çıkarırmı bilemiyorum.

One Shot One Hit

• İtalya Milano ya gidecek bir arkadaşım var, ona rica ettim, olur ama satan yeri söylemen lazım dedi google amcada hiç yardımcı olmadı...

One Shot One Hit

• Umudumuz çinliler :)

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• Bu kadar talep varken bayilerden biri ithal etse ya kitabına uydurarak...

One Shot One Hit

• lanet olasıca DX yada Aliexpress ürün gamına şunu eklese bizde rahat rahat 15-20.USD fiyata alsak, 350.USD'lik atlas bipodun bile taş gibi çakmasını 40.USD'ye alabiliyoruz, sanırım benim sandığım kadar rağbet gören bir ürün değil öyle olsaydı çinli kardeşler çoktan el atmıştı bu işe.

Hocam amazondan almamanızdaki sebep nedir?

• Pek isteyerek olmasada resimdeki bipodu aldım çinli arkadaşlardan. Süreç ve neticeyi paylaşacağım.

One Shot One Hit

• link alabilir miyim..? ben sevmem bu modeli ama bizim birader için işe yarar.

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL

• Benimde pek içime sinmedi ama şu an tek alternatif gibi gözükmekte. Ebay de side mount bipod şeklinde aratırsanız bulabilirsiniz.

One Shot One Hit

• Bipod dün akşam Türkiyeye giriş yaptı gümrükten geçip Başakşehir Ptt merkezine iletilmiş. En geç haftaya elimde inşallah.

One Shot One Hit

• Bipod dün akşam Türkiyeye giriş yaptı gümrükten geçip Başakşehir Ptt merkezine iletilmiş. En geç haftaya elimde inşallah.

Hayırlı olsun, bizim şirketin hemen arkasında Başakşehir PTT, orası biraz gıcık yer, çok ürünüm geldi oradan ama takipte orası görünüyor malzeme 10 gün bekleyebiliyor, bazende takibe dahi düşmeden ürün geliyor, inşallah en kısa sürede teslim alırsınız.

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL

• Hayırlı olsun, bizim şirketin hemen arkasında Başakşehir PTT, orası biraz gıcık yer, çok ürünüm geldi oradan ama takipte orası görünüyor malzeme 10 gün bekleyebiliyor, bazende takibe dahi düşmeden ürün geliyor, inşallah en kısa sürede teslim alırsınız.

Gidip oradan teslim almak istesem vermezler mi?

One Shot One Hit

• Gidip oradan teslim almak istesem vermezler mi?

Ben daha önce çok denedim, kendi iç mekanizmaları çok farklı işliyor, vermiyorlar çünkü malı bulamıyorlar :) görseniz zaten hak verirsiniz, devasa çuvallar içerisinde depoda o ürünü bulmak çok zor, çuvallar sırası ile açılıyor elemanlar dağıtabilecekleri kadar ürün alıp çıkıyorlar.

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL

• Anladım hocam. Tüfek aldığımdan beri yatıyor, teşkilat tam olsunda öyle sıfırlayayım diye bekliyorum. Atac ile sesini ve tahribatını görmek için sadece 10 pellet attım. Bu aralar aklım birde Kral Puncher S sete kayıyor 800TL. Herşey dahil. Bir arkadaşıma aldık tüfek bana geldi sıfırlama ve dürbün montaj için, pcp atışı keyifli ama 200 bar a doldurmak için en az 120 pompa gerekiyor. 50 pompadan sonra zorlanmaya başlanıyor. 120 pompa ciddi efor sarfettiriyor. Tam dolu halde 200-100 bar arası ortalama 45 atış yapıyor. Kullanırken kurma kolu ile alakalı birkaç sıkıntı çıktı ama hallettim, şarjör takılma yaptı onu da hallettim. Bu tüfeğe bir moderatör, güzel bir dürbün ve 6 inch bipod takılırsa çok ta yakışıklı oluyor... Şeytan dürtmüyo değil yani...

One Shot One Hit

• PCP eğer scuba tüp yok ise bana göre çin işkencesi, pcp amaç bol bol atmak olduğu için çıtır çıtır gidiyor pelletler, atış keyfinin içine eder pompa, Scuba tüp candır.. gerisi heyecandır..

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL

• pompa da güzel boy kilo kurtarıyorsa gerisi sadece antreman işi, sürekli pompaladıktan sonra kaslar alışıyor,önemli olan tek seferde değil de seri şekilde yapmak aynı bodiciler gibi,ben 50 +40+30 pompa yapıyorum aralarda 2-3 dakika mola vererek,sanki ilk pompalamdan sonra şimdiki pompalamalarım daha kolay oluyor,atışlarını keyfi de başka oluyor,bir nevi alın teri misali,tabi scubanın yerini tutmaz. :)

• pompa da güzel boy kilo kurtarıyorsa gerisi sadece antreman işi, sürekli pompaladıktan sonra kaslar alışıyor,önemli olan tek seferde değil de seri şekilde yapmak aynı bodiciler gibi,ben 50 +40+30 pompa yapıyorum aralarda 2-3 dakika mola vererek,sanki ilk pompalamdan sonra şimdiki pompalamalarım daha kolay oluyor,atışlarını keyfi de başka oluyor,bir nevi alın teri misali,tabi scubanın yerini tutmaz. :)

Hocam ilk pompayı aldığımda millet ne abartıyor demiştim, 185 boy, 82kg idim, 10 yıllık kickbox eğitmeniyim (bayaa ağırlık çalışmışlığım vardır) ama bizim oranın tabiri var; ''gözünün yağını yediğim'' :) BT-65 ELITE 2 şarjör attım ortalama 15 dk, sonra tüm ayarları boz canım tüfeği koy yere bas pompayı 10 dakika :) sonra her 2 şarjörde 1 aynı döngü, hem iyi bir pompa 350-400.TL, hatsan bile alsan 250.TL, 500'ü gözden çıkar scuba + dolum aparatı ile miss gibi keyfini sür, hemde Kocaeli 'desin orada bir sürü dolum yeri var, he şu da var, pompa özgür kılar, yaylı misali..

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL

• hocam malüm söz konusu bt 65 olunca hatta gücü sonuna kadar açılan olursa güç yetmez tabi :) ,bizimkisi bir dolum ile 50 atış standart ,spor falan yaptığım yok ama kol kaslarım baya sertleşti :) ,tüp olayına yaza bakacağım artık.

• Taze taze bipod...
    Dışardayım iş yerine geçince açıp paylaşırım resimleri...Beklediğimden çabuk geldi.

One Shot One Hit