İlginç bir deney! Sigara içen arkadaşlar mutlaka izleyin.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Paket üzerinde yazılı rakam insanın sigara içişini simüle eden bir makine ile ölçülüyor, daha hızlı içildiğinde katran nikotin oranı artıyor. O zaman bu filtre edilmiş dumanı skuba tüplerine bassak, sigara içmenin yasak olduğu yerlerde ciğerimize çekmek suretiyle kullanabilir miyiz ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• bu meredi içen arkadaşlara ne izletirsen izlet fark etmiyor.bile bile kendilerini video daki gibi zehirliyorlar.hem sağlık olarak hem maddi olarak çok üzülüyorum içenlere.adamlar pakede yazmış üstelik sigara öldürür ,kanser yapar ama takan yok.atın ölümü arpadan olsun diyorlar.çok yazık çok

mod 95 sas 5.5 + 3-9x32 optima

• Paket üzerinde yazılı rakam insanın sigara içişini simüle eden bir makine ile ölçülüyor, daha hızlı içildiğinde katran nikotin oranı artıyor. O zaman bu filtre edilmiş dumanı skuba tüplerine bassak, sigara içmenin yasak olduğu yerlerde ciğerimize çekmek suretiyle kullanabilir miyiz ;şrofls;.

Eğer böylebir skuba tüp icat edilirse bana haber vermeyi unutmayın :huh:

• bu meredi içen arkadaşlara ne izletirsen izlet fark etmiyor.bile bile kendilerini video daki gibi zehirliyorlar.hem sağlık olarak hem maddi olarak çok üzülüyorum içenlere.adamlar pakede yazmış üstelik sigara öldürür ,kanser yapar ama takan yok.atın ölümü arpadan olsun diyorlar.çok yazık çok

Bazı paketlerin üzerinde iktidarsızlık yapar yazıyor -Onalara denk gelince iade ediyor ve öldüreninden ver diyorum ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bazı paketlerin üzerinde iktidarsızlık yapar yazıyor -Onalara denk gelince iade ediyor ve öldüreninden ver diyorum ;şrofls;.

Alemsin vallaha abi, ilk önce ne yazmış diyip dikkatlice okuyordum tam o sırada sodadan bir yudum çekmiştimki 'öldüreninden ver diyorum 'okuyunca koptum ;lol; hala genzim yanıyor #hims bu arada sakın güleceğiniz bir durumdayken soda içmeyin çok kötü yakıyor ;rofl.;;lol;;kihhik,#hims

• Bu illeti bırakalı tam olarak 3 ay 4 gün oluyo ve hala mücadeleye devam tabi. Allah bırakmaya çalışanların yardımcısı olsun. Her ay cebimde 120 YTL fazladan para kalıyo.Dışardan süper şeyler sipaiş ettim vallla takımı taklavatı dizdik gibi.Herkeze tavsiye ederim

• #hims Ya iyi hoşda adam suyu hiç yenilemiyor ki vücudumuzsa hergün yenileniyor su oldugu yerde kalmıyor ki

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Arkadaşım işin zor kısmındasın. İlk bir hafta, hatta 1 ay çok kötü olur diyorlar. Darısı başımıza.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Bu illeti bırakalı tam olarak 3 ay 4 gün oluyo ve hala mücadeleye devam tabi. Allah bırakmaya çalışanların yardımcısı olsun. Her ay cebimde 120 YTL fazladan para kalıyo.Dışardan süper şeyler sipaiş ettim vallla takımı taklavatı dizdik gibi.Herkeze tavsiye ederim

Şaka biryana arkadaşlar aslında kendimize bu illeti içmekle çok büyük kötülük yapıyoruz,kuatele Arif bana ilk sigarayı bıraktım içmicem dediğinde inanamamıştım,bırakamaz demiştim kendi kendime ama beni şaşırttın seni gerçekten tebrik ediyorum işallah tekrar başlamassın.Sigarayı bıraktın ayda 120 ytl fazladan para kaldı diyorsun çok güzel hem maddiyatına hem sağlığına bi iylik yapmış oldun darısı başımıza ;grin;

• Bazı paketlerin üzerinde iktidarsızlık yapar yazıyor -Onalara denk gelince iade ediyor ve öldüreninden ver diyorum ;şrofls;.

demek ki hepsinin üstüne böyle yazmaları lazım iktidarsızlık yapar ,erkeği yumuşatır gibi sloganlar yazsalar senin de dediğin gibi daha caydırıcı olabilir.

mod 95 sas 5.5 + 3-9x32 optima

• Şaka biryana arkadaşlar aslında kendimize bu illeti içmekle çok büyük kötülük yapıyoruz,kuatele Arif bana ilk sigarayı bıraktım içmicem dediğinde inanamamıştım,bırakamaz demiştim kendi kendime ama beni şaşırttın seni gerçekten tebrik ediyorum işallah tekrar başlamassın.Sigarayı bıraktın ayda 120 ytl fazladan para kaldı diyorsun çok güzel hem maddiyatına hem sağlığına bi iylik yapmış oldun darısı başımıza ;grin;

Ama ben ilk dediğinde inanmıştım ve gerçektende öyle oldu. :) Keşke diğer içen abilerim ve babamda bıraksa. :(

• Yazılı olunca etkili olmuyor, resim koysunlar ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776